صفحه 19 از 859 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119519 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مراحل اخذ پذیرش از دانشگاهای کانادا،دانشگاههای درجه 2 یا 3

به قول aabed مرحله اول پیدا کردن منابع مناسب برای تافل (و اگر لازمه GRE ) و مطالعه اونهاست.

Junior Member

مرسی از پاسخ های مفیدتون.
    تو فکر گرفتن مدرک زبان که هستیم.یعنی انگلیسی رو داریم می خونیم،ولی نه به صورت حرفه ای که روز شب امون انگلیسی باشه.
    در مورد درجه دو یا سه منظورم این بود که مشکلی نداره اگه درجه دو یا سه باشه مشکلی نداره.حتی من از یکی از دوستام که تو ادمونتون هستش،تو دانشگاه آلبرتا،شنیدم که دانشگاهای معروف و قوی تنها فرقشون سخت بودن درسا هستش.دو تا از دوستام که تو دانشگاه ترونتو هستن هم این حرفو تایید کردن.
    د مورد صحبت کردن با استادا که یکی از دوستان اشاره کرده بود ، میشه بیشتر توضیح بدین؟
    بعدش هم من مطالب سایت رو یه نگاه کردم،یکم صحبت دوستان تخصصی و حرفه ای هستش.اگه مقاله ای چیزی بود که بتونه مرحله به مرحله همه چی رو توضیح بده خوب می شد.
    مرسی از همه تون

Junior Member

اگه میخواید کارتون تند تر پیش بره از الان شروع کنید یه database از دانشگاههایی که مد نظرتونه درست کنید....

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط alikocholo
    مرسی از پاسخ های مفیدتون.
    تو فکر گرفتن مدرک زبان که هستیم.یعنی انگلیسی رو داریم می خونیم،ولی نه به صورت حرفه ای که روز شب امون انگلیسی باشه.
    در مورد درجه دو یا سه منظورم این بود که مشکلی نداره اگه درجه دو یا سه باشه مشکلی نداره.حتی من از یکی از دوستام که تو ادمونتون هستش،تو دانشگاه آلبرتا،شنیدم که دانشگاهای معروف و قوی تنها فرقشون سخت بودن درسا هستش.دو تا از دوستام که تو دانشگاه ترونتو هستن هم این حرفو تایید کردن.
    د مورد صحبت کردن با استادا که یکی از دوستان اشاره کرده بود ، میشه بیشتر توضیح بدین؟
    بعدش هم من مطالب سایت رو یه نگاه کردم،یکم صحبت دوستان تخصصی و حرفه ای هستش.اگه مقاله ای چیزی بود که بتونه مرحله به مرحله همه چی رو توضیح بده خوب می شد.
    مرسی از همه تون
    حتما فایل های این ارسال ها رو بخون:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...opic,72.0.html

Junior Member

پست پیشنهادی آسمان خیلی پر بار بود......مرسی آسمان.بچه ها یه سر به اون پست بزنین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترای Dalhousie بهتره یا فوق McGill ؟ هر دو با بورسه البته!

Mc Gill ، یادت باشه اولا PhD جای خوبی میتونی ادامه بدی بعدش تو Montreal اقامت دائم گرفتن خیلی راحتتره.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.m
    Mc Gill ، یادت باشه اولا PhD جای خوبی میتونی ادامه بدی بعدش تو Montreal اقامت دائم گرفتن خیلی راحتتره.
    من فقط حرف اين دوستمونو اصلاح كنم كه اصولا شما هرجاي دنيا كه باشي (چه برسه به هرجاي كانادا) ميتوني درخواست اقامت از Quebec بكني و ريطي به اين كه كجا باشي نداره اما نكته اينجاست كه بايد حتما يه مدرك زيان فرانسه كه نشون بده فرانسوي بلدي (ولو در حد كم) ارائه كني.

علیکم بالمکگیل !!
    بابا 2 سال توی زندگی آدم گمه اصلا فکرشو نکن. تازه اونم 2 سالی که میتونی توش یه آینده خیلی بهتر برای خودت بسازی. البته اگه تاحالا تصمیمتو نگرفته باشی
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Junior Member

بزارید من هم در کنار بزرگان چند ستاره خودی نشون بدم: پدر جان فقط مک گیییییییییییییل >
    برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا انها بر این باورند که : یا راهی خواهم یافت ،یا راهی خواهم ساخت.

در مورد بهتر بودن دانشگاه McGill با صحبتهایی که شده موافقم.
    ولی یه نکته رو در نظر داشته باش. تو مصاحبه برای گرفتن ویزا حتما باید دلیل قانع کننده ای بیاری که چرا با وجود داشتن یه مدرک فوق لیسانس میخوای دوباره فوق بخونی! البته اگه الان مدرک فوق داری.
    اگه لیسانسی که با خیال راحت برو McGill و بعدش هم یه دانشگاه بهتر میتونی دکتری بخونی.

موفق باشی
    HONESTY<br />is the best policy

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)