صفحه 149 از 859 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159199249649 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

آیا هنوز برای اپلای ترم زمستان در کانادا رشته ی برق و ارشد فرصت هست؟

سلام.میخواستم بدونم اگه معدل لیسانس مدیریت بازرگانی 17.68 وارشد مدیریت مالی 17 از دانشگاه آزاد داشته باشی و مقاله هم داشته باشی برای پذیرش دکترا آیا امتحان gmatبرای گرایش دکترای مالی لازمه؟و حدود نمره ielts چند باید باشه؟لطفا اگه میشه دوستان من رو در تجربیاتشون شریک کنند و زود جوابم رو بدند.در ضمن پایان نامم فوق العاده بکر و کاربردیه.میشه استاد پیدا کنم واسه سوپر وایزر و تو موضوع پایان نامم کار کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Chem. Eng. University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Kikolo نمایش پست ها
    فیلد مورد علاقه اتون با اساتید هماهنگی کامل داره ؟
    اول باید اپلای کنین و پذیرش بگیرین بعد راهنما انتخاب کنین یا اینکه باید اول راهنما رو پیدا کنین ؟ تو کانادا خیلی از دانشگاه ها و دانشکده ها میگن اول قبول بشو بعد راهنما انتخاب کن...
    جی آر ای شما خوب هست ؟
    آره هماهنگي داره. البته پيدا كردن استادي كه تو زمينه من كار كرده باشه خيلي سخته. چون من سه چهارسال پيش فارغ التحصيل شدم و موضوع كاري ام يكم قديمي شده. ولي سعي كردم به هر استادي كه ايميل مي زنم هماهنگ با كارم باشه. نه GRE ام خوب نبود ولي دانشگاههايي كه اپلاي كردم GRE نمي خواستن. راستش من پارسال اول اپلاي كردم بعد دنبال استاد گشتم كه اينجوري شد. اين دفعه ديگه برام تجربه شد كه تا استاد پيدا نكردم اپلاي نكنم!

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : پذيرش کارشناسی ارشد و دکترا در کانادا

سلام دوستان، من مدرک مهندسی مکانیک دارم و می خوام واسه مستر کانادا اقدام کنم، نزدیک ترین semester ی که از الان میتونم واسش با استادا مکاتبه کنم کی هست؟( پاییز یا زمستان امسال بهم پذیرش میدن؟) آیلتس و مدارکم حاضره. ممنون
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Gita نمایش پست ها
    سلام دوستان، من مدرک مهندسی مکانیک دارم و می خوام واسه مستر کانادا اقدام کنم، نزدیک ترین semester ی که از الان میتونم واسش با استادا مکاتبه کنم کی هست؟( پاییز یا زمستان امسال بهم پذیرش میدن؟) آیلتس و مدارکم حاضره. ممنون
    پائیز امسال که دیگه کلاسها هم داره شروع میشه! زمستان هم بیشتر دانشگاهها ددلاینش گذشته ولی اگر سریع استاد پیدا کنید ممکنه عملی باشه. اگر نشد تابستان یا پائیز سال بعد.

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

سلام دوستان، به نظر شما من با این شرایط برای مستر کدوم دانشگاه های کانادا می تونم اقدام کنم؟
    لیسانس مهندسی مکانیک معدل 15.95
    آیلتس آکادمیک 6.5
    2.5 سال سابقه کار مرتبط با رشته ( طراحی جامدات)
    با زبان فرانسه اشنایی دارم و میتونم مدرک بگیرم
    ممنون
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

نقل قول نوشته اصلی توسط princessparisa نمایش پست ها
    دوستان من تازه دارم در مورد دانشگاههای کانادا تحقیق می کنم و می خواستم بدونم با شرایطی که دارم آیا شانسی برای پذیرش در دانشگاههای کانادا ( دانشگاه اتاوا یا کلگری یا...) دارم یا نه؟
    لیسانس مدیریت بازرگانی هستم از دانشگاه علامه طباطبایی با معدل17/22 و رتبه دوم دانشگاه رو به همراه گواهی رتبه دوم دارم همینطور گواهی استعدادهای درخشان رو از دانشگاه دارم البته هنوز مدرک زبان نگرفتم، ضمنا هیچ درسی رو نیفتادم
    سوال دومم اینه که آیا برای گرفتن فاند هم شانسی دارم یا نه ؟
    سوال سوم این که سه دانشگاه اتاوا ، کلگری و بریتیش کلمبیا در رشته های مدیریت چه جایگاهی دارن؟ و شانس من برای پذیرش در کدوم یکی بیشتره؟
    و سوال آخر اینکه آیا من با لیسانس مدیریت می تونم در کانادا برای مستر یک رشته دیگه مثل روانشناسی اقدام کنم؟ و لیسانس منو می پذیرن یا باید برای تغییر رشته حتما مجددا از لیسانس شروع کنم؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنین
    ببخشید که اینقدر سوال پرسیدم

دوستان کسی می تونه در مورد سوالات مطرح شده منو بصورت کاملتری راهنمایی کنه؟
    واقعا ممنون میشم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط princessparisa نمایش پست ها
    دوستان کسی می تونه در مورد سوالات مطرح شده منو بصورت کاملتری راهنمایی کنه؟
    واقعا ممنون میشم
    من حقیقتش در مورد این رشته اطلاعات زیادی ندارم ولی پیشنهاد میکنم با graduate program director در دانشکده های مدیریت این دانشگاهها تماس بگیرید و از اونها سئوال کنید. منبع خوبی در این مورد هستند و اگر زمینه مورد علاقه تون رو دقیق تر براشون مشخص کنید شاید حتی بتونند شما رو به استادهائی که در این زمینه ها کار میکنند رجوع بدن.

Junior Member

با سلام
    من عضو سایتم . اما نمی دانم سوالم به کدوم قسمت مربوط می شه. در هر حال اگه محل آن اشتباه است ببخشید. من مدرک دکترا دارم . ولی می خوام در یه گرایش دیگه در کانادا تحصیل کنم. نظر مساعد دو استاد را هم دارم. نمی دانم اگه بگم دکترا دارم بهتر است یا با همان فوق لیسانس اقدام کنم؟
    با تشکر بی پایان

سلام دوستان می خواستم بدونم با این شرایط شانس گرفتن پذیرش مستر مدیریت از یکی از دانشگاههای کبک وجود داره؟
    لیسانس آزاد تهران صنایع معدل 14.5
    فوق آزاد شهرستان مدیریت معدل 17.3
    در حال آمادگی برای جیمت و تافل
    4 سال هم تجربه کاری مارکتینگ
    کدوم دانشگاهها رو توصیه میکنید ممنون از جواب

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)