صفحه 12 از 859 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112512 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

GRE subject بده، نمره خوبش معدلت رو جبران می کنه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

كانادا هم مگه GRE براش مهمه؟ اكثر دانشگاهها كه GRE نمي خوان. فكر مي كنم براي آمريكا شانسش بيشتر باشه. چونكه GRE صد در صد تاثير مي ذاره

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

دانشگاه های خوب کانادا اکثراً می گن strongly recommended که معنیش کاملاً معلومه یعنی اجباری یه جورایی.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

با تشکر فراوان از دوستانی که پاسخ دادند...برای رشته من جایی ندیدم GRE Subject بخواد، برای MSc میخوام اقدام کنم.

saeede83
    Guest

نه GRE Subject معمولا هیچ جایی اجباری نیست، اما شما اگه واسه MS پذیرش با fund می خواین بهتره با نمره خوب subject ثابت کنید که تسلطتون توی رشته خوبه. خیلی ها هم نمی دن، پذیرش های خوبی هم می گیرن. به هر حال اگه وقتشو دارین و درسا رو هم خوب بلدین، خوبه که بدین. در غیر این صورت نمی ارزه.

Junior Member

آیا GRE Subject برای همه رشته ها برگزار میشه؟
    خصوصاً برای مهندسی نرم افزار؟

saeede83
    Guest

نه توی رشته های محض فقط برگزار می شه. واسه شما که رشتت کامپیوتره باید Computer Science بدی. گرایش خاص نداره. مثل کنکور ارشده. OS، Database، ساختمان داده، آمار و ... داره.

پیش فرض پاسخ : چرا دانشگاه WATER LOO که قطب مکاترونیک رشته مکاترونیک رو تو ms نمی شه پیدا کرد؟

سلام
    جناب صابری ! به این نکته توجه کردی که رشته مهندسی مکاترونیک دیگه Master of Science نیست ؟

Master of Engineering هست یعنی :

M.Sc
    M.Eng

پیش فرض پاسخ : چرا دانشگاه WATER LOO که قطب مکاترونیک رشته مکاترونیک رو تو ms نمی شه پید

این طبیعیه که این Degree رو نداشته باشه. این موضوع بسته به تشخیص اساتید اونجا هست.
    اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو ماراتن نشود، مقصر خودش است. (سارتر)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CA

پیش فرض پاسخ : چرا دانشگاه WATER LOO که قطب مکاترونیک رشته مکاترونیک رو تو ms نمی شه پید

مکاترونیک توی waterloo در دانشکده مکانیکه، اینم لینکش:
    http://www.mechatronics.uwaterloo.ca/home.html

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)