صفحه 109 از 859 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119159209609 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام دوستان
    من دانشجوی فارغ التحصیل رشته ی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار، مقطع لیسانس و از دانشگاه شهید باهنر کرمان هستم. معدلم بوده 13.43. یکبار IELTS امتحان دادم و تونستم نمره ی 6.5 رو بگیرم و میتونم که بهترش کنم. 2 سال سابقه ی تدریس زبان های C, C++, C#, VISUAL BASIC رو دارم و با زبان JAVA هم آشنا هستم. مطالب جانبی دیگه ای رو هم مشغول به تدریس هستم مثل پایگاه داده ها و طراحی صفحات وب. دارم خودمو واسه آزمون های GRE GENERAL و GRE SUBJECT آماده میکنم.
    میخواستم دوستان راهنماییم کنن در زمینه گرفتن پذیرش از دانشگاه های کانادا، که شانسم چقدره و واسه اینکه بتونم این احتمالو بیشتر کنم چه پیشنهادانی دارین دوستان که بتونه چاره گشا باشه.
    پیشاپیش از راهنماییهاتون ممنونم.

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrz62 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی فارغ التحصیل رشته ی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار، مقطع لیسانس و از دانشگاه شهید باهنر کرمان هستم. معدلم بوده 13.43. یکبار IELTS امتحان دادم و تونستم نمره ی 6.5 رو بگیرم و میتونم که بهترش کنم. 2 سال سابقه ی تدریس زبان های C, C++, C#, VISUAL BASIC رو دارم و با زبان JAVA هم آشنا هستم. مطالب جانبی دیگه ای رو هم مشغول به تدریس هستم مثل پایگاه داده ها و طراحی صفحات وب. دارم خودمو واسه آزمون های GRE GENERAL و GRE SUBJECT آماده میکنم.
    میخواستم دوستان راهنماییم کنن در زمینه گرفتن پذیرش از دانشگاه های کانادا، که شانسم چقدره و واسه اینکه بتونم این احتمالو بیشتر کنم چه پیشنهادانی دارین دوستان که بتونه چاره گشا باشه.
    پیشاپیش از راهنماییهاتون ممنونم.
    معدل کلتون شرایط مینیمم اکثر دانشگاههای کانادا رو نداره، اما دانشگاههایی هم هستن که بر اساس معدل دو سال اخر مینیمم هاشون رو تنظیم میکنن، اگر اون معدل رو بگید میشه نظر داد که وضعیتتون چطوره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    معدل کلتون شرایط مینیمم اکثر دانشگاههای کانادا رو نداره، اما دانشگاههایی هم هستن که بر اساس معدل دو سال اخر مینیمم هاشون رو تنظیم میکنن، اگر اون معدل رو بگید میشه نظر داد که وضعیتتون چطوره
    راهی واسه جبران معدل هم هست؟ مثلا آیا GRE SUBJECT میتونه کمبودو جبران کنه؟ من چند وقته که توی سایتای دانشگاه های کانادا رو گشتم و دیدم که اکثرا حداقل B رو خواستن واسه معدل. میخواستم بدونم آیا راهی واسه جبرانش هست یا نه.

ممنون از پست قبلیتون

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrz62 نمایش پست ها
    راهی واسه جبران معدل هم هست؟ مثلا آیا GRE SUBJECT میتونه کمبودو جبران کنه؟ من چند وقته که توی سایتای دانشگاه های کانادا رو گشتم و دیدم که اکثرا حداقل B رو خواستن واسه معدل. میخواستم بدونم آیا راهی واسه جبرانش هست یا نه.

ممنون از پست قبلیتون
    درود
    طبق تجربه دوستان کانادایی ها به معدل حساسند. بنظر من خودتو ن را محدود به کانادا نکنید.اگر هدفتون فقط کاناداست ارشد ایران بگیرید و معدل بالا ببرید چون معدل 2 سال آخر تحصیل واسشون مهمه

سلامت باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Guru

اگر نمره GRE بالائی گرفتید تلاشتون رو روی امریکا متمرکز کنید.

سلام. من رشته کامپیوتر دانشگاه شیرازم. معدل لیسانس 17.50 و معدل فوق 18.04 بدون پایان نامه. چون رتبه دوم بودم در لیسانس بدون کنکوراما با مصاحبه وارد فوق شدم. 1 مقاله داخلی و 3 مقاله خارجی دارم اما کنفرانسهای تاپ نیستند. زبانم بد نیست. آیا شانس برای دانشگاهای خوب کانادا مثل تورنتو دارم. و اینکه چه کار کنم که شانسم بیشتر بشه؟

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط bs نمایش پست ها
    سلام. من رشته کامپیوتر دانشگاه شیرازم. معدل لیسانس 17.50 و معدل فوق 18.04 بدون پایان نامه. چون رتبه دوم بودم در لیسانس بدون کنکوراما با مصاحبه وارد فوق شدم. 1 مقاله داخلی و 3 مقاله خارجی دارم اما کنفرانسهای تاپ نیستند. زبانم بد نیست. آیا شانس برای دانشگاهای خوب کانادا مثل تورنتو دارم. و اینکه چه کار کنم که شانسم بیشتر بشه؟
    با توجه به معدلهای بسیار خوبتون در صورت پیدا کردن potential supervisor و داشتن مینیمم نمره زبان البته که شانس داری.

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

معدلات خیلی خوبن. کسی اونجا ازت نمی پرسه با کنکور رفتی ارشد یا مصاحبه یا ....... ولی اینکه شاگرد دوم بودی و گواهی ارائه بدی خیلی برات خوب می شه.
    تنها کاری که الان به ذهن من می رسه انجام بدی نوشتن مقاله است (غنی کردن رزومه از مقاله ) و اگه می تونی ISI. بعدش دنبال استاد باش. تو تورنتو هم پیدا نکردی باز اپلای کن شاید خدا بخواد و پذیرش گرفتی. تافل یا آیلتس هم باید امتحان بدی.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

خیلی خیلی ممنونم برای جواب سریعتون. نگرانی من بیشتر دانشگاهم هست چون به نظرم میاد اکثر قریب به اتفاق دانشجویان ایرانی این دانشگاه از شریف هستند و میشه گفت از دانشگاه ما در این رشته کسی تحصیل نمیکنه.

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

خیلی خیلی ممنونم برای جواب سریعتون. نگرانی من بیشتر دانشگاهم هست چون به نظرم میاد اکثر قریب به اتفاق دانشجویان ایرانی این دانشگاه از شریف هستند و میشه گفت از دانشگاه ما در این رشته کسی تحصیل نمیکنه.
    تاحدی ذرست می گی دوست عزیز اما شما هم از دانشگاه خوبی هستی و معدلاتم خوبه. همونطور که گفتم رو مقاله هم حتما کار کن. گفتم بدون استاد هم شانستو امتحان کن چون امسال دیدم تو دانشگاه های تاپ کانادا بعضی ها استاد داشتن و پذیرش نگرفتن ، بعضی ها نداشتن و گرفتن. مهم اینه که رزومه تو قوی باشه. این دانشگاه قرارداد نبسته که فقط از شریف دانشجو برداره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)