صفحه 136 از 859 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146186236636 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : پذيرش کارشناسی ارشد و دکترا در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط behi59 نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی دوستان که پاسخ ها را سریع و بدون وقفه می فرستند.
    سوال من درباره نامه پذیرشم هست. در قسمت scholarship/teaching assistantship نوشته N/K می تونم بپرسم این به چه معنیه؟
    با تشکر از لطف همگی
    این مخفف not known هست. احتمالا یا بهتون TA یا scholar ندادند یا اینکه اگه نامه از grad office صادر شده اون‌ها اطلاع نداشتند. اگه با استاد مذاکره کردید قبلا احتمالا یه نامه جداگانه RA,/TA براتون صادر می‌شه. از department خودتون یا استادتون بپرسید...
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

Junior Member

به سهند جان،
    سلام دوباره، بخشی از متن را در زیر براتون گذاشتم، اگر براتون امکان داره میتونید کمی بیشتر راهنماییم کنید.

Contingent ono the offer of admission from the Dean and upon your acceptance, the department and your supervisor will provide financial support for the academic year at a minimum rate of $19,820 per year, not including the international fee waiver( see below

Junior Member

ادامه متن نامه را در این پست می گذارم.

This amountwill consist of: 1. Departmentally-assigned Graduate Teaching Assistantship (GTA) for the 2 terms starting in September and January respectively. You will be paid $1,183 per month less applicable deductions and taxes, plus a top-up payment in November and March, which can vary year- to- year per the collective bargaining agreement between the GTA Union and the University. The GTA work is a union position, and requires up to 10 hours of work per week for 14 weeks each term. 2. Wetern Gaduate Research Scholarships, of $1,000 per term($3,000/year), applied directly to your tuition account. 3 A graduate Research Assistantship, paid for by your supervisor, will make up the remainder of your pay, in whichever term you are not TAing(usually the summer

Junior Member

حتی یکی از اساتید هم جواب من رو ندادن.
    بسیار متشکرم.

Junior Member

در ادامه پست بالا بقیه متن نامه را گذاشتم.

As a qualifying international student, you will also receive the departmental international fee waiver. The international fee waiver reduces the high tuition payments paid by international students down to the levels paid by Canadian students. As of 2010-11, the difference between Canadian and international tuition is $2,549/term, therefore our qualifying international students receive an additional $2,549 in funding applied directly to their tuition accounts. Your total payable will equal what a Canadian student pays, which is approximately $2,007/term as of 2010-11. The fee waiver will be increased along with tuition in the event of a tuition hike, so you will always pay what a Canadian student pays

The minimum two-year financial support package guaranteed by the university is equivalen to a minimum of your total annual tuition plus an additional $12,000 per year.This $12,000 should be sufficient to cover your reasonable annual living expenses. You are expected not to do any additional paid work beyond the 10 hours per week demanded by the GTA and GRA positions. Other than those duties, you are expected to devote your remaining time to your research and study.

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط kianee نمایش پست ها
    بسیار ممنونم که هیچکس جواب من رو نداد و کمک فکری تون رو دریغ کردین.
    متشکرم
    من پاسخ شما رو خیلی وقته که دادم:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...216#post453216

Junior Member

با سلام
    از دوستان کسی می تونه کمکم کنه تو زمینه ی انتخاب دانشگاه؟؟؟
    با توجه به این که معدل لیسانسم 14.32 هست و رشتم برق مخابراته.ممنون می شم.

نقل قول نوشته اصلی توسط kayvan نمایش پست ها
    با سلام
    از دوستان کسی می تونه کمکم کنه تو زمینه ی انتخاب دانشگاه؟؟؟
    با توجه به این که معدل لیسانسم 14.32 هست و رشتم برق مخابراته.ممنون می شم.
    سلام. اگر یک کم مشخصات بیشتر از خودت میدادی بهتر بود ولی به هر حال دانشگاههای متوسط کانادا رو واسه اپلای انتخاب کنی شانس پذیرش داری البته حتما قبلش مینیمم دانشگاه رو واسه GPA نگاه کن. اگر راهنمایی بیشتری میخوای شرایطتتو کاملتر بگو.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط behi59 نمایش پست ها
    سلام سهند جان، بی نهایت متشکرم از جواب شفافتون. راستش من یک نامه دیگه از طرف دانشگاه دریافت کردم که خودم تا جایی که متوجه شدم فکر کنم می تونم RA یا TA انجام بدم. اگر اشکالی نداره می تونم بخشی از نامه را بزارم که بیشتر راهنماییم کنید با توجه به شرایط موجود در این نامه که توسط پست دریافت کردم، آیا نیازهست که با خودم پول زیادی ببرم یا با کار کردن هم میشه مایحتاج زندگی ام را در بیارم.

یک سوال دیگه هم داشتم، بعضی از بچه ها نامه I-20 دریافت می کنند، آیا همه باید دریافت کنند؟ راستش من اطلاعی از این نامه ندارم. بازم ممنون از کمکهای مفیدتون
    I-20 مال امریکاست نه کانادا.
    بر اساس نامه ای که پست کردید به شما نوزده هزار دلار و خرده ای در سال میدهند بعلاوه اختلاف شهریه دانشجوی بین المللی که این پکیج برای یک زندگی دانشجویی مجردی باید کافی باشه. کدوم دانشگاه است؟

Junior Member

سلام ممنون از راهنماییتون، دانشگاه وسترن انتاریو. می تونم بپرسم پولی که برای TA ماهیانه دریافت خواهم کرد جزو همین 19 میلیون حساب میشه و در ضمن راجع به RA فکر میکنم فقط تابستان به من تعلق میگیره که چیزی بابت مقدار پولش ذکر نشده و اینکه 12 هزار دلاری که در نامه ذکر شده باز از همین 19 هزار دلار باید تامین بشه. واقعا نمیدونم چه مقدار پول در ابتدا باید با خودم ببرم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)