صفحه 821 از 859 نخستنخست ... 321721771811812813814815816817818819820821822823824825826827828829830831 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,201 تا 8,210 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام بر شما

معمولا نمره زبان و ... برای زمان تسلیم اپلیکیشن معتبر است.

با اینحال چون نزدیک است از دانشگاه مستقیم سوال بفرمایید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دارم
    من تافلم تا یه ماه منقضی میشه. میشه الان بفرستم نمره رو ولی اپلیکیشن رو دو ماه بعد کامل کنم؟ چون اسم استاد باید بنویسم میخوام مطمین شم استاد پیدا میشه که اسمش رو بنویسم یا نه همینطوری بنویسم در نهایت.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام بر شما

معمولا نمره زبان و ... برای زمان تسلیم اپلیکیشن معتبر است.

با اینحال چون نزدیک است از دانشگاه مستقیم سوال بفرمایید.

موفق باشید
    سلام

دانشگاهی اینطوری جواب داده:

Good morning,

Thank you for your email. Please note that applicants are expected to have a language test score that is valid at the beginning of the term to which they apply.

All the best,

این یعنی چی؟ یعنی ما الان بفرستیم دو ماه بعد منقضی بشه کلا پذیرش نمیدن یا کاندیشینال میدن بعد باید دوباره امتحان بدیم؟

Banned

و بعدش این رو گفتن

You could receive a conditional admission with the expired score but the condition will be on our receipt of a new English Language test that is valid for the start of your entry term.

ApplyAbroad Superstar

خوب بنابراین با مقررات این دانشگاه باید نمره جدید ارائه کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    و بعدش این رو گفتن

You could receive a conditional admission with the expired score but the condition will be on our receipt of a new English Language test that is valid for the start of your entry term.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

رشته : عمران

معدل کارشناسی : 14.60 تا الان تا 14.90 میرسه این ترم (ترم آخرم)
    معدل 60 واحد آخر روی 15.5

دانشگاه کارشناسی : تهران مرکز

تعداد مقالات : صفر

سابقه کار: 2 سال با بیمه البته پاره وقت

نمره زبان انگلیسی: آیلتس 7.5
    gre هم قراره بدم

برای ارشد گرایش محیط زیست یا مدیریت ساخت در نظرمه
    هر دانشگاهی که فاند بده
    کنکوردیا و آلبرتا و ...

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen4520 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای چند دانشگاه که برخی از اونها در کانادا هستن اپلای کنم.
    منتها مدرک زبان ندارم و مدارک تحصیلی (ریزنمرات و دانشنامه) رو هم نمیتونم به صورت رسمی تهیه کنم.
    حالا با توجه به اینکه ددلاین برخی از دانشگاه های انتخابی من برای فال 2020، 15 ژانویه هستش، و با فرض اینکه نتایج تافل حدود 10 روز بعد اعلام میشه(البته به آزمون دهنده، و به دانشگاه ها با تاخیر بیشتر)،لطفا من رو در مورد سوالات زیر راهنمایی بفرمایید:
    1- الان میتونم برای تافل ثبت نام کنم که تاریخ آزمون 21 دسامبر میشه، حدود 50 روز دیگه، تا اون موقع هم احتمالا میتونم نمره قابل قبولی بگیرم، اما آمادگی 100 درصدی واقعا ندارم، حالا به نظرتون ثبت نام کنم برای 21 دسامبر یا بزارم برای تاریخ های بعدیش که در ژانویه هستش (4 ژانویه و ...)؟؟ در واقع به نظرتون ارزش داره برای رسیدن به ددلاین یک دانشگاه، حتی با آمادگی نه چندان کامل آزمون زبان شرکت کنم، در حالیکه واقعا مطمئن نیستم بتونم نمره بالایی که به درد بقیه دانشگاه ها هم بخوره بیارم؟؟ و اینکه اگر به فرض مثال 4 ژانویه امتحان بدم و نتایج تا 15 ژانویه که ددلاین برخی دانشگاه ها هستش به من اعلام بشه، اصلا میتونم با اون گزارش نمره ای که ETS به من اعلام میکنه اپلای کنم تا نتایج بعدا از طریق خود ETS به دانشگاه اعلام بشه؟
    2- مشکل دومم نداشتن ریزنمرات و دانشنامه رسمی هستش. به نظرتون اصلا میشه با ریزنمرات غیررسمی (فقط ریزنمرات ترجمه شده توسط خود دانشگاه یا دارالترجمه) وارد پروسه اپلای شد؟؟
    3- به طور کلی به نظرتون با وضعیتی که من دارم (مدارک غیررسمی، نداشتن مدرک زبان تا این لحظه، وقت محدود)، اصلا فورس بزارم برای اپلای پیش از ددلاین 15 ژانویه، یا اینکه بزارم برای یکی دو ماه بعد که آزمون زبان رو با آمادگی کامل بدم و مدارکم هم احتمالا آماده بشه؟؟؟ ولی به قیمت از دست دادن چند دانشگاه مورد علاقه و احتمال پذیرش!! یا اینکه کلا بزارم برای سال آینده؟؟؟
    امیدوارم منظورم رو تونسته باشم برسونم، ممنون از پاسخ هاتون.
    سوال زیاد کردی کلا .ببین شما ریزنمرات و کپی گواهینامه ات رو ببر اسناد محضر رسمی کپی برابر اصل بکن بفرست براشون . واسه زبان بنظر من تا نمره زبان نداری اقدام نکن. بعضی از دانشگاه ها هم ets رو قبول ندارن و فقط ترجمه ریزنمرات اصلی رو باید بدی

سلام
    من ارشد مهندسی برق (کنترل) دارم. لیسانس و فوق علم و صنعت بودم. معدل لیسانس 15.3 و ارشد 17.8
    چهار سال هم سابقه کار کاملاً مرتبط دارم
    آیلتس 6.5
    یه مقاله کنفرانس بین المللی که پابلیشرش IEEE بوده و دو تا مجله که یکیش هوافضای ایرانه و اون یکی ISI بدون IF
    واسه کدوم دانشگاههای کانادا شانس دارم با توجه به اوضاع این روزای ایرانیها

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط malihe_hashemi نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد مهندسی برق (کنترل) دارم. لیسانس و فوق علم و صنعت بودم. معدل لیسانس 15.3 و ارشد 17.8
    چهار سال هم سابقه کار کاملاً مرتبط دارم
    آیلتس 6.5
    یه مقاله کنفرانس بین المللی که پابلیشرش IEEE بوده و دو تا مجله که یکیش هوافضای ایرانه و اون یکی ISI بدون IF
    واسه کدوم دانشگاههای کانادا شانس دارم با توجه به اوضاع این روزای ایرانیها
    واقعیت اینکه خیلی نمی توان شانس را پیش بینی کرد چون همه موارد رزومه مثل موضوع تز شما و اینکه سابقه کار مرتبطتان چقدر با زمینه ریسرچ مورد نظر مرتبط است و... موثر است.
    در هر حال اگر قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری با فاند را دارید شانس متوسطی برای دانشگاههای متوسط دارید. بهترین روش هم در این موارد پیدا کردن استادی است که در زمینه تخصص شما و سایر توانمندیهای رزومه شما کار میکند (از سایت خود اساتید و دانشگاهها) و سپس شروع مکاتبه. ضعف مقاله را باید با هر روشی که ممکن است کاهش داد چون مورد دارای اهمیت بالایی برای دکتری است. مقاله شما اگر در زمینه مرتبط باشد فارغ از ایمپکت فکتور که خود موضوع مهمی است می تواند موثر باشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

This application must be submitted by December 18, 2019. After this date the application will be deleted.
    Application Closing Date: January 8, 2020

اینا با هم چه فرقی دارند؟
    مربوط به دانشگاه البرتا هستش.
    I am still here. I am alive.

Junior Member

سلام ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنید
    کاردانی کامپیوتر نرم افزار دانشگاه سراسری معدل ۱۷.۲۰
    کارشناسی کامپیتر نرم افزاز دانشگاه غیر انتفاعی ۱۶.۰۴
    ارشد دانشگاه سراسری مجازی معدل ۱۶.۲۰
    مقاله ندارم
    سال ۹۲ ارشد گرفتم
    ۶ سال گپ با کار غیر مرتبط
    آیلس ۶.۵
    از چه دانشگاههایی میتونم پذیرش بگیرم برای ارشد computerscience ؟؟ من برای بریتیش کلمبیا میخواستم اقدام کنم آیا امکان پذیره ؟؟ آیا شانس فاند گرفتن دارم ؟؟؟
    آیا برای یه ارشد دیگه باید قید کنم قبلا ارشد گرفتم ؟؟
    پیشاپیش ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)