صفحه 832 از 859 نخستنخست ... 332732782822823824825826827828829830831832833834835836837838839840841842 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,311 تا 8,320 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط Binahaiat نمایش پست ها
    سلام و وقت به خیر.من دانشجوی ارشد ژنتیک دانشگاه وین اتریش هستم،
    به زبان انگلیسی تحصیل میکنم.
    تقریبا ۱ سال دیگه مونده تا ارشد من تمام بشه ولی من تصمیم گرفتم که قبل از اتمام ارشد به کانادا مهاجرت کنم.تا الان میانگین معدل نمراتم ۲ هست.
    لیسانس را در ایران در رشته ی ژنتیک گرفتم با معدل ۱۸ از دانشگاه آزاد.
    در حال حاضرمدرک زبان انگلیسی ندارم ولی اگر امتحان بدم نمره ی ۷ رو به احتمال قوی میگیرم.
    ۲۹ سال سن دارم و سابقه ی کار مرتبط هنوز ندارم.
    ممنون میشم راهنمایی بکنین بهترین گزینه مهاجرت به کانادا برای من این است که مستر را تمام کنم و برای دکترا با فاند اپلای کنم یا برای مسترمجدد اقدام کن!؟
    ممنون از وقتی‌که میذارین.
    دوست عزیز من تجربه ای در زمینه مهاجرت ندارم ولی عقل سلیم میگه ارشدتون رو که یک دانشگاه خوب الان دارید تحصیل میکنید(وین) بگیرید بعد برا دکترا با فاند براحتی میتونید پذیرش بگیرید.

Junior Member

سلام دوستان
    لطف میکنید شانس این رزومه رو برای فول فاند دکتری کانادا اعلام کنید ؟
    1- رشته مهندسی عمران
    2- معدل کارشناسی : 13.92 (2.78 )
    3- معدل ارشد : 19.79 (3.96)
    4- آزمون تافل : 95
    5- آزمون جی آر ای : 315 (Q 167 V 148 W4)
    6- مقاله : 1 مقاله کنفرانسی در دوره لیسانس + 1 مقاله چاپ شده Q1 در ارشد + یک مقاله Q1 سابمیت شده

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mirha نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطف میکنید شانس این رزومه رو برای فول فاند دکتری کانادا اعلام کنید ؟
    1- رشته مهندسی عمران
    2- معدل کارشناسی : 13.92 (2.78 )
    3- معدل ارشد : 19.79 (3.96)
    4- آزمون تافل : 95
    5- آزمون جی آر ای : 315 (Q 167 V 148 W4)
    6- مقاله : 1 مقاله کنفرانسی در دوره لیسانس + 1 مقاله چاپ شده Q1 در ارشد + یک مقاله Q1 سابمیت شده
    مهم هست که از کدام دانشگاه فارغ التحصیل شده اید و چه زمانی (داشتن یا نداشتن گپ تحصیلی)
    موضوع تز ارشد هم مهم هست البته که اشاره ای نشده است. در هرحال برای دکتری معدل چندان مطرح نیست (به جز مساله مینیممها) وبیشتر تز ارشد و مقالات و داشتن ریکام معتبر می تواند تعیین کننده باشد. اگر مدارکتان از دانشگاه های برتر است و دارای گپ تحصیلی نیستید و موضوع تز ارشدتان به روز است شانس خوبی دارید. در غیر این صورت و هرکدام فاکتورها که کمتر شود به نسبت می توان شانس کمتری متصور بود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام ما از طریق خانمم میخوایم اقدام کنیم برای تحصیلی کانادا لطفا راهنمایی کنید با شرایط پایین چقدر شانس داریم برای ویزا و پذیرش و اینکه برای چه مقطعی پیشنهاد میکنید مثلا کالج یا کارشناسی یا ارشد چون فرقی نداره برای ما میخواییم تحصیلی بریم؟واینکه میخوایم با هم ویزا بگیریم اگه هم نشد حتما فرزندم با خانمم برن بعد من برم.
    سن 34
    کارشناسی ریاضی محض با معدل 13 دانشگاه آزاد
    ارشد حسابداری با معدل17 تاریخ اتمام درس 5 سال پیش -دانشگاه آزاد
    کار بدون بیمه
    در حال خواندن زبان برای امتحان آیلتس
    سن همسر 36
    کارشناسی it
    یک فرزند 3 ساله

Junior Member

سلام دوستان

لطف میکنید بگین با رزومه زیر من واسه کانادا چه مقطعی شانس پذیرشم بالاتره؟؟
    1- رشته مهندسی مکانیک
    2- معدل کارشناسی : 14.6 از دانشگاه خوب دولتی سال 1384
    3- معدل ارشد : 17.55 سال 95 از علوم و تحقیقات
    4- آیلتس آکادمیک 7 حدود 1 ماه قبل گرفتم
    5-از سال 86 (بعد از سربازی) سابقه کار پیوسته با بیمه بعنوان مهندس مکانیک در مشاغل مختلف دارم
    6- مقاله و کنفرانس هم هیچی ندارم
    7-متاهل و یک فرزند 3 ساله
    برای دکتری شانس پذیرش دارم؟ یکی دو سالی هم پول بدم مشکل نداره(کدوم دانشگاهها)
    اگه واسه ارشد مجدد مثلا مگاترونیک اقدام کنم شانس ریجکت ویزا نداره با توجه به سنم؟
    ممنون از عزیزانی که راهنماییم کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - دانشگاه حکیم سبزواری

با سلام خدمت اعضای فروم - میخواستم واسه ارشد توی کانادا مهندسی برق - اپلای کنم - مشکلم اینه که دروس افتاده دارم و احتمالا دوره کارشناسی ام 5 ساله بشه ! البته با معدل خوب ( بالای 15 ) و اختراعی که باید ثبت بشه و شاید سمیناری چیزی ... مشکلم 5 ساله شدن لیسانسه ! آیا کسی تجربه ای از مشکل من داره اگه داره ممنون میشم بگه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط IEEE1996 نمایش پست ها
    با سلام خدمت اعضای فروم - میخواستم واسه ارشد توی کانادا مهندسی برق - اپلای کنم - مشکلم اینه که دروس افتاده دارم و احتمالا دوره کارشناسی ام 5 ساله بشه ! البته با معدل خوب ( بالای 15 ) و اختراعی که باید ثبت بشه و شاید سمیناری چیزی ... مشکلم 5 ساله شدن لیسانسه ! آیا کسی تجربه ای از مشکل من داره اگه داره ممنون میشم بگه
    طول دوره اهمیت زیادی ندارد ولی تعداد زیاد درسهای failشده و معدل پایین می تواند شانس را کاهش دهد. معدل 15 چندان مناسب نیست و باید رزومه خود را به هر روشی که ممکن است از جمله افزایش معدل تقویت کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ALAo نمایش پست ها
    سلام دوستان

لطف میکنید بگین با رزومه زیر من واسه کانادا چه مقطعی شانس پذیرشم بالاتره؟؟
    1- رشته مهندسی مکانیک
    2- معدل کارشناسی : 14.6 از دانشگاه خوب دولتی سال 1384
    3- معدل ارشد : 17.55 سال 95 از علوم و تحقیقات
    4- آیلتس آکادمیک 7 حدود 1 ماه قبل گرفتم
    5-از سال 86 (بعد از سربازی) سابقه کار پیوسته با بیمه بعنوان مهندس مکانیک در مشاغل مختلف دارم
    6- مقاله و کنفرانس هم هیچی ندارم
    7-متاهل و یک فرزند 3 ساله
    برای دکتری شانس پذیرش دارم؟ یکی دو سالی هم پول بدم مشکل نداره(کدوم دانشگاهها)
    اگه واسه ارشد مجدد مثلا مگاترونیک اقدام کنم شانس ریجکت ویزا نداره با توجه به سنم؟
    ممنون از عزیزانی که راهنماییم کنن
    توصیه میکنم به روشهای مهاجرتی مثل اکسپرس اینتری بیشتر فکر کنید. پذیرش تحصیلی با این شرایط و به ویژه گپ طولانی مشکل خواهد بود و از ظرفی هم در دوره دکتری استاد راهنمایی که از بین پرونده های باز اپلیکنت موجود بتواند شما را در رقابت انتخاب نماید مشکل خواهد بود. به ویژه داشتن مقاله و انجام کار مرتبط و به روز با موضوع پروژه برای دکتری اهمیت بالایی دارد.
    مستر مجدد با پرداخت هزینه شخصی به ویژه MEng های یکساله امکان بهتری دارند ولی باز شانس ویزا را نمی توان به ویژه بالا دانست. می توانید در مورد ویزا در فروم مربوطه اطلاعات بیشتری کسب کنید و در صورتی که سوالی داشتید همانجا مطرح کنید ولی به لحاظ صرف پذیرش شانس دارید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط navid6262 نمایش پست ها
    سلام ما از طریق خانمم میخوایم اقدام کنیم برای تحصیلی کانادا لطفا راهنمایی کنید با شرایط پایین چقدر شانس داریم برای ویزا و پذیرش و اینکه برای چه مقطعی پیشنهاد میکنید مثلا کالج یا کارشناسی یا ارشد چون فرقی نداره برای ما میخواییم تحصیلی بریم؟واینکه میخوایم با هم ویزا بگیریم اگه هم نشد حتما فرزندم با خانمم برن بعد من برم.
    سن 34
    کارشناسی ریاضی محض با معدل 13 دانشگاه آزاد
    ارشد حسابداری با معدل17 تاریخ اتمام درس 5 سال پیش -دانشگاه آزاد
    کار بدون بیمه
    در حال خواندن زبان برای امتحان آیلتس
    سن همسر 36
    کارشناسی it
    یک فرزند 3 ساله
    شرایط تحصیلی ارشد را اگر منظورتان هست یک مقدار رزومه کاملتری باید بدهید از جمله اینکه در چه سالی فارغ التحصیل شده اید و معدل و ...
    اما در حالت کلی شرایط اکسپرس اینتری را ببینید شاید خودتان یا خانمتان واجد شرایط باشید یا بتوانید امتیازات لازم را کسب کنید. در صورت قصد تحصیل هم با وجود رزومه متناسب بهتر است هردو اقدام کنید تا شانس بیشتری داشته باشید و اگر پدیرش گرفتید برای ویزا تصمیم بگیرید. در کل با این اطلاعات به صورت کلی فقط میتوان راهنمایی کرد و نباید به صورت خاص بر مبنای اینگونه توصیه ها و بدون در نظر گرفتن همه جوانب تصمیم بگیرید.

Junior Member

سلام دوستان
    من دارم همزمان برای کانادا و ایتالیا اپلای میکنم برای مقطع لیسانس رشته business management ، میخوام ببینم احتمال ویزا گرفتم از کانادا چقدره و اگر کانادا بهم ویزا نداد برم ایتالیا.
    شرایط : آقا ، سن 22 سال ،معافیت دایم کفالت
    مدارک تحصیلی : دیپلم و پیش دانشگاهی با معدل18 ، ایلتس اکادمیک 6
    مدرک شغلی خودم : پروانه کسب و موسسه ثبت شده دارم که از سال 96 دفتر تایپ و تکثیر داشتم.
    پرینت حساب : فعلا ماهیانه 20 الی 30 میلیون تومان واریز و برداشت میشه و میانگین مانده 10 میلیون تومان هست ، موقع سفارت رفتن میتونم حدود 200 یا شایدم 300 میلیون تومان جور کنم بزارم تو حساب + حدود 60 میلیون تومان سهام توی بورس دارم که میتونم گواهی سهام از کارگزاری بگیرم.
    در خصوص اسپانسر شدن والدین مادرم فقط میتونه تعهد بده که البته سند ملکی نداره و مدرک شغلیش یک شرکت ثبت شده روی کاغذه از حدود 3 سال پیش بدون سابقه بیمه. میتونم براش گردش حساب درست کنم مثلا ماهی 10 میلیون گردش داشته باشه حسابش. دایی من هم مدرک شغلی خیلی معتبر با درامد ماهیانه حدود 30 میلیون و سند ملکی داره میتونه اسپانسرم بشه و تعهد محضری بده.
    به نظرتون 4 سال گپ تحصیلی و نداشتن اسپانسری والدین چقدر شانس ویزای کانادا رو کم میکنه؟ برای قوی تر شدن پرونده چی میتونم اضافه کنم؟
    ممنون که کمک میکنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)