صفحه 112 از 859 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162212612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

پیش فرض مجوز رسمی دانشگاه و برنامه آموزشی ارایه شده-لطفا کمک کنید

سلام دوستان

اخیرا برای من از یکی از دانشگاه های کانادا ایمیل اومده که این آیتم رو برای ما بفرست با اینکه من ترجمه رسمی تو پاکت دانشگاه براشون فرستادم من کاردانی اینجا بودم و کارشناسی دانشگاه قزوین و به قزوین گیر ندادن اما به کاردانیم گیر دادن:
    A complete school profile of Sadra Institute of Higher Education, which includes confirmation of the school's accreditation and information on the programs/curriculum offered.

منظورشون چیه... و چکار باید بکنم
    داخل سایت وزارت علوم در ردیف 180 اسم دانشگاه من رو زده اینم لینکش
    http://www.msrt.ir/sites/ravabetomom...تفاعي.xls

البته وب سایت دانشگاه هم هست
    www.sadra.ac.ir

ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذيرش کارشناسی ارشد و دکترا در کانادا

سلام
    من برای مقطع PHD ,دانشگاه SFU برای Sep-2011
    Apply کرد ولی هنوز هیچ خبری از نتیجه پذیرش نیست .
    کسی میداند کی جواب ها اعلام می شود
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

سلام دوستان عزیز
    آیا کسی هست که برای MA یا PHD رشته هنر اقدام کرده باشه؟ من احتیاج به کمک دارم و نمی دونم لیست افراد و رشته ها رو در این فروم کجا می تونم پیدا کنم؟

ممنون
    NOC 4131- CIO 11/2009 - First AOR 1/2010 - Sent DOC to visa Office 2/2010 - Second AOR 4/2010 - Status: In - Process 14 Feb - File Transfer to Warsaw 12/12/2011-Medical : Jun 19, 2013- Medical Received: Jun 28, 2013- P.R. : 5 Sep.

با سلام
    من مدركم مهندسي برق و الكترونيك است و مدرك همسرم هم مهندسي كامپيوتر نرم افزار است مي خواستم بدونم آيا امكانش هست كه براي فوق ليسانس توي يك رشته ديگه مثل حسابداري ادامه تحصيل بدهيم يا اينكه حتما بايد رشته فوق ليسانس با رشته ليسانس مرتبط باشد؟
    كد رشته : 7242 . ارسال مدارك 19 نوامبر . رسيد مدارك به سيدني : 23 نوامبر . فايل نامبر : 28 فوريه . ارسال مدارك به ورشو:30 مارچ . تغيير وضعيت به in process :هيجده مي . دریافت ایمیل مدیکال همراه با 8th sep : fee payment . دریافت مدیکال در لندن : 20 sep ، دریافت ایمیل پاس رکوئست :15 nov ، ارسال پاسپورت:20 nov

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Of Microbiology

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

دوستان شانس پذيرش از كانادا براي مستر علوم زيستي (ميكرو - بيوتكنو و انگل شناسي) با معدل 15/5 از آزاد و مدرك زبان كه ميگيرم چقدر هست؟

اصلا ميشه اقدام كرد يا بايد قيدشو زد؟

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali777 نمایش پست ها
    دوستان شانس پذيرش از كانادا براي مستر علوم زيستي (ميكرو - بيوتكنو و انگل شناسي) با معدل 15/5 از آزاد و مدرك زبان كه ميگيرم چقدر هست؟

اصلا ميشه اقدام كرد يا بايد قيدشو زد؟
    بله، با داشتن مدرک زبان چرا نشه اقدام کرد یا قیدشو زد؟ باید دانشگاه هایی پیدا کنید که حداقل معدلی که برای پذیرش قبول دارند از معدل شما بالاتر نباشه (مثلا 16 نباشه). بد نیست دنبال استاد هم باشید. اگه مقاله ISI و ... داشته باشید شانس گرفتن فاند هم از بعضی دانشگاه ها خواهید داشت در غیر این صورت سعی کنید حتما چندتا مقاله همایشی داشته باشید (کلا رزومتوتو تقویت کنید). احتمالش زیاده پذیرش بگیرید اما فاند ندن.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

سلام به سیگ عزیز اکه من بخوام برای کانادا اقدام کنم از طریف اسکیل ورک ایا مدرک اشپزی خاصی وجود داره(در ایران) که من از طریق گرفتن اون بتونم برای کانادا اقدام کنم شاید خیلی ها فکر کنن که اشپزی برای یه پسر زشت باشه من مدرک تافل ابیتی نمرهی 110 ارم معدلمم 19.2 هست مقاله هم دارم در صورت سکیل ورک ایا سریع تر سیتیزن می شوم یا نه؟
    پذیرش دانشگاهم اسان تر می شود یا نه راستی اگه شروع به خواندن فرانسه کنم ایا امتحان خاصی مثل تافل وجود داره کا من باهاش بتونم دانش فرانسه ی خودم رو امتحان کنم در این صورت ایا تاثیری در شانس بورسیه و پذیرش من داره یا نه لطفن من رو راهنمایی کنید شغل اصلی من باید دبیری زبان انگلیسی باشه ایا سکیل ورک برای اونم وجود داره یا نه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soyoof نمایش پست ها
    سلام به سیگ عزیز اکه من بخوام برای کانادا اقدام کنم از طریف اسکیل ورک ایا مدرک اشپزی خاصی وجود داره(در ایران) که من از طریق گرفتن اون بتونم برای کانادا اقدام کنم شاید خیلی ها فکر کنن که اشپزی برای یه پسر زشت باشه من مدرک تافل ابیتی نمرهی 110 ارم معدلمم 19.2 هست مقاله هم دارم در صورت سکیل ورک ایا سریع تر سیتیزن می شوم یا نه؟
    شما با فوق لیسانس بعنوان آشپز میخواهید اقدام کنید؟! اسکیل ورک حداقل یکسال سابقه کار رسمی میخواهد.

Junior Member

شلام دوستان من مدرم کارشناسی ناپیوسته برق قدرت از دانشگاه آزاد با معدل 17.2 دارم ielts هم 7.5 2 تا مدرک فنی حرفه ای دارم یکی نصب دوربین های مدار بسته و یکی plc یک سال هم سابقه کار مرتبط دارم معرفی نامه از استاد خوب که داییم هست و استاد تمتم هم هست دارم شانس گرفتن fund چه قدره برای کارشناسی ارشد؟ آیا میتونم با این پولی که میدن بدون وابستگی به خانواده همه مخارجم رو بدم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

پیش فرض پاسخ : دکتری هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط pesghel نمایش پست ها
    سلام دوستان

من می خوام برای دکتری یکی از رشته های هنری ترجیحا کارگردانی تاتر در کانادا اپلای کنم. کسی اطلاعات مفیدی داره؟ کدوم دانشگاه ها خوبن؟ می تونم روی فاند حساب کنم؟

مرسی از هرکس که جواب بده

سلام
    من هم شرایطی تقریبا شبیه شما دارم و می خوام برای Master یا Phd هنر اقدام کنم. رشته م هم صنایع دستی بوده. این لینک Ranking دانشگاههای کاناداست:
    http://oncampus.macleans.ca/education/
    شاید کمکتون کنه. ولی از بچه ها هیچ کس رو پیدا نکردم که هنری باشه و جواب گرفته باشه.
    Fund هم بستگی به نمره ها و رزومه و مقاله و ... این داره. می تونید با استادها هم تماس بگیرید و بپرسید.
    این هم یه لینک مفید به زبان فارسی و کلی:
    www.paziresh.info
    NOC 4131- CIO 11/2009 - First AOR 1/2010 - Sent DOC to visa Office 2/2010 - Second AOR 4/2010 - Status: In - Process 14 Feb - File Transfer to Warsaw 12/12/2011-Medical : Jun 19, 2013- Medical Received: Jun 28, 2013- P.R. : 5 Sep.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)