صفحه 848 از 859 نخستنخست ... 348748798838839840841842843844845846847848849850851852853854855856857858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,471 تا 8,480 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام به همگی .
    من لیسانس مهندسی صنایع از ایران و مهندسی مدیریت (management engineering) به زبان انگلیسی از ایتالیا دارم. میخواستم ببینم جایی (دانشگاه یا کالج) که دوره اسپشیالیزشن (8 ماه یا 1 سال) داشته باشه که بشه باهاش ویزا گرفت و بعدش دنبال کار گشت؟ (من الان ایتالیا مشغول کارم)
    با سپاس از همگی

با سلام دوستان ميخواستم بپرسم که براي مستر رشته MBA براي دانشگاه Canada west ،
    من اگر مدرک کارشناسي حسابداري با معدل 15.88 که سال 1388 گرفتم و بعدش 9 سال کار کردم و ارائه بدم بهتره
    يا مدرک ارشدم که رشتم مديريت مالي معدل 19.85 هستش را ارائه بدم خيلي ممنون ميشم راهنماييم کنيد .
    از کسي مشاوره گرفتم گفتند که با مستر براي مستر جديد اگر اپلاي کنيد ممکنه ويزا ندن بهتون.
    هدفم اينکه بعد از تحصيل اقامت بگيرم برام مهمه که ويزا بشم

سنم 34 هست

و اينکه آيلتس 5.5 دارم

Junior Member

با سلام
    در کانادا، برای اپلای در مقطع ارشد برای پروگرم های کورس بیس، در بازه ای که اپلای باز هست، آیا زود اپلای کردن شانس پذیرش رو افزایش میده یا بشینم 3 ماه دیگه زبان بخونم و با نمره زبان بالاتر اپلای کنم بهتره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mirha نمایش پست ها
    با سلام
    در کانادا، برای اپلای در مقطع ارشد برای پروگرم های کورس بیس، در بازه ای که اپلای باز هست، آیا زود اپلای کردن شانس پذیرش رو افزایش میده یا بشینم 3 ماه دیگه زبان بخونم و با نمره زبان بالاتر اپلای کنم بهتره ؟
    برای کورس بیسا (و بعضا حتی برای ریسرچ بیس ها) کمیته پذیرش بعد از ددلاین جمع می شن و بررسی می کنن همه پرونده ها رو. بنابراین تقویت رزومه مهم تره تا زمانی که می فرستین.

Junior Member

دوستان بنده دانشجوی رشته نرم افزار مقطع کارشناسی ام دو ترم دیگم مونده
    معدلم 15.3 و آیلتس 7 دارم
    سابقه ی کار و ریکامند هم از استاتید دارم
    بخاطر مشغله ی کاری دو سه ترمو نخوندم و معدلم پایین اومد ولی معدل ترم های اخیرم بالای 16.5 هست

دنبال فاند ارشدم
    آیا امیدی هست با نمره GRE خوب و مقاله بتونم از کانادا (یا هر کشوری در همون سطح مثل آلمان ، نروژ ،استرالیا و... ) فاند بگیرم؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام دوستان
    همسر من می خواد اقدام کنه،برای کانادا،اما مشکل ما گپ تحصیلیه،
    ایشون کارشناسی رو با معدل ۱۴/۷۵ رشته عمران دانشگاه ازاد زنجان گذروندن،ارشد دانشگاه ازاد تهران بودن،ولی می خواد واسه مستر دانشگاه ویندزور کانادا اقدام کنه،ب نظرتون احتمال قبولی ویزا با ۱۰ سال گپ تحصیلی چقدر هست؟ سنشون ۳۲ سال،ایلتس ۶/۵ ،مشکل مالی و تمکن مالی نداریم،دوتا خونه بنامشون،یه بچه دوساله هم داریم،۷ سال سابقه کاری
    از طریق ایرسافام اقدام کردیم،ب ما گفتن مشکلی نداره
    ممنون می شم جواب بدید

ظاهرا احتمال ویزا با مستر دوم میاد پایین ولی خوب دانشگاهی که اپلای میکنین خوب هست احتمال ویزا شدن زیاده بستگی به کیستون داره.
    و اینکه فکر نمنم با ایلتس 5.5 بتوتین قبولی بگیرین.برا MBA دانشگاه های معمولی به بالا همشون بالای 7 میخوان مخصوصا رایتینگ خیلی مهمه چون عملا کل پروسه فقط رایتینگه.من خودمم در حال آماده شدن برای اپلای هستم و ساکن تورنتو هستم.ضمنا اگه به فکر کاندیشنال هستین باز احتمال ویزا خیلی میاد پایین.حالا دوستان با تجربه تر کمک کنن ممنون میشم.ظاهرا فروم خیلی ساکت شده و هیش کی جواب نمیده.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dpr_k نمایش پست ها
    دوستان بنده دانشجوی رشته نرم افزار مقطع کارشناسی ام دو ترم دیگم مونده
    معدلم 15.3 و آیلتس 7 دارم
    سابقه ی کار و ریکامند هم از استاتید دارم
    بخاطر مشغله ی کاری دو سه ترمو نخوندم و معدلم پایین اومد ولی معدل ترم های اخیرم بالای 16.5 هست

دنبال فاند ارشدم
    آیا امیدی هست با نمره GRE خوب و مقاله بتونم از کانادا (یا هر کشوری در همون سطح مثل آلمان ، نروژ ،استرالیا و... ) فاند بگیرم؟
    ممنون از راهنماییتون
    برای ارشد معدل و ریکامندیشن معتبر بیشتر کمک میکند. بسیاری از دانشگاهها برای ایران معدل حداقل 16 یا معادل نزدیک به آن نیاز هست و البته این معدل مینیمم برای امکان بررسی پرونده است. برای فاند نیاز به حداکثرها و نه حداقلهاست. بنابراین باید معدل خود را تا حد ممکن تقویت کنید.
    مساله دیگر رنک دانشگاه قبلی است که اشاره ای نکرده اید، در هر حال اینکه دانشجوی کارشناسی مثلا شریف یا تهران با این شرایطی که نوشتید باشید یا یکی از شعبه های غیرانتفاعی X در ایران، یکسان نیست.
    جی آر ای و سابقه کار کمکی نمی کند و بیشتر اگر به گپ تحصیلی منجر شده باشد تاثیر منفی هم می تواند در بر داشته باشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member Rosamund آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics- IUT

با سلام.
    کارشناسی : فیزیک - دانشگاه شیراز - معدل 16.81 - رنک 3
    ارشد : فیزیک حالت جامد - دانشگاه صنعتی اصفهـان - معدل 18.30 - رنک 1
    نمره آزمون آیلتس : ( R:8 - L:8 - W: 7.5- S:8.5)
    3 مقاله ISI
    با توجه به این‌که به فاندینگ نیاز دارم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن برای چه دانشگاه هایی شانس دارم؟

سلام به همه دوستان
    دانشجوی سال آخر هوشبری دانشگاه سراسری با معدل نزدیک 16 هستم میخواستم که برای کارشناسی ارشد رشته های بیوتکنولوژی و یا نانوتکنولوژی پزشکی اقدام کنم آیا میشه ظرف یک سال کار هاشو انجام داد؟ آیلتس هم دارم خیلی ممنون میشم که راهنمایی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)