صفحه 11 از 859 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Senior Member

پیش فرض پاسخ : اگه Deadline رو زده1 FEB يعنی ميشه خود اول فوريه هم اپلای کرد يا نه؟

سلام. دوستی رو می شناختم که 2 هفته بعد از deadline مدارکش رو فرستاد و پذیرفته هم شد. فکر نمی کنم چند روز دیر کرد اهمیتی داشته باشه و در هر حال همیشه آدم باید شانسش رو امتحان کنه.

پیش فرض پاسخ : راهنمايي

مرسي از توضيحات همگي
    نقل قول نوشته اصلی توسط Abtin.
    درود
    چند تا از كشورها اروپايي هم تا آخر فوريه وقت دارند
    موفق باشيد
    كدوم كشورها؟ if u dont mind
    پنير مجاني فقط تو تله موش پيدا مي شه، براي موفقيت بايد تلاش كرد!

Junior Member

سلام

به نظر من برای چند تا دانشگاه دیگه تو آمریکا که غیر ایالتی هستند هم Apply کنید. (مطمئن نیستم اما شنیدم احتمال گرفتن fund از دانشگاه‌های ایالتی نسبت به دانشگاه‌ها دیگه کمتره). این هم رنکینگ دانشگاه‌های آمریکا برای رشته‌ی کامپیوتر : http://www.greguide.com/comps.html به نظر من برای محکم‌کاری دو سه تا از دانشگاه‌هایی که رنکش بالای پنجاهه و زمان ددلاینش هنوز نگذشته رو هم انتخاب کنید.

در مورد کانادا هم تا اونجایی که من می‌دونم برای Carleton تا اول مارچ وقت هست. این هم لینکه این دانشگاه:
    http://www.sce.carleton.ca/dept/gs/index.shtml

مخ زدن اساتید رو فراموش نکنید که بسیار بسیار حیاتیه.

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

برای نرم افزار تو کانادا Carleton, McMaster & Calgary ECE تا اول مارچ فرصت دارند.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

ممنونم از راهنمايي تون
    من نمي دونم واسه چه رنكي بايد اقدام كنم. چون اوضاع مقاله ام خوب نيست اصلا
    مخ هيچ استادي رو هم نتونستم بزنم
    پنير مجاني فقط تو تله موش پيدا مي شه، براي موفقيت بايد تلاش كرد!

Junior Member

پیش فرض Mcmaster معدل 15 رو قبول میکنه یا نه؟

سلام،

معدلم 15.07 اه، میخوام مهندسی مواد Mcmaster اپلای کنم، ایمیل زدم به مسئول ثبت نام، گفت برای ایران 16 minimum requirement گذاشتیم، بعدش منت خواهش کردم گفت بفرست بررسی می کنیم، یه جوابکی هم از یک استادکی گرفتم، حالا دوستانی که تجربه دارن لطفاَ راهنمایی کنن، بفرستم یا نه؟

پیش فرض پاسخ : Mcmaster معدل 15 رو قبول میکنه یا نه؟

معمولا دانشگاهها کل مدارکت رو با هم ارزیابی می کنن. یه پروفسوری تو یک دانشگاه رنک خیلی بالا به من گفت اون جور که تو فکر می کنی معدل مستقیم تبدیل نمیشه به 3 و 4 بلکه با کل مدارکت بررسی میشه. پس امیدوار باش.

Junior Member

پیش فرض به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

سلام.
    -رشته نرم افزار
    -معدل 14.7 (که البته major GPA بیشتر از این میشه چون دروس عمومی همه نمره ها 12 و 13 بوده، ولی در هر صورت معدلم کمه)
    -فرض کنید که toefl و Gre هم در حد خوبی باشه( هنوز امتحاناشو ندادم ولی با توجه به اینکه زبانم خوبه احتمالاً نمره اینها هم خوب میشه)
    -آیا دانشگاهای اونجا به معدل کل نگاه میکنن یا به نمره دروسی که در ارتباط با field of interest هست هم اهمیت میدن؟
    با تشکر.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

اكثر دانشگاههاي كانادا معدل براشون خيلي مهمه. البته بعضي ها معدل دروس اصلي رو هم مي پرسند. در هر حال

تمام شرايط اوليه رو كه بايد داشته باشيد تا واجد شرايط apply كردن باشيد توي سايتهاشون وجود داره اكثرا GPA بالاي

3 را عنوان كردند. مي توني بري توي اين سايت و يه سري از دانشگاهها رو با توجه به رشته خودت چك كني. فكر

مي كنم حدود كار برات مشخص بشه. www.uwaterloo.ca/canu

ليس للانسان الا ما سعي !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

البته بازم بستگي داره كه براي MSc ميخواي اقدام كني يا PhD
    ليس للانسان الا ما سعي !

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)