صفحه 51 از 859 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151551 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد دانشگاه های کانادا

پس ميشه يه كشور ديگه مثل مالزي درس خوند بعد ترم آخر واحدها رو ترنسفر كرد كانادا و از اونجا فارغ التحصيل شد !؟ فكر كنم تا سال ديگه اقامت كانادا بگيرم

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

سلام.من لیسانس و ارشد ریاضی چمران اهواز.معدل ارشد 17.50.یه مقاله علمی پژوهشی دارم. ریکام خوب از استاد معتبر.رزومه خوب.برا کدوم دانشگاه کانادا apply کنم؟تافل چن بشم حداقل؟مرسی توضیح بدید

پیش فرض پاسخ : چه دانشگاهی را بر اساس شرایط من برای پذیرش و فاند پیشنهاد میکنید؟

من لیسانس . ارشد چمران اهواز بودم.ریاضی محض.معدل ارشدم 17.50.یه مقاله داخلی علمی-پژوهشی دارم.ریکام خوب از استاد معتبر دارم.رزومه خوب.برا کدوم دانشگاه کانادا apply کنم که شانسم عالی باشه با فاند؟تافل حد اقل چن شم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

سلام دوستان
    من کارشناسی مکانیک جامدات در دانشگاه فردوسی مشهد خوندم. معدلم 14 هست. البتع معدل دروس تخصصی حدود 16. Master رو انشا ا.. تا چند ماه دیگه با معدل حدود 4.5 از 5 در دانشگاه لینشوپینگ سوئد تموم میکنم(اینجا هم مکانیک خوندم). مقاله ای هم ندارم. وقتی میخاستم بیام سوئد IBTرو 106 شدم. تا چند وقت دیگه هم GRE میدم. ریکام هم از استادای سوئدی و هم از ایران میتونم بگیرم. به نظر شما شانسم برای پذیرش گرفتن در PhD از دانشگاه های کانادا با فاند چقدره؟ کدوم دانشگاه ها رو پیشنهاد میکنید؟
    یک سوال دیگه هم اینکه آیا مشکلی نداره که با چند تا استاد از یک دانشگاه همزمان مکاتبه کنم و رزومه بفرستم.
    از راهنماییتون ممنون
    ویرایش توسط vaheed_nzh : March 18th, 2010 در ساعت 03:18 AM دلیل: ناقص بودن سوال قبلی
    real eyes realize real lies

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا

من مدرک پیش دانشگاهی با معدل 15 دارم، نمره آیلتس 6، کدوم دانشگاه و چه رشته ای بهتره که اپلای کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - دانشگاه مک گیل

سلام دوستان،
    من اخیرا یک ایمیل از دانشگاه مک گیل دریافت کردم که گفته:

I am pleased to let you know that the Department of Electrical and Computer Engineering has favourably reviewed your application for admission to the PhD program. Once we receive official documents as noted below, we can proceed with recommending your admission to Graduate and Postdoctoral Studies (GPS):

In order to be recommended for admission, please submit official, original copies of the following documents as issued by the appropriate government ministries:

- Transcript of B.Sc. record showing courses completed and marks or grades obtained from Sharif University of Technology
    - Certificate or diploma showing that the B.Sc. in Electrical Engineering has been conferred

All documents must be submitted in the original language (Persian) accompanied by an English translation, prepared by a licensed translator.

من دانشجوی ارشد دانشگاه شریف هستم. گواهی موقت دانشگاه قابل ترجمه نیست. کسی می دونه چی کار باید بکنم؟ من الان می تونم دانشناممو بگیرم (مشکل سربازی هم دارم)؟ خلاصه هر کی اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

اونطور كه من شنيدم دانشنامه دانشگاه سراسري ها چند سال طول ميكشه تا آماده بشه !
    دانشگاه آزاد 6ماه ! منم سرباز بودم ولي با برگ سبز اعزام به خدمت دانشنامم رو گرفتم!
    تو ويكي فكر كنم توضيح داده ! اينم لينكش
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...8C%D9%84%DB%8C

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    economics

سلام دوستان ، من با معدل لیسانس 60/18از دانشگاه تهران مرکز در رشته اقتصاد ، تافل 72 , greهم منتظر نمره هستم.با resume خوب وچند تحقیق دانشگاهی و سابقه کار 3 ساله مرتبط آیا میتونم امید برای گرفتن پذیرش از جایی داشته باشم؟ از چه دانشگاههایی می تونم؟ برای دانشگاههای فرانسوی زبان چطور؟ چون نمره زبانم پایین شده میتونم از دانشگاهها مهلت برای نمره بهتر بگیرم؟ لطفا راهنماییم کنید ،متشکرم

Junior Member

شما وضعیتت کلا خوبه... برای رشته اقتصاد نمیدونم شما gre احتیاج داری یا gmat اما فک کنم احتیاج به gmat داشته باشیا...
    نمره تافلت هم خیلی پایینه...یعنی تقریبا فک کنم شرط هیچ دانشگاهی رو نیاری...اگه میخوای برای fall 2011 اقدام کنی که وقت زیاد داری بشین حسابی بخون که یه بار دیگه تافل بدی و نمره بهتری بیاری...
    دانشگاههای فرامسوی زبان معمولا برای ارشد احتیاج به دونستن فرانسه دارن... به خاطر همین اگه فرانسه ندونی سخت بهت پذیرش میدن...

Junior Member

مي‌شه راهنمايي كنيد كه براي دكتراي مهندسی عمران، کدوم دانشگاه‌های کانادا رو برای fall 2011 با فاند کامل مي‌تونم درنظر داشته باشم؟ شرایطم به صورت زیر هستش:
    مقاله ISI : دو تا سامبمیت و یکی اکسپت
    مقاله مجله داخلی: یکی
    کنفرانس خارجی: سه تا
    کنفرانس داخلی : 6
    مدرک کاردانی و کارشناسی با معدل 16
    مدرک ارشد از پلی تکنیک با معدل 17.5
    تافل و جی آر ای هم ندادم ولی روی 100 و 1200 به ترتیب می تونم حساب کنم . مرسی و ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)