صفحه 103 از 859 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153203603 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member pari88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي صنايع غذايي دانشگاه ورامين

پیش فرض پاسخ : پذيرش کارشناسی ارشد و دکترا در کانادا

سلام
    كسي ميدونه مينيمم معدل براي ارشد دانشگاه گلف چنده؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering-AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط pari88 نمایش پست ها
    سلام
    كسي ميدونه مينيمم معدل براي ارشد دانشگاه گلف چنده؟
    ببینید،دو راه کلی واسه در اوردن Minimum Requirements دانشگاه ها وجود داره:
    1.Google:...Uni بعد برین تو قسمت Academics یا Depatment رشته مورد نظر و بعد قسمت Admission for Grad یا Doctorate و اونجا چک کنین که دپارتمان از شما چی می خواد.
    مثلا برای این دانشگاه:http://www.uoguelph.ca/registrar/gra...m?app=programs
    2.برین تو سایت دانشگاه و قسمت Admission که یا به طور مستقیم گفته شده یا در قسمت Percpective یا Future students هست برای Master و یا PHD و(البته قسمت International ) از اونجا چک کنین منینمم ها رو.که توصیه می شه هر دو مورد بالا صورت بگیره.
    و برای این دانشگاه:http://www.uoguelph.ca/registrar/gra...y/requirements
    Master’s Degree

Applicants are required to have completed a four year Honours degree, or equivalent, from a recognized post-secondary institution with a minimumB- average over the last two years of full-time equivalent study.
    ویرایش توسط MAnewzealand87 : February 28th, 2011 در ساعت 11:30 AM

رشته و دانشگاه

مرسي از جوابتون

Junior Member

سلام.من کارشناسی مدیریت صنعتی رو با معدل 13.5 گرفتم الانم دانشگاه ازاد ارشد مدیریت صنعتی گرایش تولید میخونم معدلمم بالای 17 میشه.میخواستم بدونم اگه نمره تافلم خوب باشه یه مقاله isi هم بدم میتونم واسه دکتری پذیرش بگیرم؟ایا میتونم بورسیه بگیرم؟و اینکه گدوم دانشگاهها رشته منو دارن؟ممنون.

Junior Member

Exclamation پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام.من کارشناس آزمایشگاه هستم.برای ادامه آیا رشته ای تحت عنوان ارشد و phdعلوم آزمایشگاه داریم.معدلم 17 است.وآیا شانس کار دارم.7 سال سابقه کار دارم.ممنونم

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام
    كسي ميدونه براي دانشگاه مك گيل و گلف:
    1- gre و gmat چند ميخواد
    2-tofel و ielts چند ميخواد
    3-معدل
    ببخشيد هرچي تو سايتش ميگردم اين اطلاعات و پيدا نميكنم
    مرسي

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pari88 نمایش پست ها
    سلام
    كسي ميدونه براي دانشگاه مك گيل و گلف:
    1- gre و gmat چند ميخواد
    2-tofel و ielts چند ميخواد
    3-معدل
    ببخشيد هرچي تو سايتش ميگردم اين اطلاعات و پيدا نميكنم
    مرسي
    سلام
    بخش مربوط به دپارتمان خودتون رو کامل نگاه کردین ؟ مک گیل مشخصات رو توی وب سایت های جداگانۀ دپارتمان ها می ده نه به صورت عمومی توی قسمت requirements. اگر پیدا نکردین می تونین به graduate administrator دپارتمانتون ایمیل بزنین و یخواین که راهنماییتون کنه کدوم صفحه رو ببینین. در ضمن یک calendar هم توی سایت دانشگاه هست که اطلاعات مربوط به همه رشته ها و مقطع ها رو داره.

Junior Member

با سلام و احترام

شرایطم را در زیر توضیح می دهم.می خواستم ببینم اگر امکانش هست من برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس (کارشناسی ارشد) به صورت
    master of science
    به کانادا اپلای کنم :

شرایط من :

دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران
    رشته تحصیلی عمران -عمران
    معدل 14.26
    در حال حاضر 129 واحد پاس شده از 140 واحد دارم و در ترم آخر تحصیل می کنم به صورتی که تا تابستان سال 1390 فارق التحصیل می شوم
    به دلیل سربازی باید برای ترم پاییز و یا زمستان سال 1390 اپلای بکنم (از قانون دقیقش اطلاع ندارم)و
    مدرک زبان ندارم.ترجیح می دهم 1 سال به صورت آموزشی در خود کانادا زبان بخوانم چون در این مدت اندک تا تابستان بعید می دانم بتوانم نمره ی بالایی کسب کنم.ولی اگر امکانش نبود سعی خودم را برای گرفتن مدرک زبان می کنم
    از لحاظ مالی مشکل هزینه ندارم
    رشته ی خاصی برای فوق لیسانس مد نظر ندارم.کلا این درس را دوست دارم.می توانم در مهندسی محیط زیست و یا رشته های مهندسی سازه - زلزله - بناهای آبی - خاک و پی - راهسازی - مدیریت و ... اپلای کنم.زیاد برایم فرقی ندارد.هر کدام که شانس قبولی بیشتری داشته باشد بهتر است
    مقاله و سابقه ی تدریس یار و یا
    TA
    ندارم
    استان دانشگاه برایم مهم نیست.ولی اگر در درجه ی اول انتاریو و بعد کبک باشد بهتر است

لطفا اگر امکان اپلای برای من وجود دارد کمی در مورد اینکه در کدام رشته به کدام دانشگاه اپلای کنم و شرایط نظام وظیفه و ... هم توضیح بفرمایید خیلی ممنونتان می شوم

با تشکر از توجه شما
    ارادتمند

با عرض سلام و خسته نباشد
    برادران دوقلوي من قصد تحصيل در مقطع ليسانس در كشور كانادا را دارند مي خوام بدونم براي ارائه مدارك مالي به سفارت (البته سفارت مالزي چون الان مقيم مالزي هستند ) كه نوشته هر نفر سالي 10000 دلار كانادا + شهريه دانشگاه بايستي بصورت نقد در حساب بانكي پدرم باشد يعني اگر دوران تحصيل 4 سال طول مي كشد و سالي 40000 دلار شهريه بايستي جمعاً با ساير هزينه ها 200000 دلار به ازاي هر نفر در حساب پدرم پول نقد باشد و يا اينكه سند منزل ترجمه شده نيز قابل قبول است ؟ و اگر قابل قبول است چه تعداد سند بايستي باشد ؟ و آيا قيمت كارشناس رسمي دادگستري بايستي داشته باشد يا نه سند به تنهايي كافي هست ؟ لطفاً من را راهنمايي كنيد ؟ متشكرم از توجهتون

Junior Member

سلام
    کلا توی مساله اپلای چند تا چیز مهمه و اونا هم اینه که مدرک زبان رو حتما می خوان و استادا و دانشگاه ها براشون مهمه که شما اونجا به محض ورود شزوع به کارهای تحقیقاتی یا تحصیل کنید
    واینکه داشتن توصیه نامه از چند تا استاد تمام که ترجیحا توی دانشگاه های کانادا یا امریکای مطرح درس خونده باشن
    در مورد زبان هم که گفته بودید نمی تونید تا تابستون برسونید من اینطور فکر نمی کنم و از اونجایی که کانادا اکثرا تافل می خواد می تونی برای تابستون خودت رو حداقل به PBT برسونی

ولی در هر صورت با توجه به معدلت که یه خورده کمه باید براش زحمت بکشی
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)