صفحه 475 از 859 نخستنخست ... 375425465466467468469470471472473474475476477478479480481482483484485525575 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,741 تا 4,750 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Dalhousie University

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط mobina1994 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی کارشناسی هستم ریاضی الزهرا .معدلم هم برای فارغ التحصیلی حدود ۱۶/۵۰ میشه.
    آیلتس ۷ دارم.
    من برای دکترای مستقیم با فول فاند شانسی دارم؟
    اگه ندارم میشه رانماییم کنید که چیکار کنم؟ من میخوام حتما دکترا رو خارج از ایران و یه دانشگاه خوب بخونم
    سلام

پیشنهاد می کنم از الان به اساتیدی که تو فیلد مورد علاقه ی شما در دانشگاه های کانادا کار می کنند ایمیل بفرستید و بگین که می خواین تو گروهشون کار کنید.
    روزمه رو پیوست کنید و اگر پروژه یا مقاله ای در فیلد کاری استاد دارید حتما با ایمیل ارسال کنید.
    شانس دارید، فقط پیوسته تو پروفایل اساتید بگردین و به اساتیدی که دوست دارید باهاشون کار کنید ایمیل بفرستید. اولش شاید نا امید کننده باشه، ولی با ممارست حتما جواب می گیرید.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    شرایط من:
    لیسانس الکترونیک با معدل 14
    6سال سابقه کار مرتبط در رابطه با انرژی های تجدید پذیر
    اقدام برای آیلتس
    آیا شرایط پذیرش در دانشگاههای انگلیسی زبان مثل کونکوردیا رو دارم؟
    ضمنا لطف کنین دانشگاههای انگلیسی زبان کانادا رو معرفی کینین.
    پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: ارشد خواجه نصیر ، لیسانس امیرکبیر
    2. معدل: ارشد
    17.29، لیسانس 14.35
    3. رشته: مهندسی مکانیک

4. نمره زبان: 100 Toefl ibt

5.نمره GRE یا GMAT:
    ندارم
    6. تعداد مقاله و نوع: از لیسانسم یک مقاله Impact 2.7 ISI از فوقم مقاله انگلیسی داخلی ولی خوب

استاد اکی داده و گفته به صورت رسمی واسه اسکالرشیپ مدارکمو بفرستم. به نظرتون شانسی از نظر گرفتن اسکالرشیپ دارم؟ (دانشگاه مک گیل دانشکده معدن ولی کار استاد مهندسی مکانیک)

سلام، میخواستم ببینم شانس گرفتن پذیرش و فاند از دانشگاه های کانادا برام چقدره؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
    1- لیسانس عمران - دانشگاه علم و صنعت - معدل 13.15
    2- فوق لیسانس عمران- گرایش راه و ترابری - دانشگاه علم و صنعت - معدل 16.23
    3- ibt : 95
    4- 2 مقاله ISI اکسپت شده و 2 مقاله کنفرانس داخلی و 1 علمی پژوهشی فارسی
    5- 1 سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد - دروس تخصصی راه و ترابری
    6- 3 سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی
    7- نیاز به فاند دارم

ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام دوستان، ممنون میشم رزومه منو بررسی کنید برای شانس پذیرش phd با فاند:
    کارشناسی سراسری، مهندسی عمران، 17.09
    ارشد تربیت مدرس، مهندسی زلزله. 16.55 (پایان نامه درجه عالی)
    تافل iBT 101
    یک مقاله کنفرانس بین المللی (با گواهی ارائه انگلیسی که در ایران برگزار شد)، ژورنال سابمیت کردم ولی فعلا اکسپت نشده
    سابقه کار رویهم رفته حدود دو سال در زمینه طراحی و محاسبه ساختمان (پروانه محاسبه و نظارت نظام مهندسی دارم)
    دانشگاه خاصی مد نظرم نیست ، برای fall2015
    لطفا اگه در مورد دانشگاهای خوب در رشته عمران هم اطلاعاتی دارید راهنمایی بفرمایید ممنون

سلام دوستان
    من مهندسی گاز صنعت نفت اهواز با معدل 15.3 خوندم ومیخوام واسه مستر اپلای کنم تو شرکت نفت هم کارمیکنم زبانم خوبه و میتونم یه تافل بالا بیارم مقاله هم دارم و از لحاظ دوره هایی که گذروندم ونرم افزار و مهارتها رزومه نسبتا خوبی دارم تو, albertaو calgary چند تا استاد هم پیدا کردم که زمینه کاریشون بهم میخوره ولی میخوام بدونم واقعا شانسی واسه پذیرش تو این دانشگاه دارم و اینکه از خوندن بعضی کامنتها و معطلی بعضی از دوستان نگران شدم که زمان و هزینه صرف کردن واسه این دانشگاه نتیجه ای داره یا نه ؟
    سوال دیگه ای که دارم در مورد تجربه ی کاری در شرکت نفته که تحریمه این چه تاثیری میتونه داشته باشه رو پذیرشم در ضمن اینکه خوده رشته ی من هم مربوط به انرژیه و جایی مثل امریکا راحت ریجکت میشم؟
    ممنون

سلام
    من رشتم م.شیمی
    کارشناسیمو از دانشگاه تبریز گرفتم و معدلم 14.60
    3تا ISI
    4تا کنفرانس بین المللی
    می خواستم بپرسم که شانسی واسه apply کانادا و آمریکا با فاند دارم؟ چه فقط ارشد و چه ارشد و دکترا با هم(شنیدم اگه با هم بگیری آسونتره)
    چون می خوام واسه TOEFL و GRE بخونم و کنکور ایرانو بی خیال شم . اگه شانسی دارم البته
    لطفا راهنماییم کنید

Junior Member

با سلام خدمت اساتید، در صورت امکان شانس من رو هم بررسی فرمایید.

دانشگاه کارشناسی :دانشگاه صنعتی امیرکبیر

معدل کارشناسی : 14.6

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی :مهندسی معدن - استخراج

تعداد مقالات : 4 تا، 1 فارسی(عمرانی)، 2 کنفرانس بین المللی(معدنی/عمرانی) و 1 آی اس آی(عمرانی)

تعداد توصیه نامه: حداقل 5 تا(از اساتید مهندسی عمران و مهندسی معدن)

سابقه کار: پاره وقت در زمینه عمران/ ژئوتکنیک و کنترل پروژه به مدت یک سال و نیم

سابقه دریافت بورس : خیر

تالیف و یا ترجمه کتاب : بله(دستیار مولف)

نمره زبان انگلیسی: تافل 103
    gre:خیر
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست:دانشگاه اتاوا (فامیل داریم تو اون شهر) / مهندسی عمران خاک و پی(ژئوتکنیک)

بنده در حین تحصیل در مقطع کارشناسی یک isi عمرانی (ژئوتکنیک) با نام اول دادم. یک ماه دیگر فارغ التحصیل می شوم. آیا برای فاند هم شانسی دارم؟

ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting - IAU

سلام دوستان
    من تازه 1 ماه دیگه وارد دانشگاه میشم و قراره مدیریت بخونم
    میخوام در آینده واسه ارشد یا دکترا در رشته مدیریت( گرایش مورد علاقم فعلا معلوم نیست) تو یکی از دانشگاه های خوب خارج از کشور تحصیل کنم
    به نظرتون تو این مدت که واسه لیسانس میخونم باید چه کارایی انجام بدم که بتونم بعدا پذیریش فول فاند بگیرم ؟؟؟( میدونم سوالم خیلی کلی بود)
    مثلا معدلم چند باشه ؟ نمره تافل ؟ نمره GMAT ؟؟ چندتا مقاله ؟؟؟ چندتا معرفی نامه ؟؟؟ اگه چیز دیگه ای هست خودتون اضافه کنید ... ممنون

Junior Member

سلام بچه ها وقت بخیر
    من از فروم آلمان راهنمایی شدم اینجا. سوال اینه: ببینید من ایران ارشد فیزیک رو از دانشگاه آزاد گرفتم با معدل بالا (18.31) اما چون فقط 3 تا مقاله داخلی داشتم دوباره آلمان برای ارشد لیزر اقدام کردم .رشته ارشدی که ایران خوندم فیزیک اتمی بود و چون به لیزر علاقه داشتم برای آلمان این رشته رو انتخاب کردم تا بعد بتونم تو همین رشته دکترا بگیرم. حالا میخوام بدونم آیا این امکان هست که من تز ارشد رو که دارم میرم آلمان بخونم بیارم کانادا اونجا انجام بدم و همونجا هم برای دکترا اقدام کنم؟ یکی رو میشناختم چند سال پیش اینکارو کرد ولی نمیدونم شرایط خاصی رو میطلبه که بشه همچین کاری رو انجام داد؟ اگه از همون آلمان برای دکترای کانادا اقدام کنم چقدر شانس دارم؟ ضمن اینکه دانشگاهی که دارم میرم تو آلمان دانشگاه خوبیه ولی هدف من کانادا یا آمریکاس.
    خیلی ممنون از راهنماییتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)