صفحه 113 از 859 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123163213613 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط elfy نمایش پست ها
    شلام دوستان من مدرم کارشناسی ناپیوسته برق قدرت از دانشگاه آزاد با معدل 17.2 دارم ielts هم 7.5 2 تا مدرک فنی حرفه ای دارم یکی نصب دوربین های مدار بسته و یکی plc یک سال هم سابقه کار مرتبط دارم معرفی نامه از استاد خوب که داییم هست و استاد تمتم هم هست دارم شانس گرفتن fund چه قدره برای کارشناسی ارشد؟ آیا میتونم با این پولی که میدن بدون وابستگی به خانواده همه مخارجم رو بدم ؟
    فاند اگر RA باشه یعنی باید در تیم تحقیقاتی استاد پژوهش انجام بدید و به نتیجه (مقاله) برسید . معمولا برای گرفتن این فاند ها داشتن مقاله لازمه ولی معدل بالا و همچنین زبان خوب هم در دریافت فاند بسیار مهمه . من پیشنهاد میکنم کشور های دیگرو هم مد نظر داشته باشید
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

سلام قلوب عزیز به نظر شما من با وضعیتم می تونم فاند از 20 الی 30 دانشگاه برتر کانادا بگیرم راستی نگفتید که دانستن زبان فرانسه هم برام امتیاز محسوب می شود یا نه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soyoof نمایش پست ها
    سلام قلوب عزیز به نظر شما من با وضعیتم می تونم فاند از 20 الی 30 دانشگاه برتر کانادا بگیرم راستی نگفتید که دانستن زبان فرانسه هم برام امتیاز محسوب می شود یا نه
    کانادا کلا سی چهل تا دانشگاه بیشتر ندارد و همه حداقل درحد قابل قبول هستند. حقیقتش رو عرض کنم من در مورد ادامه تحصیل یا فاندینگ در رشته زبان یا رشته های مشابه آن و اینکه دانستن فرانسه مزیت هست یا نه اطلاعی ندارم ولی شما میتونید شرایط لازمه رو روی سایتهای دانشگاههای مزبور چک کنید. مثلا این سایتها رو چک کنید:

http://www.english.utoronto.ca/grad/application.htm
    http://www.linguistics.utoronto.ca/graduates/index.html
    http://www.oise.utoronto.ca/tps/Home/index.html

http://www.mcgill.ca/english/graduate/
    http://www.mcgill.ca/gradapplicants/programs

البته ببخشید که من دقیقا با رشته ای که شما میخواهید بخوانید آشنایی ندارم و بهمین خاطر حدس زدم. بهترین راه اینه که خودتان لیست رشته های graduate هردانشگاه رو چک کنید و ببینید کدامشان به رشته موردنظرتان نزدیک تر است.

ApplyAbroad Guru

در ضمن برای رشته شما ممکنه امکان فاندینگ کم باشد که در این صورت بهتره بعضی دانشگاههای رایگان اروپا رو درنظر بگیرید.

سلام بر دوستان
    من مدرك كارشناسي مهندسي برق قدرت از دانشگاه آزاد بيرجند با معدل 16 و كارشناسي ارشد از دانشگاه بيرجند با معدل 04/18 سه تا مقاله كنفرانس IEEE دارم و دارم واسه امتحان IELTS ميخونم. سابقه تدريس دروس مدار 1- مدار 2 -ماشين هاي الكتريكي- الكترونيك صنعتي - زبان تخصصي و آزمايشگاه ماشين هاي الكتريكي در دانشگاه ازاد مشهد و موسسه غيرانتفاعي دارم.نمره پايان نامه هم 25/19 شدم. چندتا سوال دارم.ممنون ميشم جواب بديد.
    1- شرايطم براي پذيرش از دانشگاههاي McGill- British Columbia- Alberta Waterloo چطوره؟آيا پذيرش به همراه فاند ميتونم بگيرم يا نه؟
    2- از الان كه نمره زبان ندارم هنوز و فكر ميكنم اواخر پاييز 90 بتونم براي امتحان آماده بشم آيا با اساتيد مكاتبه بكنم يا نه؟
    3- اگر بخوام بدون نمره زبان پذيرش بگيرم و زبان رو اونجا بخونم و نمره مورد نياز رو بگيرم چيكار كنم؟ايا شدني هست يا نه؟نظر و پيشنهاد شما چيه در اين زمينه؟
    4- به غير از دانشگاه هايي كه در بالا گفتم ديگه كدوم دانشگاه ها تو كانادا رو پيشنهاد مي كنيد؟

تشكر فراوان

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza1984 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    من مدرك كارشناسي مهندسي برق قدرت از دانشگاه آزاد بيرجند با معدل 16 و كارشناسي ارشد از دانشگاه بيرجند با معدل 04/18 سه تا مقاله كنفرانس IEEE دارم و دارم واسه امتحان IELTS ميخونم. سابقه تدريس دروس مدار 1- مدار 2 -ماشين هاي الكتريكي- الكترونيك صنعتي - زبان تخصصي و آزمايشگاه ماشين هاي الكتريكي در دانشگاه ازاد مشهد و موسسه غيرانتفاعي دارم.نمره پايان نامه هم 25/19 شدم. چندتا سوال دارم.ممنون ميشم جواب بديد.
    1- شرايطم براي پذيرش از دانشگاههاي McGill- British Columbia- Alberta Waterloo چطوره؟آيا پذيرش به همراه فاند ميتونم بگيرم يا نه؟
    2- از الان كه نمره زبان ندارم هنوز و فكر ميكنم اواخر پاييز 90 بتونم براي امتحان آماده بشم آيا با اساتيد مكاتبه بكنم يا نه؟
    3- اگر بخوام بدون نمره زبان پذيرش بگيرم و زبان رو اونجا بخونم و نمره مورد نياز رو بگيرم چيكار كنم؟ايا شدني هست يا نه؟نظر و پيشنهاد شما چيه در اين زمينه؟
    4- به غير از دانشگاه هايي كه در بالا گفتم ديگه كدوم دانشگاه ها تو كانادا رو پيشنهاد مي كنيد؟

تشكر فراوان
    من فکز نمیکنم شانسی در هیچ کدام از دانشگاههائی که اسم بردید داشته باشیدمگر اینکه به احتمال خیلی ضعیف استادی شما رو بپذیره. دانشگاههای پائینتر کانادا ممکنه شانس داشته باشید ولی بهرحال برای فاندینگ هم باید نمره زبان بالا داشته باشید و هم از استادی پذیرش بگیرید. وب سایت دانشگاههای مختلف کانادا را چک کنید و استادهای رشته موردنظرتون رو پیداکنید.

بر اساس انچه دوستان میگویند ویزا گرفتن با پذیرش مشروط به زبان خیلی سخت است در نتیجه روی این آپشن خیلی حساب نکنید.

بسیار تشکر
    اما قبلا تو همین سایت به من گفته بودند شرایط نسبتا خوبی داری و امکان گرفتن فاند هم داری.لطفا دقیقتر راهنماییم کنید. تشکر

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

بسیار تشکر
    اما قبلا تو همین سایت به من گفته بودند شرایط نسبتا خوبی داری و امکان گرفتن فاند هم داری.لطفا دقیقتر راهنماییم کنید. تشکر
    البته باید اشاره کنم ایشون هم نگفتن که شما اصلا شانسی ندارید احتمالا منظورشون دانشگاه های تاپی بود که اسم بردید مثلا مک گیل یا ubc،
    بهرحال همونطور که دوست عزیز گفتن رو آپشن شماره 3 اصلا حساب نکنید.
    درباره صحبت با اساتید قبل از داشتن نمره زبان به این ارسال من مراجعه کنید (مورد 2 باید جواب سوال شما باشه)
    در کل شما معدل های خوبی دارید که جزو اولین مسائل در پذیرش در دانشگاه های کاناداست. ولی همونطور که گفتند این دانشگاه هایی که نام بردید جزو 5 تا دانشگاه اول کانادا هستند که اگه مقاله های خوب ژورنالی داشتید احتمال پیدا کردن استاد و پذیرش براتون بیشتر بود. بنظر من برای بقیه دانشگاه ها شانس بیشتری دارید که پذیرش و فاند بگیرید اگر یه روزمه خوب بنویسید و بتونید استاد پیدا کنید.خودتونو محدود به 4 تا دانشگاه نکنید و در همه دانشگاه های خوب کانادا بگردید.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics /sharif

سلام دوستان
    من بالیسانس فیزیک شریف با معدل 14.28 و ارشد تبریز 16.27
    بدون مقاله
    سابقه کار تدریس و کار تحقیقاتی
    ریکامند از استاد معتبر
    ایلتز7
    شانسم تو پذیرش با فاند از کدوم دانشگاه کانادا و استرالیا بیشتره؟
    پیشاپیش ممنون از جوابتون

ApplyAbroad Guru

بسیار تشکر
    همانطور که دوست عزیزمان SIG گفتند شما ممکن است از دانشگاههای دیگر کانادا شانس داشته باشید ولی این دانشگاههائی که نام بردیدجزو پنج دانشگاه تاپ کانادا هستندو پذیرش از آنها برای فارغ التحصیلان دانشگاههای نسبتا خوب دولتی هم آسان نیست. در مورد فاند برای شما اصل قضیه پیدا کردن استادی است که به شما RA بدهد. در نتیجه استادهای رشته موردنظرتون رو پیداکنید و با آنها تماس بگیرید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)