صفحه 204 از 859 نخستنخست ... 104154194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214254304704 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,031 تا 2,040 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پذيرش کارشناسی ارشد و دکترا در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseyni نمایش پست ها
    سلام Civilca

یکی‌ از دوستان نوشته بود که الکی‌ پول ترجمه ندید، چون دانشگاه‌ها خودشون با دانشگاه محل تحصیل مکاتبه می‌‌کنند و ترجمه ما رو قبول ندران. باز دوستان دیگه نظر ی دارن ممنون می‌‌شم راهنمایی کنند
    من تا بحال موردی ندیدم که دانشگاهی در کانادا با ایران مکاتبه کنه برای مدارک. حتما ترجمه کنید و بیارید. ترجمه های رسمی رو هم کاملا قبول میکنند وگرنه بچه هائی که از ایران برای پذیرش اقدام میکنند چه طوری باید مدارک بفرستند؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD_Computer Science and Information Technology_QUT

سلام
    من اين سوال رو در فروم اتاوا-کارلتون مطرح کردم ولی پاسخ مناسبی نگرفتم

من برای دانشگاه اتاوا در مقطع phd در computer science برای winter 2012 اپلای کرده بودم اما رد شدم. دليل رد شدنم نداشتن تز در مسترم اعلام شده در صورتی که من فوق ليسانس نرم افزار از دانشگاه آزاد گرفتم با معدل 17.03 و شش واحد هم پروژه گذروندم که دارای عنوان پروپزال، استاد راهنما، استاد مشاور، داور و دفاعيه بود. مگه همين پروژه ما تز به حساب نمی آد؟ تو ريز نمراتم به فارسی نوشته پروژه 6 واحد عملی و نوع درس تخصصی و دارالترجمه هم ترجمه کرده "Project, type: specilty, credit: 6 prct" . عنوان مدرکم هم ترجمه شده:
    Graduated in the field of Compuetr Engineering- Software, Articulated Master's Degree Program of Studies

اگه راه حلی داره ممنون می شم راهنماييم کنيد. اين متن ايميل ارسالی دليل رد شدنم است.

Hello,
    from what I can see, it seems that the Master you did did not contain a thesis and therefore, you are not eligible to apply for PhD.

Sincerely,

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط majids نمایش پست ها
    سلام
    من اين سوال رو در فروم اتاوا-کارلتون مطرح کردم ولی پاسخ مناسبی نگرفتم

من برای دانشگاه اتاوا در مقطع phd در computer science برای winter 2012 اپلای کرده بودم اما رد شدم. دليل رد شدنم نداشتن تز در مسترم اعلام شده در صورتی که من فوق ليسانس نرم افزار از دانشگاه آزاد گرفتم با معدل 17.03 و شش واحد هم پروژه گذروندم که دارای عنوان پروپزال، استاد راهنما، استاد مشاور، داور و دفاعيه بود. مگه همين پروژه ما تز به حساب نمی آد؟ تو ريز نمراتم به فارسی نوشته پروژه 6 واحد عملی و نوع درس تخصصی و دارالترجمه هم ترجمه کرده "Project, type: specilty, credit: 6 prct" . عنوان مدرکم هم ترجمه شده:
    Graduated in the field of Compuetr Engineering- Software, Articulated Master's Degree Program of Studies

اگه راه حلی داره ممنون می شم راهنماييم کنيد. اين متن ايميل ارسالی دليل رد شدنم است.

Hello,
    from what I can see, it seems that the Master you did did not contain a thesis and therefore, you are not eligible to apply for PhD.

Sincerely,
    در خارج تز معمولا معادل ۹ یا ۱۲ واحد است و مراحل پروپوزال و دفاع دارد ولی پروژه برای دوره های Master of Engineering است و دوره اش کوتاهتر است و دفاع هم ندارد. در واقع اینها فوق لیسانس شما رو کارشناسی ارشد آموزشی حساب کرده اند نه پژوهشی و برای همین پذیرش دکترا نداده اند. در مدرک شما آموزشی قید شده یا پژوهشی؟ شاید بتوانید نامه ای از دانشکده تان بگیرید یا از دارالترجمه بخواهید که پروژه را تز ترجمه کنندهرچند که در این مورد هم ممکن است به شش واحدی بودن آن ایراد گرفته شود.

Junior Member

سلام Civilca

ممنوع از راهنمایتون. من این سوال رو از یکی‌ از وبلاگ نویسان کرده بودم و ایشون هم این پاسخ رو به من داده بودند

بسته به مدرک شما شرایط فرق میکند که ترجمه ایران نیاز است یا نه. مثلا گواهی نامه رانندگی را ایران ترجمه نکنید. حتما باید اینجا ترجمه شود توسط مترجم رسمی.
    سازمانی به نام WES هم که من فقط در کارگاه آموزشی شرکت کردم استاد گفت که باید حتما کپی فارسی مدارکتان را خود دانشگاه مهر و موم (سیل) کند و برای ما بفرستد. گویا اینجا خودشان مراحل ترجمه را انجام میدهند. موسسه WES در واقع مدارک را برای اهداف درسی یا کاری تایید میکند و اعتبارش نامحدود است ولی نتیجه را به خود شما نمیدهد حتما باید برای جای خاصی بخواهید تا بفرستند.
    file number: 08,09,2004
    update letter: october 2010
    Medical: september 2011
    Passport request: october 2011

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    GMAT امتحان داده اید؟
    هنوز نه. فکر می کنم فعلاٌ زوده. بیشترمی خوام بدونم کارای زیربنایی تری که از الان می تونم انجام بدم چیه و اصلا شانسی دارم؟ آیا می تونم مستقیم واسه دکتری اقدام کنم یا باید برم از ارشد بخونم؟
    ارسال مدارک : 6 سپتامبر 2010 فایل نامبر :21 اکتبر2010 مصاحبه : 27 جولای فایل فدرال: 8 دسامبر 2012 آپديت مدارك: 3 مي 2013 مديكال: ٣٠ ژانويه 2014 ارسال مدیکال : 13 مارچ پاس ریکوست: 6 ژوئن خودم (مین): کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی. همسر: دانشجوی دکتری حسابداری. 2 فرزند

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tala fr نمایش پست ها
    هنوز نه. فکر می کنم فعلاٌ زوده. بیشترمی خوام بدونم کارای زیربنایی تری که از الان می تونم انجام بدم چیه و اصلا شانسی دارم؟ آیا می تونم مستقیم واسه دکتری اقدام کنم یا باید برم از ارشد بخونم؟
    والا بنده اطلاع دقیق ندارم ولی اینطور که شنیدم GMAT خوب شرط اول پذیرش در رشته های بیزینسه. یعنی از همه چی زیربنایی تره. زبان و GMAT رو تکمیل کنید و با دانشگاهها هم تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام
    میشه رفت حضوری قبل اپلای کردن با چندتا استاد صحبت کرد ؟ عرف هست اینکار؟ شانس رو بالا میبره ؟

Junior Member

سلام دوستان
    برای پذیرش فوق لیسانس دانشگاه mcgill دانشگاهی که لیسانس و گرفتیم هم ملاکه!؟؟

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط mech9 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای پذیرش فوق لیسانس دانشگاه mcgill دانشگاهی که لیسانس و گرفتیم هم ملاکه!؟؟
    نه زیاد. بیشتر شرایطتون مهمه. من کسی رو میشناسم که از دانشگاه آزاد رفت مک گیل.
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

بچه ها کسی اینجا رشته اش هنر هست؟
    من احتیاج به یه کم همفکری دارم...
    NOC 4131- CIO 11/2009 - First AOR 1/2010 - Sent DOC to visa Office 2/2010 - Second AOR 4/2010 - Status: In - Process 14 Feb - File Transfer to Warsaw 12/12/2011-Medical : Jun 19, 2013- Medical Received: Jun 28, 2013- P.R. : 5 Sep.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)