نقل قول نوشته اصلی توسط hesamamiri نمایش پست ها
دانشگاه صنعتی امیرکبیر - رشته مهندسی متالورژی صنعتی - معدل 16.25 (GPA=3.43)
برای فوق میخوام اپلای کنم
نمره آیلتس 7 ( تمام مهارت ها 7)

نمره ی GRE scores (RGT):
GRE (V): 153
GRE (Q): 157
GRE (W): 4.5

3 تا مقاله ISI با IF بین 2 تا 3 دارم + یک مقاله کنفرانسی در کنفرانس بین المللی نانوتکنولوژی دانشگاه شریف

بقیه ی رزومه
شامل :
مدرک معتبر نرم افزار آباکوس (جهاد دانشگاهی امیرکبیر)
Certification in Workshop of Failure Analysis از انجمن ریخته گران ایران
Certification in Workshop of Laser Beam Welding (LBW) از انجمن ریخته گران ایران
Certification in Workshop of Key to Steel از انجمن ریخته گران ایران

Certification in Workshop of introduction to ESI Procast Software از انجمن ریخته گران ایران
Certification in Workshop of introduction to Materials standards از انجمن ریخته گران ایران
Certification in Workshop of X-ray Diffraction and Data analysis X'Pert Highscore از انجمن ریخته گران ایران

مدیر انفورماتیک سیزدهمین همایش بین المللی مهندسی مواد و متالورژی CMAT-2016
مدیر انفورماتیک مسابقات بین المللی عکاسی میکروسکوپی IMIC-2018
مدیر انفورماتیک اولین ایده بازار مهندسی مواد دانشگاه امیرکبیر 2016
مسلط به دینامیک مولکولی و نرم افزار های مرتبط شامل : VMD - Gaussian - LAMMPS -OVITO - GaussView

تدریس در کارگاه دینامیک مولکولی در دانشکده مهندسی مواد به مدت 3 ماه با نرم افزار های LAMMPS -OVITO
کارآموزی در ایران خودرو بودم و یک پروژه صنعتی انجام دادم
تدریس در کارگاه برنامه نویسی C در دانشکده به مدت 3 ماه و تسلط صددرصد به زبان برنامه نویسی C
تسلط به نرم افزار های Maple - HSC materials
آشنایی با Matlab - Fortran - Python
تدریس خصوصی زبان - ریاضی - فیزیک دبیرستان به مدت 2 سال
**یکی از مقالاتمو با یکی از اساتید دانشکده مکانیک دانشگاه ویرجینیا دادم که میتونه
برام ریکام بنویسه
** سه تا ویزای شینگن هم توی پاسپورتم خورده

بین 10 تا دانشگاه اول مثلا تورنتو و مک گیل با فاند شانس دارم ؟؟
شانس پذیرش خوبی دارید و می توانید با مکاتبه با اساتید و در صورت دریافت فیدبک متاسب برای دریافت فاند در دانشگاههای خوب هم امیدوار باشید. مساله مهم این است که در مکاتبه و جلب نظر استاد فارغ از رزومه فرد نحوه برقراری ارتباط و مهارتهای زبانی و مکاتبه ای نیز مهم است. این نحوه ارایه رزومه شما در این تاپیک نقطه ضعفی در نحوه مدیریت ارتباطی از نظر اینجانب البته می تواند باشد که فرد مخاطب (مثلا استاد) را از ادامه یا جلب توجه به محتویات رزومه نیز ممکن است غافل یا با ارزیابی کمتری از آنچه فرد استحقاق آنرا دارد روبرو کند. در مقابل تنظیم تکنیکال خوب و ارایه مناسب حتی بخشی از رزومه را تقویت و جبران میکند.
کپی و پیست کردن و ارسال ایمیلهای یکسان به اساتید می تواند تاثیر منفی در برقراری ارتباط داشته باشد و بهتر است این نکات را بیش از پیش مدنظر قرار دهید. به لحاظ فنی شرایط رزومه خوب را دارید ولی نحوه ارایه و پرزنت، مساله دیگری است که باید حداقل در مرحله مکاتبه با استاد و پیگیریها روی آن بیشتر کار کنید. داشتن سه مقاله آی اس آی نکته مهمی است که قرار دادن مواردی نظیر تدریس خصوصی زبان یا ویزای شنگن و نظایر آن و همچنین نحوه ارایه و کپی پیست عیر حرفه ای (نسبت به کیفیت رزومه فرد) تاثیر آنرا در مخاطب دارای تجربه و متخصص در این امر، کمرنگ میکند. این نکات را البته جنرال برای استفاده سایر دوستان مشابه در آینده عرض کردم و لزوما همه موارد مرتبط با شما نیست ضمن آنکه از بابت صراحت در بیان مطلب پوزش می خواهم هرچند در مجموع معتقد هستم رعایت این نکات هرجند نه چندان خوشایند، به نفع شما و دوستان مشابه در آینده خواهد بود.
موفق باشید