صفحه 108 از 859 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118158208608 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام دوستان لطفا راهنماييم كنين چي كار كنم بهتره ليسانس روانشناسي دارم معدل 16.06 و دو سال آخر 16.39يه مقاله داخلي ،‌يه مقاله تو يكي از ‍‍‍‍ژورنالاي تقريبا معتبر خارجي ، و يكي هم دارم كار ميكنم حتما isi ميشهتافل ندادم ولي در حد متوسطم . معلم مدرسه ام با يك سال سابقه . 24 ساله!واسه ترم پاييز از يكي از دانشگاههاي خوب تركيه پذيرش گرفتم برم اونجا يا بمونم اينجا زبان بخونم تا اينكه فوريه بتونم واسه كانادا اقدام كنم مثلا مثل ubc ؟ آخه ليست دانشجوهاي ubc رو ديدم فقط با يه ليسانس و بدون مقاله پذيرش گرفته بودن . اگه بمونم ومن نتونم پذيرش بگيرم اين دانشگاه هم از دست بره چي . در ضمن يه فاميل نزديك هم تو ونكوور دارم . اگه تافل خوب بيارم فاند مي تونم داشته باشم؟ چي كار كنم به نظرتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hadiii نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا راهنماييم كنين چي كار كنم بهتره ليسانس روانشناسي دارم معدل 16.06 و دو سال آخر 16.39يه مقاله داخلي ،‌يه مقاله تو يكي از ‍‍‍‍ژورنالاي تقريبا معتبر خارجي ، و يكي هم دارم كار ميكنم حتما isi ميشهتافل ندادم ولي در حد متوسطم . معلم مدرسه ام با يك سال سابقه . 24 ساله!واسه ترم پاييز از يكي از دانشگاههاي خوب تركيه پذيرش گرفتم برم اونجا يا بمونم اينجا زبان بخونم تا اينكه فوريه بتونم واسه كانادا اقدام كنم مثلا مثل ubc ؟ آخه ليست دانشجوهاي ubc رو ديدم فقط با يه ليسانس و بدون مقاله پذيرش گرفته بودن . اگه بمونم ومن نتونم پذيرش بگيرم اين دانشگاه هم از دست بره چي . در ضمن يه فاميل نزديك هم تو ونكوور دارم . اگه تافل خوب بيارم فاند مي تونم داشته باشم؟ چي كار كنم به نظرتون
    به نظر من خودتون رو یکسال عقب نیندازید. من اگر بودم ترکیه رو میرفتم و سریع فوق لیسانس رو تموم میکردم و از اونجا برای دکترای کانادا اقدام میکردم. البته این نظر شخصی یه و بستگی به اولویت خودتون داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لرزه شناسی, تهران شمال

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Toronto

چه دانشگا هایی استاد ایرانی هستش که فاند بده؟ لیستشو از کجا باید ببینمو بدونم؟

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط arghanon نمایش پست ها
    چه دانشگا هایی استاد ایرانی هستش که فاند بده؟ لیستشو از کجا باید ببینمو بدونم؟
    دوست عزیز خواستم بهتون بگم من طبق تجربه شخصی خودم و دوستانی که می شناختم (تو دانشگاه های کانادا) اینکه دانشگاهی استاد ایرانی داشته باشه دلیل نمی شه به ایرانی ها فاند خوب بده. خود استاد ایرانی اگه فاند داشته باشه در مقایسه با بقیه یکی رو انتخاب می کنه نه لزوما ایرانی. و اگه منظورتون اینه که با داشتن اساتید ایرانی شانس ایرانی ها بیشتر باشه بازم بنظرم تاثیر خاصی نداره. بالاخره شما باید می نیموم های پذیرش دانشگاهو داشته باشید و حدالمکان استاد پیدا کرده باشید تا بشما پذیرش و فاند بدن.
    ممکنه جایی که دانشجوهای ایرانی خوب عمل کرده باشن اساتید مایل باشن که باز دانشجوی ایرانی بردارن اما اینم با داشتن رزومه خوب در درجه اول امکان پذیره. ضمنا شما تو اکثر دانشگاه های کانادا می تونید اساتید ایرانی حداقل تو تعداد محدودی دپارتمان پیدا کنید.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی(لطفا منو راهنمایی کنین)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83 نمایش پست ها
    آره، خیلی ها از New Brownswick، Carleton،Saskawchuan از امیرکبیر با معدل 15 و خورده ای گرفتن، و حتی مقاله هم نداشتن. حتی یکی از بچه ها از آمریکا برای PhD فول فاند گرفت. اگه بخوای آمریکا اقدام کنی البته باید GRE هم بدی. روی همین ها وقت بگذاری و extensively هم اپلای کنی، مطمئن باش به کنکور نیازی نیست.
    salam. mishe lotfan begin un dustetun che chizai dasht ke tunest fullfund begire??mamnun

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : پذيرش کارشناسی ارشد و دکترا در کانادا

سلام دوستان
    من معدل کل 13.2 و تخصصی 16 دارم
    کدوم معدل بیشتر مد نظرشونه؟
    در ضمن IELTS 6.5 دارم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : Some question about Canadian Univ. (Electrical Eng

سلام دوستان
    من معدل کل 13.2 و تخصصی 16 دارم ,iواسه مستر میخوام
    کدوم معدل بیشتر مد نظرشونه؟مثلا ryerson
    در ضمن IELTS 6.5 دارم
    رشته برق و قدرتم

سلام به sig عزیز اگه بشه برای دکترا فول فاند گرفت مبلغ سالیانه ی و ماهیانه چقدر هست و ایا هزینه ی زندگی هم شامل می شود یا نه

سلام دوستان
    من فوق لیسانس ژئوفیزیک از دانشگاه ازاد با معدل 18.04 و لیسانس از دانشگاه دولتی با معدل 15.65
    2سال سابقه کار مرتبط در شرکت نفت و دو مقاله داخلی دارم. الان در گیر جمع اوری مدارک برای مهاجرت به کانادا هستم. ایا با این شرایط بعد از مهاجرت امکان پذیرش گرفتن همراه با فاند وجود دارد؟

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط behijan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فوق لیسانس ژئوفیزیک از دانشگاه ازاد با معدل 18.04 و لیسانس از دانشگاه دولتی با معدل 15.65
    2سال سابقه کار مرتبط در شرکت نفت و دو مقاله داخلی دارم. الان در گیر جمع اوری مدارک برای مهاجرت به کانادا هستم. ایا با این شرایط بعد از مهاجرت امکان پذیرش گرفتن همراه با فاند وجود دارد؟
    بله دارید. شرایطتون از لحاظ معدل خوبه و در صورتی که بتونید نظر استادی رو جلب کنید میتونید موقعیت های خوبی رو بدست بیارید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)