صفحه 100 از 859 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110150200600 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام،

دوستان من زیاد در رابطه با شانس پذیرش از دانشگاه های کانادا اطلاع ندارم، میشه لطفا با توجه به شرایط زیر در رابطه با شانس پذیرشم و دانشگاه هایی که توش شانسم بیشتره نظر بدید:

اقدام برای دکترای مکانیک:

هوافضا-مدل لیسانس 15.70
    هوافضا-معدل فوق 18.40 با گواهی رتبه اول
    5 مقاله کنفرانس (2 تا خارجی و 3 تا ملی معتبر)
    1 مقاله ژورنال چاپ شده و یکی هم در حال بررسی
    1 سال سابقه تدریس
    تافل 597

فقط یک سوال دیگه: آیا تماس با استاد قبل از اپلیکیشن، توی دانشگاه هایی که شانسمون بالاست بازم الزاما لازم هست؟ آخه ددلاین ها نزدیکه!
    ممنون از شما
    ویرایش توسط Dreamy : February 20th, 2011 در ساعت 12:43 AM

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    سلام دوستان. من امروز IELTS امتحان دادم.(30 بهمن یا همون 19 فوریه). واسه western ontario اپلای کردم.ولی چون نمی دونستم،موقع ثبت نام آیلتس دانشگاه های مورد علاقه ام رو واسه TRF انتخاب نکردم. سنجش بهم گفته که 2 هفته بعد که کارنامه ات اومدمیای اقدام می کنی20 روز بعدش به جاهایی که می خوای از طریق DHL کارنامه ها ازسال می شه یعنی میره بالای 30 روز!!
    با توجه به اینکه ددلاین ابن دانشگاه 1مارس هست.به نظرتون من چی کار میتونم بکنم ؟میشه یه جوری فقط نمره ی زبانم رو بدونن و حالا دیرتر کارنامه به دستشون برسه؟؟
    معدلم 17.6 هست و استادی هم بهم جواب نداده.
    ببين من نفهميدم چرا بعد اومدن کارنامه بايد 20 روز صبر کني؟ تو که مي گي موقع ثبت نام دانشگاهي انتخاب نکرده بودي.پس اگه فقط براي همين دانشگاه اپلاي کردي و يا تا ددلاين بقيه خيلي فرصت داري، مگه نمي توني بعد 2 هفته که کارنامه اومد بري کارنامتو بگيري و همون روز همون اصل کارنامه رو از مرکز آيلتس ارسالش کني؟(بعدش مي شه تقاضاي 5 تا کارنامه جديد داد)
    کدوم مرکز امتحان دادي؟
    اينطوري چند روز بيشتر عقب نمي موني که اونم مي توني با مسئولش تو دانشگاه يجوري هماهنگ کني و براش يه توضيحي بدي بويژه اگه بقيه مدارکت بموقع برسند.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Dreamy نمایش پست ها
    سلام،

دوستان من زیاد در رابطه با شانس پذیرش از دانشگاه های کانادا اطلاع ندارم، میشه لطفا با توجه به شرایط زیر در رابطه با شانس پذیرشم و دانشگاه هایی که توش شانسم بیشتره نظر بدید:

اقدام برای دکترای مکانیک:

هوافضا-مدل لیسانس 15.70
    هوافضا-معدل فوق 18.40 با گواهی رتبه اول
    5 مقاله کنفرانس (2 تا خارجی و 3 تا ملی معتبر)
    1 مقاله ژورنال چاپ شده و یکی هم در حال بررسی
    1 سال سابقه تدریس
    تافل 597

فقط یک سوال دیگه: آیا تماس با استاد قبل از اپلیکیشن، توی دانشگاه هایی که شانسمون بالاست بازم الزاما لازم هست؟ آخه ددلاین ها نزدیکه!

ممنون از شما
    شرايط خيلي خوبي داريد. فقط چرا دير داريد اقدام مي کنيد؟ خب زودتر شروع مي کرديد به مکاتبه با اساتيد.
    تماس با اساتيد خيلي مي تونه کمک کننده باشه. تو همين فرصت هم اگه تونستيد مکاتبه کنيد. مواردي هم بودند که بدون تماس با اساتيد پذيرش گرفتن اما اگه همينطوري اپلاي کرديد بعدش شايد بد نباشه که ميل بزنيد و بگيد اپلاي کرديد و رزومتونو براشون بذاريد.
    من از رنج نمره هاي تافل اطلاع دقيق ندارم، بايد minimum requirment دانشگاه ها براي اپلاي، هم براي نمره تافل و هم اگه دانشگاه يا دانشکده شرط GRE گذاشته باشه، چک کنيد.
    درباره اسم دانشگاه هايي که شما شانس پذيرش داريد نمي شه راحت نظر داد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

نقل قول نوشته اصلی توسط SIG نمایش پست ها
    شرايط خيلي خوبي داريد. فقط چرا دير داريد اقدام مي کنيد؟ خب زودتر شروع مي کرديد به مکاتبه با اساتيد.
    تماس با اساتيد خيلي مي تونه کمک کننده باشه. تو همين فرصت هم اگه تونستيد مکاتبه کنيد. مواردي هم بودند که بدون تماس با اساتيد پذيرش گرفتن اما اگه همينطوري اپلاي کرديد بعدش شايد بد نباشه که ميل بزنيد و بگيد اپلاي کرديد و رزومتونو براشون بذاريد.
    من از رنج نمره هاي تافل اطلاع دقيق ندارم، بايد minimum requirment دانشگاه ها براي اپلاي، هم براي نمره تافل و هم اگه دانشگاه يا دانشکده شرط GRE گذاشته باشه، چک کنيد.
    درباره اسم دانشگاه هايي که شما شانس پذيرش داريد نمي شه راحت نظر داد.
    ممنون از نظرتون

راستش دیر امتحان تافل دادم...

من خودم خیلی از دانشگاه ها رو چک کردم و دیدم minimum requirment ها شون رو دارم. اما واقعیتش چون چند جا به استاداشون ایمیل زدم و دیدم یا اصلا جواب نمیدن یا خیلی راحت میگن position ندارن... یک کمی نا امید شدم و میگم نکنه استادهای کانادا بگن هرکی بخواد واقعا بیاد، خوب رسما اپلای کنه تا بررسی کنیم؟!

Junior Member

سلام بچه ها
    بچه ها می شه لطف کنید و به این سوال من پاسخ بدی
    به نظر شما با توجه به شرایط من که در ادامه می گم می تونم توی یه دانشگاه متوسط به بالا در کانادا پذیرش بگیرم

لیسانس تبریز معدل 48/13
    فوق زاهدان معدل 02/18
    کنفرانس خارجی 1
    ژورنال ISI (یک)
    کنفرانس داخلی 1
    نمره زبان 600

بچه ها خواهشا جواب بدین
    خواهش می کنم

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Dreamy نمایش پست ها
    ممنون از نظرتون

راستش دیر امتحان تافل دادم...

من خودم خیلی از دانشگاه ها رو چک کردم و دیدم minimum requirment ها شون رو دارم. اما واقعیتش چون چند جا به استاداشون ایمیل زدم و دیدم یا اصلا جواب نمیدن یا خیلی راحت میگن position ندارن... یک کمی نا امید شدم و میگم نکنه استادهای کانادا بگن هرکی بخواد واقعا بیاد، خوب رسما اپلای کنه تا بررسی کنیم؟!
    چندجا ميل زديد و جواب ندادن يا گفتن پوزيشن نداريم، نااميد شدين! بعضي ها صد تا ميل مي زنن و جوابي نمي گيرن. اين چيزا عاديه. من اونقدر ميل no position تو اينباکسم دارم که نگو و نپرسالبته منم از بعضي بچه ها شنيدم بعضي استادا ترجيح مي دن بعد اپلاي نظرشونو در مورد اپلاي کننده ها بدن.
    همون پيشنهادو دارم که قبلا گفتم. اگه فرصت هست الان به اونايي که ددلاينشون ديرتره ميل بزنيد و اگه فرصت نيست و بايد اپلاي کنيد بعد از اپلاي حتما بهشون ميل بزنيد و بگين اپلاي کرديد. در هر دو صورت يجوري SOP بنويسيد که تحت تاثير قرار بگيرند و بهتره حتي اگه ازتون نخواستن، موقع فرستادن مدارک همراهش SOP هم بفرستيد. ( با همين شرايطي که داريد طوري بنويسيد که تاثيرگذار باشه و نشون بده کانديد شايسته اي براي پوزيشن هستيد)

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kap نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    بچه ها می شه لطف کنید و به این سوال من پاسخ بدی
    به نظر شما با توجه به شرایط من که در ادامه می گم می تونم توی یه دانشگاه متوسط به بالا در کانادا پذیرش بگیرم

لیسانس تبریز معدل 48/13
    فوق زاهدان معدل 02/18
    کنفرانس خارجی 1
    ژورنال ISI (یک)
    کنفرانس داخلی 1
    نمره زبان 600

بچه ها خواهشا جواب بدین

خواهش می کنم
    سلام
    اگه استاد پيدا کنيد مشکلي نيست. همونطور که به دوست قبلي گفتم يه SOP تاثيرگزار بنويسيد و سعي کنيد استاد پيدا کنيد. شايد بشه گفت استاد پيدا کردن براي شما واجبتر از دوست قبليه چون استاد مي تونه ساپورتتون کنه و اينطوري تاثير معدل کم کارشناسيتون تو گرفتن پذيرش و فاند کم بشه. البته قبلا هم گفتم دانشگاه هاي کانادا معمولا معدل دوسال آخر يا ارشد يا تعداد واحدهاي خاص از انتهاي ارشد و کارشناسي رو براي پذيرش مي نيموم قرار مي دن و شما مشکل خاصي در اين زمينه نداريد اما بهرحال معدل کارشناسي کاملا بي اثر نيست. البته به رشتتون هم اشاره اي نکرديد

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SIG نمایش پست ها
    ببين من نفهميدم چرا بعد اومدن کارنامه بايد 20 روز صبر کني؟ تو که مي گي موقع ثبت نام دانشگاهي انتخاب نکرده بودي.پس اگه فقط براي همين دانشگاه اپلاي کردي و يا تا ددلاين بقيه خيلي فرصت داري، مگه نمي توني بعد 2 هفته که کارنامه اومد بري کارنامتو بگيري و همون روز همون اصل کارنامه رو از مرکز آيلتس ارسالش کني؟(بعدش مي شه تقاضاي 5 تا کارنامه جديد داد)
    کدوم مرکز امتحان دادي؟
    اينطوري چند روز بيشتر عقب نمي موني که اونم مي توني با مسئولش تو دانشگاه يجوري هماهنگ کني و براش يه توضيحي بدي بويژه اگه بقيه مدارکت بموقع برسند.
    منم همینو نمی فهمم.آیلتس سنجش امتحان دادم. میگن وقتی درخواست بدی 20 روز بعد کارنامه ات حاضر میشه می رسه اینجا! بعد DHL سه روزه میفرسته دانشگاه های مورد نظرت.
    مگه میشه کارنامه ی اصل که برای ما میفرستن رو برای دانشگاه ارسال کنند؟ میشه بیشتر توضیح بدین ؟ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    منم همینو نمی فهمم.آیلتس سنجش امتحان دادم. میگن وقتی درخواست بدی 20 روز بعد کارنامه ات حاضر میشه می رسه اینجا! بعد DHL سه روزه میفرسته دانشگاه های مورد نظرت.
    مگه میشه کارنامه ی اصل که برای ما میفرستن رو برای دانشگاه ارسال کنند؟ میشه بیشتر توضیح بدین ؟ممنون
    پیشنهاد میکنم که حتما تاپیک مربوط به امتحانات IELTS رو بررسی و مطالعه بفرمایید . پاسخ بسیاری از سوالات اکنون و آینده ی شما در اونجا داده شده و این سوال از حوصله ی این تاپیک خارجه .

ممنونم
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

سلام
    لیسانس برق قدرت از دانشگاه آزاد بیرجند با معدل 16 دارم. فوق لیسانس از دانشگاه بیرجند با معدل 04/18. سه تا مقاله کنفرانس دارم. سابقه تدریس دروس مدار 1 - مدار 2- ماشین های الکتریکی 2- الکترونیک صنعتی- زبان تخصصی-آز ماشین های الکتریکی
    دارم واسه امتحان IELTS میخونم. چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید.
    1- چقدر شانس پذیرش دارم با فرض نمره زبان 6 به بالا؟
    2- آیا الان که هنوز نمره زبان ندارم با اساتید مکاتبه داشته باشم یا نه؟
    3-چقدر شانس گرفتن پذیرش به همراه فاند دارم؟
    4- ممنون میشم دوستانی که در مورد رشته من در دانشگاههای کانادا اطلاعاتی دارند در اختیار من قرار بدهند.اینکه کدوم دانشگاه خوبه و شانس من در اون دانشگاه بهتره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)