صفحه 23 از 859 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373123523 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرایش کارشناسی ارشد و دکترا در کانادا

آره! منم همینجوری احساس میکنم.نیست خیلی رو تحقیق و اینا پافشاری میکنن... حالا باز منتظر جواب باقی دوستان هستم...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نامه به استاد براي پذيرش بدون فاند(كمك كنيد)

سلام
    ببين به نظر من مهمترين چيز تو گرفتن پذيرش، قانع كردن يك استاد براي كار كردن با شماست. يعني شما بايد اول يك استاد رو پيدا كني كه بخواد باهات كار كنه تا به شما پذيرش بدن، بعدا راجع به گرفتن فاند بحث كني. به عبارت ديگه شما بايد اول پيش نيازهاي علمي لازم رو داشته باشي. حتما با استادا تماس بگير، شايد هيچ كدوم اصلا امكان گرفتن دانشجوي جديد رو تو اون زمان نداشته باشند. اگه يه استادي پيدا شد كه بهت گفت خوبه Apply كني، اون وقت حتما اقدام كن. تو اين حالت هم بايد در نظر داشته باشي كه هيچ تضميني براي گرفتن پذيرش وجود نداره و بايد زمان اعلام نتايج صبر كني. خوبه وقتي داري مداركت رو ميفرستي براي دانشگاه يه نامه بنويسي كه از لحاظ مالي مشكلي نداري چون اين مسئله قطعا رو تصميم اونا تاثير گذاره.
    موفق باشي

محسن-م
    Guest

پیش فرض تحصیل در مقطع دکتری روابط بین الملل (کانادا)

[imgسلام دوستان عزیز برای گرفتن پزیرش از دانشگاه های کانادا برای سال تحصیلی اینه چه کارهایی رو باید انجام بدم از دوستانی که هم رشته بنده هستند تقاضای یاری بیشتری دارم متشکرم

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : بهترین دانشگاه برای رشته مهندسی شیمی که شرایط سختی برای پذیرش نداره کجاست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط chemeng86
    من فوق لیسانس مهندسی شیمی میخونم در علم و صنعت معدل لیسانسم به لطف دانشگاه شریف 14.02 هستش
    کدوم دانشگاهها با این شرط پذیرش می دن(در کانادا).مرسی
    کانادا خیلی دشوار پذیرش می ده(تعداد دانگشاههای محدودش). آمریکا معدل کم براش قابل قبولتره. راستی به لطف دانشگاه شریف! جالب بود. یه لطفی کن معدل بچه های شریف رو با امیرکبیر و علم و صنعت مقایسه کن خیلی نظرت عوض می شه!
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

پیش فرض پاسخ : یه راه ساده برای گرفتن پذیرش!!

عابد جان
    از جمهوری آذربایجان یا ارمنستان میشه اقدام کرد؟
    می دونم هر جا که باشم آسمون همین یه رنگه...
    --
    با همه دریا دلی دل را به دریاها زدم
    پشت پا بر اصل بی بنیاد این دنیا زدم

midmid_ro
    Guest

پیش فرض کارشناسی ارشد معماری در ونکوور؟

سلام.می خواستم بدونم رشته معماری در مقطع کارشناسی ارشد در ونکوور(کانادا)هست یا خیر؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد معماری در ونکوور؟

سلا
    بله در دانشگاه UBC هست.
    به این سایت برین:
    http://www.architecture.ubc.ca/

Junior Member

پیش فرض Provisional Acceptance ، لطفا كمك كنيد!!

سلام،
    دانشگاه كانادا تو صفحه من پس از فرستادن همه مدارك همچنين پيامي گذاشته:
    A final original official transcript indicating confirmation of your previous degree is required to ensure your registration in the program. Transcripts must be forwarded directly from your institution to the Department of Applicant Services

حالا بايد چيكار كنم؟ مگه دانشگاههاي ايران همچنين كاري مي كنند؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Provisional Acceptance ، لطفا كمك كنيد!!

نقل قول نوشته اصلی توسط genimi
    سلام،
    دانشگاه كانادا تو صفحه من پس از فرستادن همه مدارك همچنين پيامي گذاشته:
    A final original official transcript indicating confirmation of your previous degree is required to ensure your registration in the program. Transcripts must be forwarded directly from your institution to the Department of Applicant Services

حالا بايد چيكار كنم؟ مگه دانشگاههاي ايران همچنين كاري مي كنند؟
    مشکلی نیست تقریبا واسه همه تو نامه پذیرش مینویسن (به شرطی که مدرک رو نداده باشی بهشون). موقع گرفتن ویزا هم که باید اصل مدرک رو به سفارت نشون بدی و اینطوری پذیرشت خودبخود از حالت provisional درمیاد
    در مورد فرستادن هم دانشگاهها اینکار رو میکنن و پول پست رو معمولا به یه نحوی میگیرن ولی دانشگاههای اونور تو این مورد زیاد سخت نمیگیرن اگه خودت هم seal شده ببری مشکلی نخواهی داشت
    باز از بچه های همون دانشگاه واسه اطمینان بپرس
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Provisional Acceptance ، لطفا كمك كنيد!!

خيلي ممنون از جواب، منظورتون اينه كه اصل مدرك رو از من مي خوان؟ يعني علاوه بر ريز نمره؟ چون من ريز نمرات رو براشون فرستادم
    باز هم خيلي ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)