صفحه 10 از 859 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110510 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Banned

پیش فرض اگه Deadline رو زده1 FEB يعنی ميشه خود اول فوريه هم اپلای کرد يا نه؟

امروز اول فوريه هست ميخواستم ببينم منظورشون از اول فوريه اينه که ساعت 12 شب اول فوريه که بشه 2 فوريه Deadline هست يا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Western University, Canada

پیش فرض پاسخ : اگه Deadline رو زده1 FEB يعنی ميشه خود اول فوريه هم اپلای کرد يا نه؟

اگه online اپلای کردی که می تونی با چند روز تاخیر supp. material رو بهشون بدی. بد نیست یک ایمیل یا زنگ به graduate coordinator بزنی و ازش اجازه بخوای. معمولا راه می یان.

پیش فرض پاسخ : اگه Deadline رو زده1 FEB يعنی ميشه خود اول فوريه هم اپلای کرد يا نه؟

من که یکی از دانشگاهها رو deadline ش یادم رفت. 3-4 روز بعدش یادم اومد میل زدم گفتند apply کن. حتماً میل بزن، قبول میکنند.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

Junior Member

سلام

در خیلی از دانشگاه‌ها دیر رسیدن مدارک مشکلی ایجاد نمی‌کنه. (البته بعضی دانشگاه‌ها یک روز تاخیر رو هم قبول نمی‌کنن و معمولا درخواست شما رو برای ترم بعدی درنظر می‌گیرن).
    اما یه نکته‌ای هست که باید دقت کنی. فرم Online در بعضی دانشگاه‌ها به صورت اتوماتیک پس از گذشتن deadline دیگه عمل نمی‌کنه و غیرفعال میشه. یعنی وقتی خواستی وارده مرحله‌ی پرداخت Application Fee و submite کردن میشی، می‌نویسه که deadline رشته‌ی شما برای ترم درخواستی گذشته.

موفق باشید

پیش فرض راهنمايي: آیا هنوز برای apply وقت هست؟

سلام
    آيا هنوز وقت واسه apply هست.
    من معدل ليسانسم 13.13 از اميركبيره فوقم 16.78 از شريف
    رشته نرم افزار
    يك مقاله داخلي كنفرانس برق دارم و تافلم 94
    GRE 800-300-3/6
    واسه Georgia State
    Kansas State
    SFU
    Uc Davis
    Oregon State
    اقدام كردم EPFL هم مداركم دير رسيد گفنند ديگه نمي شه
    با اين اوضاع فكر مي كنين تو اين فرصت باقيمونده كجا مي شه اپلاي كرد كه شانسي داشته باشم ???

عنوان این گفتار از "راهنمایی" به عنوان فعلی تغییر یافت.
    پنير مجاني فقط تو تله موش پيدا مي شه، براي موفقيت بايد تلاش كرد!

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : راهنمايي

دانشگاهايي هستند كه هنوز deadline شون نگذشته (تعدادشون كمه ولي هستن) ولي دقيق اسماشونو نمي دونم. مي دونم تو كانادا يه چندايي هست
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

درود
    چند تا از كشورها اروپايي هم تا آخر فوريه وقت دارند
    موفق باشيد

من یک مهندسی دیگه بود پارسال Albany را دیر اپلای کرد تو feb Assistantship هم گرفت .شرایطشم در سطح شما .چک کنید در رشته خودتان .موفق باشید www.albany.edu
    The truth of my life:I`m only looking for you

yahoo
    Guest

من Dadline تا اول مارچ هم دیدم..تو کانادا دانشگاه اتاوا فکر کنم تا اول مارچ وقت داری..دانشگاهای تگزاس رو هم نگاه کن...مثلا ارینگتون..

Junior Member

but I sent an email to a university Jan,29 and I asked them If I submit my online application before deadline(feb.1) but ma application materials will be delivered by 2 to 3 days after deadline, If I will be considered for this term?
    and the answer was:
    NO

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)