صفحه 814 از 859 نخستنخست ... 314714764804805806807808809810811812813814815816817818819820821822823824 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,131 تا 8,140 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisa_as نمایش پست ها
    سلام، 30سالم هست.کارشناسی مهندسی مکانیک علم و صنعت معدل 15.24 هستم فارغ التحصیل سال 90.تو این فاصله کار کردم.به جز 2 سال اول ک خوندم برای ارشد و درواقع ارشد هم خوندم بنا به دلایلی نشد ادامه بدم.زبانم 6.5 هست دارم میخونم برای نمره بالاتر.عضو کمیته فنی ماشین آلات راهسازی هستم.تو تدوین استاندارد هم بودم.سابقه کارم هم فنی هست.
    1-برای مستر شانسی برای فاند وجود داره؟
    2-اگر شهریه سال اول رو بتونم بپردازم برای سال بعد میشه هزینه هارو با کار دانشجویی ساپورت کرد یا امکان گرفتن فاند تو سال دوم هست؟(همسرم هم همراهم میان که کار جنرال خواهند داشت).

ممنون از همگی.
    آیا خوندن ارشد تو ایران دانشگاهای پیام نور میتونه کمکم کنه برای phd یا با همون کارشناسیم برای مستر اپلای کنم؟یعنی رنک دانشگاه(پیام نور) میتونه شانس پذیرش رو کم کنه؟

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

من رشته و حوزه شما را نمیدانم ولی به شکل کلی فکر میکنم با داشتن مقاله و نمرات خوب زبان و جی آر ای - اگر برای رشته شما لازم است - بشود خیلی از کمبودها را پوشش داد.

پایدار باشید

آیا خوندن ارشد تو ایران دانشگاهای پیام نور میتونه کمکم کنه برای phd یا با همون کارشناسیم برای مستر اپلای کنم؟یعنی رنک دانشگاه(پیام نور) میتونه شانس پذیرش رو کم کنه؟
    ویرایش توسط susighton : September 11th, 2019 در ساعت 02:04 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

ممنونم که وقت گذاشتید.اینطور که تاپیک هارو میخونم احساس کردم معدلم پایین هست.امکان گرفتن فاند دارم اگر نمره زبانم رو بالاتر ببرم؟یا مقاله بدم؟

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم

پذیرش در هر دانشگاهی و کشوری دو طرف دارد.

یکی طرف عرضه است و این طرف دانشجو است که با مجموعه ای از تواناییهایش سنجیده میشود معدلها/ مقاله ها/نمره های زبان و ..../ تا حدی دانشگاه محل تحصیل/ کیفیت افکار و ایده هابرای پروژه ای که برای دکتری دارد. حال اگر یکی از این عوامل کم رنگ باشد قاعدتا عوامل دیگر میتوانند تا حدی جای انرا پر کنند.
    حالا کشور به کشور و رشته به رشته بنا به سیستم آموزشی که دارند این عوامل وزنهای مختلف میگیرد. در انگلستان ایده دکتری خیلی مهم است. در استرالیا مثلا مقاله وزن بیشتری میگیرد در چین احتمالا نمره زبان جایگاه خاصی داشته باشد و ...

طرف دیگر هم طرف تقاضا است که استاد است که نیاز به دانشجویی دارند که با او بتواند موضوعی را باز کند /تشریخ کند/ مقاله بدهد/ همفکری کنند و غیره.

وقتی این دو مجموعه با هم مطابق شد دانشجو پذیرش میشود و فاند میگیرد و ...

بنابراین شما و کلا هر متقاضی ای باید طرف خود را ببینند چه نقاطی لازم هست تقویت شوند و برای ان تلاش کنید/ کنند و همزمان استادی را پیدا بفرمایید که شما را بخواهد و این تطابق بین دانشجو و استاد کامل بشود.

اینکارها هم زمان بر است و صبر میخواهد و پشتکار لازم دارد. امید که تلاشهای شما به رودی به نتیجه برسند و ادامه تحصیل بدهید.

پایدار باشید

ممنونم که وقت گذاشتید.اینطور که تاپیک هارو میخونم احساس کردم معدلم پایین هست.امکان گرفتن فاند دارم اگر نمره زبانم رو بالاتر ببرم؟یا مقاله بدم؟
    ویرایش توسط susighton : September 11th, 2019 در ساعت 06:03 PM دلیل: typo

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان
    من در طي يك سال گذشته براي يكي از برنامه هاي مهاجرتي ساسكاچوان اقدام كردم و هنوز پرونده ام بازه
    الان ميخوام واسه ويزا تحصيلي اقدام كنم
    كسي تا حالا همچين شرايطي داشته؟ امكان ريجكت شدن ويزا تحصيلي به خاطر اين موضوع چقدره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Farideiravani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در طي يك سال گذشته براي يكي از برنامه هاي مهاجرتي ساسكاچوان اقدام كردم و هنوز پرونده ام بازه
    الان ميخوام واسه ويزا تحصيلي اقدام كنم
    كسي تا حالا همچين شرايطي داشته؟ امكان ريجكت شدن ويزا تحصيلي به خاطر اين موضوع چقدره؟
    اگر پرونده ریجکت نشده و هنوز باز است مشکلی نخواهید داشت. البته ریجکت همیشه به دلایل مختلف ممکن است اما ارتباط مستقیم و معنی داری برای رد یا افزایش احتمال ان نمی توان دید. برخی حتی افزایش شانس را به این ترتیب بعیدنمیدانند که البته به نحوه توجیه پرونده و مدارک ارایه شده دارد و کیس به کیس متفاوت است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Banned

کلا دوستانی که کانادا استاد پیدا کردن کدوم ماه بوده اکثرا منظور اصولا کی باید ایمیل زد؟ مثلا چند ماه قبل ددلاین؟

Junior Member

سلام به همه
    دوستان با فرض شرایط یکسان از نظر زبان و معدل ( بالای 17 ) به نظرتون برای پذیرش به همراه فاند ارشد هوش مصنوعی ، ریاضیات کاربردی علم و صنعت شانس بهتری داره یا کامپیوتر علوم و تحقیقات؟
    اصلا اسم علم و صنعت اونقدر تاثیر داره که بخاطرش 4 سال ریاضیات کاربردی بخونیم و اینکه رشته لیسانس با ارشد هماهنگ نیست فرآیند رو سخت تر نمیکنه؟ (میدونم تو مقطع ارشد شانس گرفتن فاند خیلی کمتره)
    از تحقیق توی فروم های خارجی به این نتیجه رسیدم که افرادی که لیسانس ریاضی خوندن تو ارشد کامپیوتر موفق تر خواهند بود و استاد ها حساب جداگانه ای روشون باز میکنن

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nimatf790 نمایش پست ها
    سلام به همه
    دوستان با فرض شرایط یکسان از نظر زبان و معدل ( بالای 17 ) به نظرتون برای پذیرش به همراه فاند ارشد هوش مصنوعی ، ریاضیات کاربردی علم و صنعت شانس بهتری داره یا کامپیوتر علوم و تحقیقات؟
    اصلا اسم علم و صنعت اونقدر تاثیر داره که بخاطرش 4 سال ریاضیات کاربردی بخونیم و اینکه رشته لیسانس با ارشد هماهنگ نیست فرآیند رو سخت تر نمیکنه؟ (میدونم تو مقطع ارشد شانس گرفتن فاند خیلی کمتره)
    از تحقیق توی فروم های خارجی به این نتیجه رسیدم که افرادی که لیسانس ریاضی خوندن تو ارشد کامپیوتر موفق تر خواهند بود و استاد ها حساب جداگانه ای روشون باز میکنن
    بهترین دانشگاه ایران که شریف هست توی رنکینگ های جهانی ۴۰۰ و بالاتره، پس برای اونا شریف و علم و صنعت و آزاد فرق چندانی با هم ندارن. مگر اینکه استاد ایرانی پیدا کنی.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

نقل قول نوشته اصلی توسط nimatf790 نمایش پست ها
    سلام به همه
    اگر صرفا بخواید به نام دانشگاه فکر کنید...فقط شریف و تهران شناخته شده هستن برای اونور...علم و صنعت با علوم تحقیقات هیچ فرقی نداره...اما از تفاوت رشته ها بی اطلاعم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)