صفحه 14 از 859 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114514 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

پیش فرض پاسخ : آیا تا حالا کسی بیش از یک offer از کانادا رو اونم با فاند accept کرده؟!

سفارت کانادا آخرين مدرک تحصيلی رو ترجمه شده از شما می خواهد.... نمی دونم شايد بتونی طوری رفتار کنی که راضی شون بکنی ولی همه دوستان من که رفتند مجبور شدند مدارکشون رو بخرند و آزاد کنند. (پس جواب من نه است!)
    معمولاً ديفر با فاند رو حد اکثر برای يک ترم انجام می دهند ولی باز بستگی به دانشگاهتون داره...

195
    Guest

پیش فرض پاسخ : دکترای Dalhousie بهتره یا فوق McGill ؟ هر دو با بورسه البته!

سلام

ضمن تبریک

به نظر منم حتی اگه فوق هم داشته باشید! یه بار دیگه فوق خوندن تو McGill به دکترای Dalhousie می ارزه!

پیش فرض پاسخ : آیا تا حالا کسی بیش از یک offer از کانادا رو اونم با فاند accept کرده؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط setare
    دوستان. ممنونم. این دوتا پذیرشی که میخوام قبول کنم یکیش فوق هست با فاند یکیش دکترا با فاند. علت اینکار هم مشکل استخدامی و این حرفاس که مدرک فوقو یه جا گیر افتاده و به هیچ وجه من الوجوه نمی تونم از گیر درش بیارم! کلا مساله خیلی پیچیده اس بابا! نمی تونم توضیح بدم! :'( در همین راستا، تو رو خدا بگید سفارت کانادا بدون مدرک اصلی فوق ویزا میده؟؟؟؟؟ یعنی فقط با نامه ی پذیرش و فاند ویزا میده؟ سوال دوم وضعیت دیفر کردن تو کانادا چطوریه؟ یعنی فکر میکنید بشه دکتراه رو دیفر کنم تا فوق رو بخونم؟! ( ( دو روز دیگه باید تصمیم بگیرم! تو رو خدا هر کی هر چی میدونه بگه!
    سفارت اصل مدرک رو می خواد ولی اگر UnConditional Offer داشته باشی و توضیح بدی که چی شده گیر نمی دن... ولی خب اگر بگی پیچیده ست فکر نکنم قبول کنن :دی
    دیفر کردن دکترا زیاد سخت نیست

پیش فرض پاسخ : بهترین دانشگاه برای رشته مهندسی شیمی که شرایط سختی برای پذیرش نداره کجاست

حتما قبلش با Addmition office چک کن. بعضی از دانشگاه ها پذیرش رو مشروط می کنن به مثلا معدل بالای 16 (برای من این کارو کردن) و حتی اگر اونا بی خیالت بشن سفارت ویزا نمی ده. حتما چک کن که دانشگاهی که می ری از این کارا نکنه.

پیش فرض پاسخ : دکترای Dalhousie بهتره یا فوق McGill ؟ هر دو با بورسه البته!

Do not miss your chance to enter McGill. You may find a good job or go to a prestigious university for PhD after that

پیش فرض منظور دقیق (UWO)acceptance letter

برای یکی از دوستام accept اومده با این مضمون:

If you have no external fund we offer you 21800CAD TA, RA , Fellowship.

این یعنی چی؟
    full fund? RA or TAor Fellow?

نامه Accept مال western ontario در computer Science ه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : منظور دقیق (UWO)acceptance letter

Dear Friend:

I think you should and of course you MUST say to them that you dont have external fund support from private sectors out of university and your family. then according to the statment they will send you an offer which contans full fund support from University.

they want to pay to you to countinue your education.

best

سلام

آره دیگه همونه. میشه شرایط تحصیلی پذیرش گیرنده رو بگید؟
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

Junior Member

تبریک میگم
    بله فول فانده. ولی فکر میکنم باید حتما به گفته آقا مسعود عمل کنید و اونها رو از اینکه از جای دیگه کمک مالی ندارید آگاه کنید تا کمک مالی پیشنهادی شونو قطعی کنند.
    باهاشون تماس بگیرین.

Junior Member

پیش فرض پذيرش از تورنتو و UBC

سلام
    مي خواستم بدون كسي از تورنتو و UBC فاند گرفته؟ يا اونايي كه رد شدن reject شون اومده؟
    من براي مهندسي پزشكي اقدام كردم ولي تا حالا جوابي نيومده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)