صفحه 710 از 859 نخستنخست ... 210610660700701702703704705706707708709710711712713714715716717718719720760810 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,091 تا 7,100 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط max_boy2016 نمایش پست ها
    خواهش میکنم
    ببینید من یک مثال براتون میزنم که کمی متوجه بشید ولی
    مطمئنا اگر میخواهید نظر اساتید رو جلب کنید باید در مورد مکاتبه با اساتید بیشتر مطالعه کنید که بهتون پیشنهاد میکنم به این لینک مراجعه کنید http://www.applyabroad.org/forum/for...AF%D8%A7%D9%86

بریم سراغ مثال
    فرض کنید یکی از اساتید معروف دنیا را داخل یک آسانسور در حد 1 دقیقه ملاقات میکنید و سعی بر این دارید که بتونید با 1 دقیقه حرف زدن ایشون رو متقاعد کنید که شما ارزش این را دارید که از 2-3 دانشجو که میخواد امسال بهشون فول فاند بده شما میتونید گزینه مناسبی باشید...سعی کنید از فرم ایمیل هایی که داخل سایت ها معرفی میکنند کپی نکنید...چون نزدیک به ایام اپلای که میشه برای اساتید خیلی ایمیل میاد و همین که تصور کنه شما قسمتی از ایمیلتون کپی هست اصلا نگاهش نمیکنه...سعی کنید متن رزومتون جوری باشه که حتی اگر موضوع ایمیلتون رو ببینه وسوسه بشه که ایمیلتون رو بخونه...داخل اساتید بگردید و اونایی که به کارهاشون علاقه مند هستید رو انتخاب کنید و همه چیز را درموردشون بخونید مخصوصا مقاله هاشون..باید بتونید داخل ایمیلتون اینو ثابت کنید مقالاتشون رو خوندید..و در آخر اینکه از هر دپارتمان فقط به یک استاد ایمیل برنید...
    موفق باشید

من 5 سال هم سابقه کار با بیمه دارم، این امتیازی برای پذیرش تحصیلی هست ؟ تو رزومه بیارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marmar092 نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال دارم. الان یعنی مک گیل از بریتیش کلمبیا و واترلو پایینتر و در سطح البرتاست؟
    الان بحث اینکه حالا کدام بهتره کدام بدتر نیست ....بحث اینه که قبولی در کدام رقابتی تر هست ...رقابت برای قبول شدن در اون 3 دانشگاهی که ذکر کردم خیلی بالاست...مک گیل هم خیلی با اون ها تفاوتی نداره ولی نظر شخصی بنده اینه که ایشون (sara-68) اولا جایی که شانس دارن مک گیل هست..این که رقابت در مک گیل نسبت به اون 3 تا پایین تره خیلی مربوط به فاصله سطح علمی دانشگاه نیست...یکی از دلایل اصلی اینه که مک گیل تو کبک قرار داره و خب زندگی در اونجا برای کسی که فقط انگلیسی بلده سخت تره..ترجیح میدن اول سراغ اون 3 دانشگاه برن

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_68 نمایش پست ها
    من 5 سال هم سابقه کار با بیمه دارم، این امتیازی برای پذیرش تحصیلی هست ؟ تو رزومه بیارم؟
    اگر به رشته تحصیلیتون مربوط بوده آره....بیشتر برای گرفتن RA میتونه تاثیرگذار باشه...

Junior Member

سلام دوستان عزيز
    من چهار روز پيش جوابي رو از طرف يكي از اساتيد كانادا دريافت كردم به شرح زير و بعد ازون من جواب دادم و گفتم كه منتظر توضيحاتشون جهت ادامه ي كار براي گرفتن پوزيشن هستم اما هنوز جواب دريافت نكردم مي خواستم نظر شمارو در مورد محتواي ايميل بدونم و اينكه تا كي منتظر جواب بمونم و تا چه اندازه اميدوار باشم؟
    واينكه امكان داره جواب منفي بده ؟

Dear H....

I read your cv, your letter and I made a quick reading of your papers. Your candidature seems very interesting for a PhD project that could start in September 2018.

The project I have in mind is about the thermomechanical modellling of Direct Chill casting of wrought aluminium alloys. Some validation casting will have to be made in collaboration with our industrial partner ().

I sent your cv to one of my ex-graduate student, who came from Iran to study under my supervision

Thank You for the interest and I hope that the outcome will be beneficial for both.

Best Regards,

دوستان ممنون ميشم نظرتون رو بدين

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط marmar092 نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال دارم. الان یعنی مک گیل از بریتیش کلمبیا و واترلو پایینتر و در سطح البرتاست؟
    بستگی به رشته هم داره. برای کامپیوتر تورنتو و واترلو بهترین دانشگاههای کانادا هستند. در بعضی رشته های دیگر مک گیل ممکنه دانشگاه تاپ کانادا باشه.

Junior Member

سلام دوستان ممنونم از راهنماييتون من ليسانس كامپيوتر دارم حدودا ده سال ميگذره از گرفتن ليسانسم دوست دارم زبان فرانسه بخونم بهتره دانشگاهي اقدام كنم يا به صورت دوره اي بخونم؟ با توجه به اينكه يكبار درخواست مهاجرت كبكم رد شده احتمل داره بتونم ويزا بگيرم برلي زبان فرانسه؟در ضمن B1 زبان فرانسه دارم احتمالا B2 هم در بعضي از مهارتها ميتونم بگيرم

Junior Member

الان بحث اینکه حالا کدام بهتره کدام بدتر نیست ....بحث اینه که قبولی در کدام رقابتی تر هست ...رقابت برای قبول شدن در اون 3 دانشگاهی که ذکر کردم خیلی بالاست...مک گیل هم خیلی با اون ها تفاوتی نداره ولی نظر شخصی بنده اینه که ایشون (sara-68) اولا جایی که شانس دارن مک گیل هست..این که رقابت در مک گیل نسبت به اون 3 تا پایین تره خیلی مربوط به فاصله سطح علمی دانشگاه نیست...یکی از دلایل اصلی اینه که مک گیل تو کبک قرار داره و خب زندگی در اونجا برای کسی که فقط انگلیسی بلده سخت تره..ترجیح میدن اول سراغ اون 3 دانشگاه برن
    خیلی ممنونم از راهنمایی هاتون، نظرتون راجع به victoria چی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_68 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از راهنمایی هاتون، نظرتون راجع به victoria چی هست؟
    خواهش میکنم....ببینید..نظری که من در مورد دانشگاه میدم بر اساس 2 معیار هست....اول رنکینگ جهانی بعد سطح بندی وزارت علوم(البته اگر قصد برگشت داشته باشید)...تو رنکینگ ها یا اصلا در سطحی ندونستن که بیارنش تو رنکینگ یا بعضی از رنکینگ ها هم که آوردنش رتبه پایینی بهش دادن(دارم فقط به طور اختصاصی در مورد cs میگم وگرنه تو رتبه لندی کلی رتبه بدی نداره).(این چیزا رو که میگم در مقایسه با دانشگاهی مثل تورنتو یا واترلو هست!به این معنی نیست که دانشگاه بدیه)..توی وزارت علوم اما بهش "الف" دادن...یعنی اگر برگردید ایران مشکلی ندارید...یکی از اساتید خودمون در دانشگاه شیراز (دکتر فرشاد خونجوش) از اساتید مطرح دانشگاهمون هستند و از همین ویکتوریا فارغ التحصیل شدند ..در حال حاضر دبیر فناوری اطلاعات و ارتباطات منطقه 7 کشور هم هستند

خواهش میکنم....ببینید..نظری که من در مورد دانشگاه میدم بر اساس 2 معیار هست....اول رنکینگ جهانی بعد سطح بندی وزارت علوم(البته اگر قصد برگشت داشته باشید)...تو رنکینگ ها یا اصلا در سطحی ندونستن که بیارنش تو رنکینگ یا بعضی از رنکینگ ها هم که آوردنش رتبه پایینی بهش دادن(دارم فقط به طور اختصاصی در مورد cs میگم وگرنه تو رتبه لندی کلی رتبه بدی نداره).(این چیزا رو که میگم در مقایسه با دانشگاهی مثل تورنتو یا واترلو هست!به این معنی نیست که دانشگاه بدیه)..توی وزارت علوم اما بهش "الف" دادن...یعنی اگر برگردید ایران مشکلی ندارید...یکی از اساتید خودمون در دانشگاه شیراز (دکتر فرشاد خونجوش) از اساتید مطرح دانشگاهمون هستند و از همین ویکتوریا فارغ التحصیل شدند ..در حال حاضر دبیر فناوری اطلاعات و ارتباطات منطقه 7 کشور هم هستند
    شما باید خودتون موارد دیگه ای رو هم در نظر بگیرید...مواردی چون آب و هوای اون شهر..خود فضای دانشگاه..مثلا شما میتونید اسم هر دانشگاهی رو که میخواهید و عبارت "campus tour" تو یوتوب سرچ کنید براتون فیلم هایی مبیاره که ببنید خود دانشگاه چه شکلیه....مثلا: university of Victoria campus tour
    موفق باشید

Junior Member

سلام بر دوستان
    من چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.
    من الویت اولم تحصیل هست. ۲۸ سال دارم و می خوام برای فوق لیسانس نرم افزار اقدام کنم. من لیسانس نرم افزار دانشگاه دولتی با معدل ۱۴ رو دارم و ۴ سال سابقه برنامه نویسی تو شرکت معتبر رو دارم. می خوام بدونم بهترین راه اقدام چی هست؟
    اول اینکه چون بین لیسانس و اقدامم برای فوق ۵ سال فاصله افتاده آیا شانسی برای گرفتن فاند دارم یا نه؟ فول فاند یا هزینه کمکی هر کدوم چقدر شانس دارم؟
    دوم اینکه اگر بخوام با هزینه خودم اقدام کنم آیا باز هم نیاز هست با استادی در تماس باشم یا اینکه مستقیم از طریق خود دانشگاه اقدام کنم؟ آیا اگر مستقیم اقدام کنم دیگه نمی تونم هیچ کمک هزینه ای بگیرم؟ یعنی اگر کمک هزینه بخوام باید با استادی در ارتباط باشم؟
    سوم اینکه با توجه به فوق لیسانس بودن تحصیلم که سه ترم میشه گویا باید ۸ ماه باشم. هزینه تحصیل + زندگی تقریبا چقدر میشه؟ من می تونم نزدیک ۴۰ هزار تا بدون کار کردن و فاند با خودم ببرم. آیا کافیه؟ اما ترجیحم اینکه بتونم TA یا RA بگیرم.
    چهارم اینکه آیا استاد ها فرقی بین افراد متاهل و مجرد برای پذیرش قایل میشن یا کاری به زندگی شخصی افراد ندارن؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)