صفحه 102 از 859 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202602 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط ha.ha نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم ببینم آیا با شرایط زیر میشه در رشته computer science از UoT یا Mcgill پذیرش (نه بورس) بگیرم؟ برای این کار حتما باید استاد پیدا کنم؟

1- شاگرد اولی از دانشگاه صنعتی اصفهان در مقطع ارشد با معدل 18.80
    2- کارشناسی از دانشگاه تهران معدل 15.04
    3- 2 تا کنفرانس
    4- سه تا ژورنال در حال سابمیت؟

تافل 91 و آیلتس 6.5

با تشکر
    بنظر من شانس پذیرش و بورس هر دو رو دارید. ولی حتما با استاد تماس بگیرید.

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

سلام دوستان
    می خواستم ببینم آیا با شرایط زیر میشه در رشته computer science از UoT یا Mcgill پذیرش (نه بورس) بگیرم؟ برای این کار حتما باید استاد پیدا کنم؟

3- 2 تا کنفرانس

تافل 91 و آیلتس 6.5

با تشکر
    برای دانشگاه University of Toronto که صد در صد مطمئنم ، در مورد McGill هم تقریبا مطمئنم که شما بدون استاد و فاند نخواهید تونست پذیرش بگیرید

مگر اینکه بورسیه ی یک ارگان دولتی باشید .

موفق باشید.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member pari88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي صنايع غذايي دانشگاه ورامين

سلام بچه ها
    من مهندسي صنايع غذايي ميخونم.معدلم حدود 13 هست HACCP ,ISSO 9001 دارم سه بار هم مشروط شدم
    ولي زبانم خيلي خوبه ميخوام IELTS 7بگيرم GRE نمره بالا بيارم TOFEL و G MAT هم ميدم اگه لازم باشه در ضمن دارم دو تا مقاله ISI هم اماده ميكنم .به نظرتون شانس پذيرش براي ارشد در MC GILرو دارم البته با FUL FUND؟
    مرسي

سلام
    من کارشناسی ارشد روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی هستم:
    کارشناسی : دانشگاه تربیت معلم معدل 18/18
    کارشناسی ارشد: شهید بهشتی معدل 65/18
    تافل : 563
    جی آر ای: ورب: 370، کوانت: 600؛ رایتینگ:3
    مقاله پذیرفته شده داخلی : 4
    مقاله سابمیت شده آی اس آی: 1
    مقاله در دست اقدام خارجی :2
    مقاله کنگره بین المللی:1
    مقاله کنگره داخلی:3
    سابقه دستیاری پژوهشی و کار بالینی دارم
    شانس پذیرش از مک گیل را می خوام بدونم ؟ استاد اونجا گفته می تونی اسم من رو به عنوان یوپروایزر بالقوه وارد کنی ولی دیگه ایمیلی نزدم، بزنم؟
    الان اپلای کردم و منتظرم جواب بیاد از بلژیک و هلند هم آفر دارم که یک کم توی فاندش دچار مشکل هستم بابت اوضاع اقتصادی اروپا و خودم مک گیل دیر جواب میده چکار کنم آخه؟

سلام دوستان

3- 2 تا کنفرانس

تافل 91 و آیلتس 6.5

با تشکر
    UofT یکی از رقابتی ترین دانشگاه ها در رشته Computer Science هست و پذیرش اون در حد یک دانشگاه Top 10 آمریکا هست. پذیرش بخصوص برای ما که International حساب می شیم بسیار سخت تر هست. من چند وقت پیش با یک دانجشوی under grad همین تورنتو مکاتبه می کردم می گفت تعداد جایی که برای غیر کانادایی ها هست خیلی محدوده. خودش برای دکترا از تورنتو، MIT ،استنفورد و CMU پذبرش گرفته بود و می گفت بهتر از من خیلی تو تورنتو هست. در مورد داشتن استاد هم درسته ولی این به معنی جواب گرفتن از استاد قبل از اپلای نیست. من خودم با یک هندی که امسال برای دکترا پذیرش گرفته مکاتبه کردم و ازش پرسیدم گفت هیچ مکاتبه ای نداشته از قبل ولی بعد از اپلای یک استاد بهش ایمیل زده و ... معمولن دانشگاه های در این سطح قبل از اپلای جواب کسی رو نمیدن.
    McGill با تورنتو فاصله داره از نظر سطح و کاملن پذیرش به مکاتبه با استاد وابسته هست (شاید بیشتر از دانشگاه های top دیگه کانادا). تافل و آیلتس شما برای تورنتو کم هست ولی برای مک گیل نه. مک گیل تو بعضی گرایش ها خیلی خوبه. بنظر من بگردید و یه استاد پیدا کنید. برای مک گیل بدون فاند فکر نمی کنم مشکلی داشته باشید ولی تورنتو فکر کنم اصلن همچین چیزی رو قبول کنه! یعنی تو application اصلن از شما نمی پرسه که financial aid نیاز دارید یا نه.
    I will not say I failed 1000 times, I will say that I discovered there are 1000 ways that can cause failure.
    Thomas Edison

Junior Member pari88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي صنايع غذايي دانشگاه ورامين

نقل قول نوشته اصلی توسط pari88 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من مهندسي صنايع غذايي ميخونم.معدلم حدود 13 هست HACCP ,ISSO 9001 دارم سه بار هم مشروط شدم
    ولي زبانم خيلي خوبه ميخوام IELTS 7بگيرم GRE نمره بالا بيارم TOFEL و G MAT هم ميدم اگه لازم باشه در ضمن دارم دو تا مقاله ISI هم اماده ميكنم .به نظرتون شانس پذيرش براي ارشد در MC GILرو دارم البته با FUL FUND؟
    مرسي
    جواب منو ندادين

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pari88 نمایش پست ها
    جواب منو ندادين
    معدلتون خيلي کمه براي پذيرش در ارشد (در کانادا و مک گيل، اونم فول فاند!). ضمنا من نمي دونم اين ISSO 9001 و haccp چيه، تو انجمن رشته هاي کشاورزي و تاپيک هاي صنايع غذايي سوالتونو بهتر جواب مي دن. شما اول يه زحمتي بکش و تو سايت مک گيل چک کن که معدل مي نيموم براي پذيرش دانشجوهاي اينترنشنال تو مقطع ارشد چنده. اگه از اون نظر مشکلي نداشته باشي، بگرد دنبال استاد. با اين معدل فکر نکنم دانشگاه به شما فاندي بده، اگه استاد قبول کنه شايد RA بشيد يا نهايتا TA. مقاله ISI و ... ممکنه تو پيدا کردن استاد کمکتون کنه.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam3533 نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی ارشد روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی هستم:
    کارشناسی : دانشگاه تربیت معلم معدل 18/18
    کارشناسی ارشد: شهید بهشتی معدل 65/18
    تافل : 563
    جی آر ای: ورب: 370، کوانت: 600؛ رایتینگ:3
    مقاله پذیرفته شده داخلی : 4
    مقاله سابمیت شده آی اس آی: 1
    مقاله در دست اقدام خارجی :2
    مقاله کنگره بین المللی:1
    مقاله کنگره داخلی:3
    سابقه دستیاری پژوهشی و کار بالینی دارم
    شانس پذیرش از مک گیل را می خوام بدونم ؟ استاد اونجا گفته می تونی اسم من رو به عنوان یوپروایزر بالقوه وارد کنی ولی دیگه ایمیلی نزدم، بزنم؟
    الان اپلای کردم و منتظرم جواب بیاد از بلژیک و هلند هم آفر دارم که یک کم توی فاندش دچار مشکل هستم بابت اوضاع اقتصادی اروپا و خودم مک گیل دیر جواب میده چکار کنم آخه؟
    می دونم جوابش سخته خودم هم خیلی فکر کردم
    ولی کمک کنین ممنون می شم

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam3533 نمایش پست ها
    می دونم جوابش سخته خودم هم خیلی فکر کردم
    ولی کمک کنین ممنون می شم
    به چي خيلي فکر مي کني مريم جان؟ فکر کردن و نگراني نداره، شما که اپلاي کردي و مجبوري منتظر باشي. رزومتم خيلي خوبه بويژه معدلات براي کانادا بالاست. نمي دونم چرا فقط مک گيل اپلاي کردي، شانستو دانشگاه هاي ديگه تو کانادا هم امتحان مي کردي، يعني دنبال استاد مي گشتي، مطمئنم پيدا مي کردي. يه چيزي هم نمي فهمم مي گي يه استاد تو مک گيل جوابتو داده و ... خب چرا بعدا بهش ميل نزدي؟ ارتباط با استاد بهتره که حفظ بشه. الانم دير نيست حتما ميل بزن و بگو اپلاي کردي و اسم اونو نوشتي، ممکنه پيگيره کارات بشه. معمولا اگه خبري باشه (پذيرش و ...) و استاد هم شمارو بخواد که برداره، مطلعتون مي کنه. مثلا قبل از اينکه نامه پذيرش بياد بهتون ايميل مي زنه که پذيرش گرفتي. حداقل تکليف خودتو مي فهمي.
    موفق باشي.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

ممنون که جوابمو دادین
    این کار رو انجام دادم و منتظر جواب استاده هستم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)