صفحه 15 از 859 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115515 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذيرش از تورنتو و UBC

سلام
    منم یکم اطلاعات در مورد این دو دانشگاه می خواستم. اگه بچه ها بتونن کمک کنن ممنون می شم. من مخابرات سیستم خوندم و می خوام بدونم اگه کسی پذیرش گرفته
    وضعش از نظر paper و معدل چه جوری بوده؟!
    با تشکر

اگه از UBC ریجکت دریافت نکردی امیدوار باش . چون برای مهندسی مواد که ددلاینش اول مارچ بود، دو هفته قبل ریجکت ها رو اعلام کردند. اما تورونتو رو نمی دونم چون تازه تورونتو رو فرستادم( برای مهندسی مواد ددلاین 15آوریل بود).

Junior Member

پیش فرض accept کردن offer letter

سلام به همگی. امیدوارم حالتون خوب باشه.
    من چند تا سئوال دارم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.
    در ضمن ببخشید اگه مجبور شدم موضوع جدید درست کنم, من تازه با این سایت آشنا شدم و هنوز زیاد دستم نیومده. ایشالا زود یاد میگیرم.

1- می خواستم بدونم چرا بعضی از دانشگاهها offer letter رو همینطوری پست می کنند ولی بعضیها اول ایمیل می کنن به شما و میگن امضا کنین, accept کنین و بعد پست می کنن؟
    2- بعد من یک پستی رو خوندم که نوشته بودین نباید بیشتر از یکی رو accept کرد. خوب من هنوز جواب بقیه admission هام نیومده, این یکی فقط برای سال اول 19000$ هست. نمیدونم باید accept کنم یا نه؟ منظورم اینه که شاید شانسهای بهتر از این داشته باشم. به نظر شما باید چیکار کنم؟
    3- اگه accept کنم و بعد نخوام برم, چی میشه؟
    4- کسی میدونه دانشگاه waterloo چجوریه (جزء کدوم یک از دو دسته بالاست)؟
    5- من هنوز جوابی از waterloo نگرفتم, به نظر شما معنیش چی میتونه باشه؟
    6- به نظرتون با فاند 4 ساله (هر سال 15500$) برای PhD توی ontario میشه ویزا گرفت.

خیلی وقتتون رو گرفتم و واقعاً شرمندم.
    بی نهایت ممنون.
    موفق باشین.

اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

پیش فرض پاسخ : accept کردن offer letter

جواب همه سوال ها داده شده در فروم بجز:
    1- نمی دونم.
    5- خب هرچی بگذره شانس کمتر می شه ولی هنوز خیلی دیر نیست. حداقل ممکنه یه عده Accept نکنن و بعد یه عده دیگه برن.
    6- بدون bank statement بعیده

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

hi

1.I don't know

2.They give you a deadline to accept their offer,if it's not enough till the other universities reply,ask them to extend the deadline(provide some reasons,for example: I need more time to think or arrange my mind,I have a problem in my family,I can't concentrate on my decision,etc) and ask others to answer you sooner,(I have done the same thing and they gave me more time).just try it.

3.If you accept their admission,then you should pay a deposite which will be part of your tuition.If you change your mind later,they won't pay the money back

4.5.6.I don't know

Good Luck

سلام. منم مخاب سیس خوندم.
    چیزی که من تو این مدت دیدم پزیرش از دانشگاه های کانادا خیلی سخت نیست. باید حتما به موقع Apply کنی، TOEFL حد نصاب بیاره و اگه بالای 620 باشه خیلی خوبه (UBC). معدل زیر 16 نباشه. به استادا میل بزنی و یه طوری بهشون نشون بدی که خیلی خیلی علاقه داری، می فهمی چی میخوای و مهمتر اینکه میخوای بری اونجا و دودر نمی کنی بری USA . واسه UBC شانس پزیرش خیلی بالاس اگه تافلت خوب باشه. من دیدم آدمی که بدون مقاله با معدل لیسانس 16.+ و فوق 15.5 و تافل 630 از UBC تونس Conditional Admission بگیره و شرط این بود که معدلش به 16 برسه. فقط اینکه زبانش خوب بود و حرف زد با استاده.
    Toronto رو نمی دونم. ولی در مورد UBC و مهندسی برق نگران نباش. Deadline واسه ما 15 December بود ولی فایل من 15 January کامل شده بود و در نتیجه ناقص محسوب شد. فایل ناقص بعد از اتمام بررسی فایل کامل بررسی می شه. با این وضعیت شانسشو 0% میدیدم که بگیرم چون تو Feb. جواب دادن به کامل ها. تا اینکه 2 هفته پیش هم Admission دادن و هم فاند دادند. تنها کاری که کرده بودم این بود که از یکی از استادا جواب داشتم اونم در این حد َApply کن شانس داری. کلا UBC شانس خیلی بالاس.
    من هم UBC دارم و هم Toronto و هر دو فاند داره. هر دو شونم 2 هفته ÷یش جواب دادن پس Don't Worry

1- دلیل خاصی نداره. سیستمشون فرق داره با هم.
    2و3- اگه ددلاینش داره می گذره قبول کن ولی بعدا تا پیشنهاد بهتر گیر اوردی بهشون خبر بده که نمیای. آدمای فهمیده ای هستن اذیت نمی کنن.
    4- تا اونجایی که می دونم هر وقت نتیجش معلوم شد باهاس بری تو quest قبول کنی
    5- قاعدتا admission می گیری ولی فاندشو از استادی که باهاش تماس داشتی بپرس.
    6- چرا نشه. ولی اگه فول فاند حساب نمی شه واسه ویزا سعی کن تا می تونی صورتحساب بانکی و سند و اینا از طرف خانوادت جور کن بهشون نشون بده.
    everything happens for a reason

If you accept their admission,then you should pay a deposite which will be part of your tuition.If you change your mind later,they won't pay the money back
    حالا اگه پرداخت کردیم ولی ویزا (آمریکا) نگرفتیم چی؟
    راستی اگه کسی این کارو کرده و بعد مشکل پیدا کرده لطف کنه بگه.
    آیا روال همه دانشگاها اینجوریه؟
    چقدر بعد از قبول کردن پذیرش از فرد می خوان که این مبلغ رو بپردازه؟

مرسی
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

"To confirm your admission,you must remit a non-refundable $200 enrollment deposite prior to April 15,2008...This deposit will be applied to your tuition and fees for the fall 2008 semester...If you cancell your admission the deposit will be forfeited."

This is part of my admission letter from UT,others are like this,and the dedline they give varry form two weeks to even three moths.

Good Luck

Junior Member

سلام

خیلی خیلی ممنون از کمک همگی.

در مورد حساب بانکی, با این شرایط فکر می کنین چقدر باید حساب بانکی داشته باشم؟
    اگه به اسم مادرم باشه اشکالی داره (هم سند خونه, هم حساب بانکی)؟ یا اینکه حتماً باید یه مقداریش به اسم خودم باشه؟
    چه مدت لازمه که پول توی بانک مونده باشه؟ میتونم چند روزی پولو بگذارم و statement بگیرم؟

بازم ممنون.
    همگی موفق باشین
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)