صفحه 621 از 859 نخستنخست ... 121521571611612613614615616617618619620621622623624625626627628629630631671721 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,201 تا 6,210 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin1110 نمایش پست ها
    سلام دوستان

خواهشا من رو راهنمایی کنید.
    به یکی از اساتید Mc Gill جهت تحصیل در مقطع دکتری ایمیل دادم. که استاد مربوطه واسه من یک فایل پی دی اف ارسال کرد با این محتوا.

<<برای تمام متقاضیان
    ضمن تشکر از انتخاب اینجانب به عنوان استاد راهنما و ..
    تمام متقاضیان می بایست formal application که در سایت موجود است را ارسال کنند.
    موضوعات تحقیقاتی من جهت مقطع دکتری در سایت دانشگاه موجود هست. اگر علاقه مند به تحصیل زیر نظر من هستید ، نام من رو به عنوان استاد راهنما در فرم قید کنید.
    همچنین این رو در نظر بگیرید که به دلیل رقابتی و محدود بودن فاند، تنها متقاضیان برتر می توانند فاند دریافت کنند.
    با تشکر>>

خواستم بدونم که امیدی واسه گرفتن پذیرش و یا فاند دارم آخه من رزومه ی آنچنانی ندارم فقط 5 مقاله ی کنفرانس بین المللی دارم و معدل کارشناسی و ارشدم حدود 17 هست .
    و کلا چی باید جواب این استاد بدم و اگر پیشنهادی برای من دارید ممنون میشم.

آره درست حدس زدید
    رزومه انچنانی ندارید

من نمیدونم این یک سیستم beforehand defense prevention mechanism هست در بعضیا؟!
    عزیز شما رزومت خیلی هم خوبه، خودت هم میدونی
    ولی اگر IEEE یا ISI نشدند اون مقالات ات بحث رقابت پیش میاد
    حتی من میگم معدل خیلی مهمتر است

جواب این سوالی که پرسیدی رو هیچ کی نمیدونه
    فقط apply یعنی پرداخت هزینه(اگر خیال میکنید انقدر زرنگید که اپلای نکردید حالا میخواید از اینجا جواب بپرسید که میشه یا نمیشه بعد برید اپلای کنید که پولتون حروم نشه، باید بگم متاسفم)
    سپس Admission
    اگر دانشگاه درست درمونی باشه خود committee ادمیژن بهتون فاند میده، یا فاند+tuition waive
    سپس ارتباط با استاد برای TA و RA

اصولا همون جای ادمیژن لتر باید فاند شما مشخص بشه، که دیگه به ارتباط با استاد بعد از ادمیژن نمیرسه، پس اون دانشگاه هایی که داخل ادمیژن لتر برای شما فاند مشخص نکردند زیاد حساب باز نکنید با اینکه شانس همچنان بالاست و میتونید try کنید برای ارتباط با professor

ولی توصیه ها قبل از اپلای:
    نمره بالا در GRE برای مهندسی ها و GMATH برای مدیریتی ها بسیار مهم است برای گرفتن فاند
    GPA بالا بسیار بسیار شرط است

توصیه بعدی دانشگاه های کانادا فاند کمتری دارند نسبت به آمریکا، علت کاملا مشخصه

ارادتمند

باسلام
    لطفا بفرمایید که کانادا هم مثل امریکا بصورت دکترای مسقیم پذیرش میدهد یاخیر؟
    باتشکر

باسلام لطفا بفرمایید کدوم ئانشگاه ها برای ارشد اقتصاد
    بصورت فول فاند پذیرش میدهند؟

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال کلی دارم: گرفتن پذیرش با فاند از دانشگاههای کانادا بیشتربه چه عواملی بستگی داره؟( معدل، مقاله یا...). اگر بخواهیم مقایسه کنیم گرفتن پذیرش از کانادا سخت تره یا آمریکا؟(با فرض اینکه رزومه ثابت باشه)

این سوال رو به خاطر این میپرسم که من در حال حاضر آمریکا هستم و دانشجوی مستر. رشته ام هم برق هست. لیسانس از امیرکبیر معدل 16.16 و مستر 4/4 از دانشگاه رنک حدود 50. فقط یک کنفرانس ASME دارم و GRE هم دارم میخونم ولی نمره قبلیم Verbal:145, Quant:168, AWA:3.0 بوده. خواستم ببینم آیا دانشگاههای کانادا مقاله براشون مهم هست؟ من شانسی برای گرفتن پذیرش دارم؟ اگر آره، مثلا کدام دانشگاهها؟

یه دنیا ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Zhila2016 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال کلی دارم: گرفتن پذیرش با فاند از دانشگاههای کانادا بیشتربه چه عواملی بستگی داره؟( معدل، مقاله یا...). اگر بخواهیم مقایسه کنیم گرفتن پذیرش از کانادا سخت تره یا آمریکا؟(با فرض اینکه رزومه ثابت باشه)

این سوال رو به خاطر این میپرسم که من در حال حاضر آمریکا هستم و دانشجوی مستر. رشته ام هم برق هست. لیسانس از امیرکبیر معدل 16.16 و مستر 4/4 از دانشگاه رنک حدود 50. فقط یک کنفرانس ASME دارم و GRE هم دارم میخونم ولی نمره قبلیم Verbal:145, Quant:168, AWA:3.0 بوده. خواستم ببینم آیا دانشگاههای کانادا مقاله براشون مهم هست؟ من شانسی برای گرفتن پذیرش دارم؟ اگر آره، مثلا کدام دانشگاهها؟

یه دنیا ممنون
    رزومه پذیرش با ارشد برای دکتری به میزان زیادی مقاله محور است. در یک برداشت کلی به علت محدودیت تعداد دانشگاههای کانادا نسبت به آمریکا و عموما در سطح نزدیک به یکدیگر بودن همین دانشگاههای محدود،شانس پذیرش جنرال آمریکا به ویژه برای شما که تجربه آمریکا را با top50دارید بیشتر است.
    در کانادا پذیرش بیشتر از آمریکا استاد محور است تا کمیته یا دانشکده محور. عدم نیاز به GRE و فاندینگRAعموما، قابلیت پذیرش برای دکتری را بیشتر به سمت دانشجویان قبلی و معدود دانشجویان دارای مقاله در زمینه تحقیقی مورد نظر استاد سوق میدهد چراکه فاندینگ نیز به همان نسبت در کانادا محدودتر و رقابتی تر به لحاظ تعداد دانشجوی قابل پوشش می باشد.
    البته اینها برداشت جنرال هستند و برای افراد عموما اپلای در هر دو کشور و دانشگاههای رنک همسطح توصیه میشود.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering in IAUST

سلام وقتتون بخیر
    من می خوام برای کارشناسی ارشد مهندسی الکترونیک گرایش IC Design Engineering برای کانادا همراه با درخواست فاند اقدام کنم.

کارشناسی ناپیوسته : مهندسی الکترونیک دانشگاه آزاد تهران جنوب با معدل 18.73 و شاگرد اول
    کاردانی پیوسته : مهندسی الکترونیک موسسه غیر انتفاعی صدرالمتالهین (تهران) با معدل 16.07

یک مقاله ISI دارم در زمینه گرایش انتخابیم در کارشناسی ارشد.

نمره تافل 101 (w=22 S=23 L=29 R=27)

دارم سعی می کنم GRE هم امتحان بدم و فک می کنم حدود 310 بتونم.

آیا احتمال پذیرش با فاند دارم؟ اگر آره چه رنکی و اگر نه برای جبران رزومم چکار کنم؟
    می دونم که این فروم برای کانادا هستش ولی در صورت امکان شانسمو برای آمریکا هم بفرمایید.
    ممنونم.

Junior Member

سلام.دوستان من میخواهم برای پذیرش مشروط از دانشگاه های کبک در مقطع فوق لیسانس اقدام کنم .آیا به نظرتون شانسی دارم؟؟ فرقی نمیکند انگلیسی زبان باشد یا فرانسوی زبان
    رشته: مهندس مکانیک معدل 18
    فوق لیسانس مدیریت معدل 19
    آیلتس آکادمیک 5
    آیلتس جنرال 6
    فرانسه نمیدانم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک علم و صنعت

سلام دوستان
    من امسال ارشدم رو تو ایران شروع میکنم.معدل کارشناسیم کمه (14) حالا اگه معدل ارشدو بالا بیارم شانسی برای دکترا تو دانشگاهای خوب هست؟؟ منظورم اینه اگه زبان و مقاله و دانشگاهم اوکی باشه و معدل ارشد هم بالا باشه میشه با این معدل امیدی داشت؟؟ یا حتما باید مینیم معدل رو داشته باشیم؟؟

Junior Member

ایا من با معدل 17.37 در لیسانس و 18.56 در ارشد هر دو ادبیات انگلیسی با یک مقاله چاپ شده ماخوذ از تز و یک مقاله ارایه شده در کنفرانس بین المللی و در حال کار بر روی دومقاله و ضمنا اقامت کانادا در شهر تورنتو شانسی برای دکترای ادبیات تطبیقی دانشگاه تورنتو دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics

سلام وقتتون بخير معدل ١٦/٤٠ كه معدل ليسانس من هست رو اگر بخوام ببرم روي نمودار حدود چند ميشه؟
    من هر چي توي كنكورديا سرچ كردم مينيمم معدل رو نديدم ميشه اگر كسي پيدا كرد لينكش رو لطف كنين

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)