صفحه 703 از 859 نخستنخست ... 203603653693694695696697698699700701702703704705706707708709710711712713753803 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,021 تا 7,030 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Business Management

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام دوستان
    بنده قصد گرفت پذیرش از یک دانشگاه کانادایی رو دارم الان دانشجوی رشته مدیریت هستم در دانشگاه آزاد ، میخوام از اول شروع کنم برای یه رشته ی جدید توی کانادا ، الان برای رفتن فقط قصدم پذیرش گرفتنه ترجیحا دانشگاه پولی که راحت پذیرش بدن معدل کل دیپلمم 17.87 شد معدل پیش دانشگاهی هم 12.5 . میخوام ببینم شانسی دارم برای پذیرش ؟ چه کارایی لازمه که بکنم ؟ زبان رو میخوام شروع کنم هنوز نمیدونم آیلتس بگیرم یا تافل . لطفا راهنماییم کنید ( بازم تاکید میکنم دانشگاهش اصلا مهم نیست فقط پذیرش و ویزای تحصیلی مهم هست برام ) ممنون .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Predat0r نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده قصد گرفت پذیرش از یک دانشگاه کانادایی رو دارم الان دانشجوی رشته مدیریت هستم در دانشگاه آزاد ، میخوام از اول شروع کنم برای یه رشته ی جدید توی کانادا ، الان برای رفتن فقط قصدم پذیرش گرفتنه ترجیحا دانشگاه پولی که راحت پذیرش بدن معدل کل دیپلمم 17.87 شد معدل پیش دانشگاهی هم 12.5 . میخوام ببینم شانسی دارم برای پذیرش ؟ چه کارایی لازمه که بکنم ؟ زبان رو میخوام شروع کنم هنوز نمیدونم آیلتس بگیرم یا تافل . لطفا راهنماییم کنید ( بازم تاکید میکنم دانشگاهش اصلا مهم نیست فقط پذیرش و ویزای تحصیلی مهم هست برام ) ممنون .
    قصدتون خواندن لیسانس از اول است یا فوق لیسانس؟
    اگر قصدتون خواندن لیسانس از اول است با این معدل پیش دانشگاهی شانس چندانی برای پذیرش از دانشگاههای کانادا ندارید. معدل لیسانستون چنده؟
    شاید بتوانید از دوره های کالج ها (که معادل فوق دیپلم هستند) پذیرش بگیرید ولی امکان ویزا با پذیرش این دوره ها کمه.
    در ضمن همه دانشگاههای کانادا پولی هستند و این تصور شما که دانشگاههای پولی راحت پذیرش میدهند اشتباه است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Business Management

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    قصدتون خواندن لیسانس از اول است یا فوق لیسانس؟
    اگر قصدتون خواندن لیسانس از اول است با این معدل پیش دانشگاهی شانس چندانی برای پذیرش از دانشگاههای کانادا ندارید. معدل لیسانستون چنده؟
    شاید بتوانید از دوره های کالج ها (که معادل فوق دیپلم هستند) پذیرش بگیرید ولی امکان ویزا با پذیرش این دوره ها کمه.
    در ضمن همه دانشگاههای کانادا پولی هستند و این تصور شما که دانشگاههای پولی راحت پذیرش میدهند اشتباه است.
    از اول قصد دارم بخونم لیسانس رو .

هنوز تموم نکردم لیسانسم رو . هیچ دانشگاهی نمیشه رفت ؟ یعنی حتی سطح پایینترینشون ؟

====

پ.ن : اینم بگم من برادر این کاربر(Predat0r) هستم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Predat0r نمایش پست ها
    از اول قصد دارم بخونم لیسانس رو .

هنوز تموم نکردم لیسانسم رو . هیچ دانشگاهی نمیشه رفت ؟ یعنی حتی سطح پایینترینشون ؟

====

پ.ن : اینم بگم من برادر این کاربر(Predat0r) هستم
    بعید میدونم. چه رشته ای در نظر دارید بخوانید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Business Management

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بعید میدونم. چه رشته ای در نظر دارید بخوانید؟
    کامپیوتر ، نرم افزار ، رشته های مرتبط با تکنولوژی یا کلا شاخه ی مدیریت

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا
    رشته مورد نظر: مهندسی مکانیک تبدیل انرژی
    معدل لیسانس: 14.21
    رشته لیسانس: مهندسی مکانیک سیالات
    دانشگاه لیسانس: دانشگاه آزاد نجف آباد
    رشته فوق لیسانس: مهندسی مکانیک تبدیل انرژی
    دانشگاه فوق لیسانس: دانشگاه آزاد نجف آباد
    معدل لیسانس: 18.45
    مدرک زبان انگلیسی: امتحان ندادم اما حداقل 6.5 رو راحت میگیرم
    مقالات خارجی: ندارم(در حال کار بر روی پایان نامه حتما دو مقاله ISI ازش استخراج میشه)
    مقالات داخلی: در حال نگارش
    من ترم آخر ارشد هستم و در حال کار روی پایان نامه میخواستم ببینم شانسی واسه اپلای با بورس دارم؟ و روی کدوم قسمت باید کار کنم تا شانسم بالا بره؟ آیا آزمون GRE شانسمو تقویت میکنه؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT---ghiasodin jamshid kashani

سلام..من اطلاعاتی در مورد کانادا ندارم متاسفانه..معدلم 14.85 لیسانس IT از یه موسسه غیرانتفاعی بدون مقاله و مدارک بین المللی..برای گرفتن ایلتس 7 تلاش میکنم..به نظرتون شانسی هست؟میدونم فاند گرفتن سخته و شانسی ندارم ولی شهریه های دانشگاهاش چطورن؟گرونن؟با ویزای دانشجویی کانادا اجازه کار هست؟ ماهی چند ساعت؟تمکن مالی چند دلار میخواد کانادا؟قصدم المان بود..ولی شاید برای کانادا هم شانسمو امتحان کنم نمیدونم ارزششو داره یا نه.
    ببخشید مجبور شدم دوباره سوالمو بپرسم چون سری قبلی پاسخی دریافت نکردم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadenayat نمایش پست ها
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا
    رشته مورد نظر: مهندسی مکانیک تبدیل انرژی
    معدل لیسانس: 14.21
    رشته لیسانس: مهندسی مکانیک سیالات
    دانشگاه لیسانس: دانشگاه آزاد نجف آباد
    رشته فوق لیسانس: مهندسی مکانیک تبدیل انرژی
    دانشگاه فوق لیسانس: دانشگاه آزاد نجف آباد
    معدل لیسانس: 18.45
    مدرک زبان انگلیسی: امتحان ندادم اما حداقل 6.5 رو راحت میگیرم
    مقالات خارجی: ندارم(در حال کار بر روی پایان نامه حتما دو مقاله ISI ازش استخراج میشه)
    مقالات داخلی: در حال نگارش
    من ترم آخر ارشد هستم و در حال کار روی پایان نامه میخواستم ببینم شانسی واسه اپلای با بورس دارم؟ و روی کدوم قسمت باید کار کنم تا شانسم بالا بره؟ آیا آزمون GRE شانسمو تقویت میکنه؟
    با تشکر
    دوست عزیز معدل فوق لیسانستون (18.45) خوبه و میتونه در گرفتن بورسیه تخفیف شهریه که در بعضی دانشگاه های کانادا وجود داره خیلی تاثیرگذار باشه. اگر فقط هدفتون کاناداست و نه امریکا، بجای انرژی گذاشتن برای GRE، بهتره نمره آیلتستون رو تقویت کنین و از طرفی وقت بیشتری برای مقالات ISI بذارید. موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar456 نمایش پست ها
    سلام..من اطلاعاتی در مورد کانادا ندارم متاسفانه..معدلم 14.85 لیسانس IT از یه موسسه غیرانتفاعی بدون مقاله و مدارک بین المللی..برای گرفتن ایلتس 7 تلاش میکنم..به نظرتون شانسی هست؟میدونم فاند گرفتن سخته و شانسی ندارم ولی شهریه های دانشگاهاش چطورن؟گرونن؟با ویزای دانشجویی کانادا اجازه کار هست؟ ماهی چند ساعت؟تمکن مالی چند دلار میخواد کانادا؟قصدم المان بود..ولی شاید برای کانادا هم شانسمو امتحان کنم نمیدونم ارزششو داره یا نه.
    ببخشید مجبور شدم دوباره سوالمو بپرسم چون سری قبلی پاسخی دریافت نکردم
    سلام دوست عزیز
    بیشتر دانشگاه های کانادا شرط معدل دارن که برای ایران 15 یا 16 هست. میتونین خودتون تو قسمت Minimum Requirements های هر رشته چک کنین.
    البته اینم بگم که اگر موافقت یک استاد و بگیرین احتمال نادیده گرفته شدن مشکل معدلتون هست. ولی برای گرفتن موافقت استاد باید چندتا مقاله خوب یا یک وجه تمایز نسبت به بقیه دانشجوها داشته باشین.
    شهریه دانشگاه ها برای ارشد به شدت متغیر هست بین دانشگاه های مختلف و باید تو سایت دانشگاه چک کنین. ولی پولی که سفارت از شما میخواد که داشته باشین توی حسابتون شهریه دانشگاه به علاوه 10 هزار دلار برای سال اول هست. همچنین مدارکی باید ارائه کنین که توان پرداخت شهریه در سال های بعد رو هم دارین.
    فکر میکنم اگر روی یک مقاله و نمره زبان خوب کار کنین میتونین شانستون و افزایش بدین ولی در کل پروسه سختیه چون رقابت زیاده.
    موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mech @SUT

- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی مکانیک-شریف-14.5

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهاییمهندسی مکانیک-شریف-18(بدون پایان نامه)
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها105
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر یک مقاله ژورنال
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی یک مقاله کنفرانسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلایدکترا مکانیک(کنترل دینامیک)

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) سابقه ta- ثبت اختراع
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funde ​فول فاند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)