صفحه 16 از 859 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

پیش فرض پاسخ : accept کردن offer letter

سعی کن پول تو حساب خودت باشه. مقدارشو طوری تنظیم کن که به همراه فاندت هزینه های خودتو و دانشگاه رو به همراه بلیط و 2-3 هزار تا اضافه تر برای سال اول دانشگات باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اگه Deadline رو زده1 FEB يعنی ميشه خود اول فوريه هم اپلای کرد يا نه؟

سلام .وقتی باهاشون صحبت میکنی میفهمی مشکلات ما رو بهتر از خودمون میدونن. دوستان گفتن زنگ بزن okمیشه
    برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا انها بر این باورند که : یا راهی خواهم یافت ،یا راهی خواهم ساخت.

Junior Member

پیش فرض آیا با معدل 15.5 لیسانس رشته IT برای فوق امکان پذیرش از کانادا با فاند هست؟

سلام بر همه ی دوستان
    می خوام از همه ی شما نظر بخوام.
    من الان ترم 6 ام و معدلم 15ه من میخوام بدونم چقدر ارزش داره که من کلا لیسانسمو 10 ترمه تموم کنم تا روی یه مقاله وقت بزارم و نهایتا واسه کانادا اقدام کنم. چون من الان 108 واحد گذروندم و 32 واحدم مونده و می تونم 8 ترمه تموم کنم و تو کنکور ایران شرکت کنم.
    منظورم اینه که اگر 10 ترمه کنم و بعدا نتونم پذیرش با فاند بگیرم عملا یه سال از همه چیز عقب می افتم.
    به نظر شما با معدل 15 از دانشگاه امیرکبیر و یه مفاله و یه نمره ی تافل نسبتا خوب چقدر شانس دارم از یه دانشگاه خوب یا متوسط کانادا پذیرش با فاند بگیرم؟
    قبلا از راهنمایی همه ی دوستان تشکر می کنم.
    لطفا هر کسی می تونه راهنمایی کنه چون تو بد موقعیتی گیر افتادم و واقعا مخم کار نمی کنه!

عنوان این موضوع تصحیح شد.
    طبق مقررات فروم لطفا عنوان مناسب و گویایی رو برای موضوعاتتون انتخاب کنید.
    قوانین فروم : http://www.applyabroad.org/forum/ind...pic,546.0.html

Junior Member

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی(لطفا منو راهنمایی کنین)

what is your major?
    Would you tell me I was wrong?<br />Would you help me understand?<br />Are you looking down upon me?<br />Are you proud of who I am?<br />There&#39;s nothing I want to do<br />To have just one more chance

Junior Member

رشته‌ي ليسانس و رشته‌ي فوق كه مي‌خواهي برايش درخواست بدي را هم بنويس و اينكه فكر مي‌كني اگر 10 ترم تموم كني معدلت رو چند مياد؟

Junior Member

با تشکر از دوستان به ویژه shaya81 و fara
    من رشتم IT ه
    واسه فوق هم یکی از گرایشهاش و یا مدریت IT یا مثلا تجارت الکترونیک و ...
    البته اگه بشه مثلا اقتصادم بخونم بازم پایم.
    و اگه 10 ترمه کنم فکر نکنم از 15.40 بالاتر بره . بیشتر واسه این می خوام 10 ترمه کنم که رو یکی دوتا مقاله ی خوب کار کنم.

Junior Member

گرچه براي فوق ليسانس مقاله عامل تاثيرگذاري است اما به اندازه‌ي مقطع دكترا نيست. اگر شما مي‌خواهي روي مقاله كار كني، ايده‌ي خوبي است اما مهمتر از آن نمره‌ي زبان (TOEFL ya IELTS) و همچنين نمره‌ي GMAT يا GRE (بسته به رشته‌ي انتخابي شما) است. اگر نمره‌ي زبان رو بالا بياري مي‌تونه كم بودن نمره‌ي معدل را بپوشوني، گرچه دوستاني بودند كه با GPA كمتر از اين هم پذيرش با فاند گرفته‌اند، اما از آنجا كه قانون كلي وجود نداره بايد هر چه مي‌توني شرايطت رو بهتر كني. به نظر من اگر بتوني در اون دو ترم اضافه دو تا مقاله‌ي معتبر (دست كم در حد كنفرانس بين‌المللي) و نمره‌ي تافل يا ايلتس و همچنين GMAT يا GRE بالا بياري، ارزشش رو داره و اين كار رو انجام بده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arazli
    سلام بر همه ی دوستان
    می خوام از همه ی شما نظر بخوام.
    من الان ترم 6 ام و معدلم 15ه من میخوام بدونم چقدر ارزش داره که من کلا لیسانسمو 10 ترمه تموم کنم تا روی یه مقاله وقت بزارم و نهایتا واسه کانادا اقدام کنم. چون من الان 108 واحد گذروندم و 32 واحدم مونده و می تونم 8 ترمه تموم کنم و تو کنکور ایران شرکت کنم.
    منظورم اینه که اگر 10 ترمه کنم و بعدا نتونم پذیرش با فاند بگیرم عملا یه سال از همه چیز عقب می افتم.
    به نظر شما با معدل 15 از دانشگاه امیرکبیر و یه مفاله و یه نمره ی تافل نسبتا خوب چقدر شانس دارم از یه دانشگاه خوب یا متوسط کانادا پذیرش با فاند بگیرم؟
    قبلا از راهنمایی همه ی دوستان تشکر می کنم.
    لطفا هر کسی می تونه راهنمایی کنه چون تو بد موقعیتی گیر افتادم و واقعا مخم کار نمی کنه!
    سلام رفیق. شما 2 ترم داری ok دو ترم باید سختی بکشی و معدل بالای 17.5 بیاری اونوقت معدل کل میاد رو 16 وضعیت میاد رو تقریبا ok . پس موقعیت الانتو در پرده گفتم. (در کانادا معدل بیشتر از paper تاثیر داره مخصوصا برا ورود به ms )گام بعدت toefl گرفتن نمره بالا چون واقعا میشه گرفت این چشمگیر میشه. اما paper هم جای خودشو داره (در گام سوم) حالا زحمت بکش و نتایج پذیرش بالای صفحه رو کلیک کن . موفق باشی
    برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا انها بر این باورند که : یا راهی خواهم یافت ،یا راهی خواهم ساخت.

saeede83
    Guest

منم لیسانسم رو کامپیوتر امیر کبیر بودم و خیلی از بچه ها با شرایظ شما از کانادا پذیرش گرفتن اما خب نه از دانشگاه های خیلی تاپ. اگه مقاله داشته باشید خب البته خیلی بهتره اما همون طور که بچه ها گفتن توی این مرحله نمره تافل و معدل خوب مهمتره

Junior Member

یعنی به نظر شما من به جای مقاله رو معدل و نمره ی زبان و GRE وقت بزارم؟
    مشکل من اینه که کلا کنکور ایران رو بی خیال شم یا نه!
    اگه وقت بزارم می تونم نمره ی زبان و GRE خوبی بیارم ولی در مورد معدل خودتون که بهتر می دونید یه کم هم به استادا و نوع درسها ربط داره و همه چیز دست من نیست.
    نمی خوام بلندپروازی کنم و بگم که معدلم خیلی می تونم بکشم بالا.
    اما می تونم به نمره ی زبان و GRE امیدوار باشم.
    fara جان ممنون از راهنماییت. منظورت از کنفرانس بین المللی فقط قبول مقاله و چاپشه یا ارائه هم مدنظره؟
    peyman جان ممنون از جوابت. ولی رو 16 نمی تونم حساب کنم تا 15.5 فکر کنم بشه.
    saeede جان مرسی از راهنماییت. زیاد رو تاپ بودن دانشگاه حساس نیستم فقط فاند داشته باشه. به نظر شما با 15.5 می شه همچین موردی پیدا کرد؟ در ضمن شما الان کدوم دانشگاهین و وضعیت خودتون چطور بود؟

ممنون از همه ی بچه های با حال و محترم فروم

ممنون از توجه تون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)