صفحه 20 از 859 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120520 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض Deadline for Winter 2009

سلام
    کسی میدونه Apply deadline برای ترم زمستان 2009 حدودا واسه اکثر دانشگاهایی که پذیرش میدن واسه زمستان (مخصوصا ryerson,mcmaster,guelph) کی هست؟؟؟ تو سایت شان هنوز صحبت از ترم سپتامبر هست فقط...
    ممنون

پیش فرض پاسخ : Deadline for Winter 2009

من تجربه ای در مورد کانادا ندارم ولی در مورد آمریکا دیده ام که خیلی از دانشگاها صحبت از پذیرش ترم Spring (که از اول ژانویه شروع میشه) نکرده اند ولی Graduate admission Coordinator انها میگه که پذیرش برای Spring هم داریم.

به نظر من بهترین کار برای شما تماس (Email) به Graduate Coordinator یا رئیس دپارتمان است (اولی حرفهایش مستندتر است). این را هم اضاقه کنم برای آگاهی از deadline هم همان کار توصیه می شود (تماس با graduate Coordinator)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Deadline for Winter 2009

مرسی از راهنماییت...
    ولی تا اونجاییکه من اطلاع دارم تو کانادا ترمی که از ژانویه شروع میشه winter اسمشه و spring چند ماه بعدش هست..باز از بچه ها اگه کسی اطلاع بیشتر داره بگه.
    Thanx

Junior Member

پیش فرض یه راه ساده برای گرفتن پذیرش!!

بچه ها داشتم به این فکر می کردم که از این کالج های زبان تو کانادا با مدرک دیپلم امون ادمیژن بگیریم،بعد یریم سفارت ویزا 6 ماهه بگیریم،بعد راه بیفتیم بریم کانادا کارامون رو حظوری پیش ببریم.
    پسر خاله ی من هند رفتنی این کارو کرد.نمی دونم رو کانادا هم جواب بده یا نه.

البته اینجا ایران برا کالج اجازه خروج نمی ده.یا باید دختر باشی ، یا ام این که خدمت مقدس سربازی رو رفته باشی. یا ام این که مثل من از این خدمت مقدس محروم شده باشی و کفالت داشته باشی.

پیش فرض پاسخ : یه راه ساده برای گرفتن پذیرش!!

اصل کار ویزا گرفتنه. طرف از UT فاند داره ریجکتش میکنن میگن U r not a genuine student!!
    حالا بازم امتحانش مجانیه
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

پیش فرض پاسخ : یه راه ساده برای گرفتن پذیرش!!

سلام دوست عزيز
    اين ايده ايى كه گفتيد ميتونه جالب باشه و كسانى كه و بيشتر هدفشون مهاجرت هست تا تحصيل ميتوند اينجورى بييان، يك سال كالج بخونند و بعد براى دانشگاه اپلاى كنند. اما 2 تا مسئله هست:
    1- اول اينكه ويزا گرفتن رو اين پذيرش ها خيلى سخت هست.البته خيلى ها از سفارت خونه هاى كانادا در اروپا ويزا ميگيرن و مييان.اما اگر تصميم داريد از سفارت تهران اقدام كنيد اينكار رو نكنيد!
    2-در كالج ها فاند وجودنداره ولى شش ماه بعد از ورود به كانادا به شما اجازه كار داده خواهد شد.اين هست كه يا بايد كار كنيد يا سالى 22-20 هزار دلار براى اينكار كنار بگزاريد.
    موفق باشيد

پیش فرض احتمال کسب درآمد در دوره مستر در کانادا؟

سلام
    من دانشگاه dalhousie مستر پذیرش گرفتم و متاسفانه فعلا فاندی در کار نیست تا بعدا مشخص بشه. دوستانی که تجربه دارند لطفا بگن که چقدر ممکنه که من بتونم در طول دوره مستر درآمد داشته باشم؟ هزینه اش واقعا کمر شکنه و من لازم دارم که درآمد داشته باشم.
    ممنون می شم سریع جواب بدین.

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

پیش فرض پاسخ : احتمال کسب درآمد در دوره مستر در کانادا؟

اجازه کار بهتون میدن؟
    آخه کار گارسونی یا امثال اون فکر نکنم کفاف کنه ... ولی بعد شش ماه فکر کنم بتونید خارج دانشگاه کار کنید...
    دانشگاهتون که خیلی توپه
    تبریک...
    Don't wait for the perfect moments. Catch the moments and make them perfect

نقل قول نوشته اصلی توسط djmamal
    اجازه کار بهتون میدن؟
    آخه کار گارسونی یا امثال اون فکر نکنم کفاف کنه ... ولی بعد شش ماه فکر کنم بتونید خارج دانشگاه کار کنید...
    دانشگاهتون که خیلی توپه
    تبریک...
    ممنون ... نوشتن که امکان کار on campus وجود داره، ولی نمی دونم که چقدر بشه روش حساب کرد، یا حتی روی کار با استادا در دوره مستر. البته من از ایران هم MBA دارم و شاید بتونم به خاطره داشتن background مرتبط و سابقه کار شانس بیشتری در پروژه های دانشگاهی داشته باشم. برای کار خارج از دانشگاه گویا باید work permit داشت که اونم نمی دونم پروسش چیه و اصلا به دانشجو می دن یا نه.

فامیل ما که این هفته از کانادا برگشت گفت یه قانونی 1 ماه پیش تصویب کردند که به دانشجوهای خارجی اجازه کار بیرون دانشگاه میده. کسی چیزی نشنیده؟ عابد جون درسته برادر؟
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)