صفحه 254 از 859 نخستنخست ... 154204244245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264304354754 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,531 تا 2,540 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام من فارق التحصیل رشته ی مدیریت بازگانی با معدل17هستم. تافل 96 دارم.
    من برای اقامت در کبک اقدام کردم فایل نامبر هم دارم
    با این شرایط شانس من برای گرفتن پذیرش از کدوم دانشگاه بیشتره؟

سلام.

یکی‌ از استادهای کنکوردیا قبول کرده که سوپروایزرِ من بشه.رشتم صنایعه. قبلا اپلای کردم. چه جوابی‌ باید بهش بدم؟ به دانشکده باید ایمیل بزنم؟فاند چطوری میدن؟ برای رشته M.A.Sc. quality systems engineering
    عجله دارم. ممنون می شم زود جواب بدین.
    مرسی‌

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin-1980 نمایش پست ها
    ...
    ظاهرا آمریکا و کانادا مدارک تحصیلی ایران را بیشتر از مدارک اروپا قبول دارد...
    ...
    شما چطور به این نتیجه رسیدی؟
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    شما چطور به این نتیجه رسیدی؟
    بخاطر اینکه من در فنلاندم و ندیدم یکی از بچه بعد از مستر پاشه بیاد کانادا یا آمریکا- نمیشه که گفت همه اروپا رو ترجیح میدن. شاید دلیلش این باشه که استادها و دانشگاههای کانادا اگه برای مثال اسم دانشگاه شریف رو هزار بار شنیده باشن ولی اسمی از دانشگاههای فنلاند و نروژ و ... نشنیده اند.
    حس میکنم تحصیل در اروپا فقط هدر دادن وقت است.

ApplyAbroad Guru

بخاطر اینکه من در فنلاندم و ندیدم یکی از بچه بعد از مستر پاشه بیاد کانادا یا آمریکا- نمیشه که گفت همه اروپا رو ترجیح میدن. شاید دلیلش این باشه که استادها و دانشگاههای کانادا اگه برای مثال اسم دانشگاه شریف رو هزار بار شنیده باشن ولی اسمی از دانشگاههای فنلاند و نروژ و ... نشنیده اند.
    نه دوست عزیز اطمینان داشته باشید اگر فارغ التحصیل دانشگاه های خوب فنلاند و نروژ برای کانادا و امریکا اقدام کند روی دست میبرندش. علت اینکه کم اینکار را میکنند اینست که برای آنها موقعیتهای خوبی برای دکترا در اروپا بخصوص اسکاندیناوی پیدا میشود.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

البته من خیلی تجربه ندارم ولی حرف شما رو نمیتونم بپذیرم.دلیل نرفتن اونها اینه که در کشورشون راحتن و نیازی به مهاجرات و غریبه شدن ندارن!! هم پیشرفته هستن و هم پولدار و هم امن و آروم.شما باشی میری جایی که بهت بگن غریبه خارجی؟!! منم ایران مثل ژاپن نه!! مثل کره جنوبی ام بود برای ارشد و دکترا نمیرفتم خارج. مردم اونا استرس ندارن که
    این ماییم که رفتن به دانشگاه ها و یا حتی مهاجرت به کشورهای توسعه یافته رو موفقیت بزرگ دونسته(که هست)و برای رفتن به هم تبریک هم میگیم!! اونها اینطور نیستن.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    البته من خیلی تجربه ندارم ولی حرف شما رو نمیتونم بپذیرم.دلیل نرفتن اونها اینه که در کشورشون راحتن و نیازی به مهاجرات و غریبه شدن ندارن!! هم پیشرفته هستن و هم پولدار و هم امن و آروم.شما باشی میری جایی که بهت بگن غریبه خارجی؟!! منم ایران مثل ژاپن نه!! مثل کره جنوبی ام بود برای ارشد و دکترا نمیرفتم خارج. مردم اونا استرس ندارن که
    این ماییم که رفتن به دانشگاه ها و یا حتی مهاجرت به کشورهای توسعه یافته رو موفقیت بزرگ دونسته(که هست)و برای رفتن به هم تبریک هم میگیم!! اونها اینطور نیستن.
    احتمالا نظر شما درست باشد. متاسفانه بچه های خود اسکاندیناوی (بومیها) اصلا علاقه ای برای ادامه تحصیل در آمریکا و کانادا ندارن (اصلا فکر تحصیل نیستن به دلیل رفاه بالایی که دارن هیچ انگیزه ای ندارن)برای همین دانشگاههای اینجا فکر کنم زیاد شناخته شده در آمریکای شمالی نیست. ولی برای من که ایرانی هستم و اقوام در آمریکا و کانادا دارم و به جز انگلیسی وقت یاد گرفتن یک زبان اروپایی رو ندارم این قضیه خیلی خیلی مهم هست.
    در ضمن بورس شدن برای پی اچ دی در همین اسکاندیناوی ( به جز سوئد) خیلی راحت تر از کانادا و آمریکا هست. اصلا توقع مقاله وGRE اینها ندارن.نمیگم اینجا بد هست. هزاران هزار بار بهتر از ایران است ولی باور کنید در برابر کانادا و آمریکا به شدت کم میارن.

Banned

دوستان میخام بدونم معدل معمولی ارشد (16.5 شریف)رو میشه با ریکام توپ و پیپر و کار دقیقا مرتبط با استاد موردنظر جبران کرد؟

شرایطم اینه فک می کنین با این شرایط بورس میدن؟

لیسانس فردوسی 14.2 (دوسال آخر 15.40)

فوق امیرکبیر 16.75 ( پایان نامه 19.84)
    تافل پی بی تی 610 و رایتینگ 5
    یک سال سابقه تدریس دانشگاه آزاد
    1 سال سابقه کار مشاور
    2 تا کنفرانس بین المللی هنگ کنگ و یونان
    یک ژورنال isi سابمیت شده under review
    یک ژورنال ایرانی under review
    4 تا ریکام خوب

Junior Member

سلام
    از بین دوستان کسی هست که در مورد شرایط پذیرش رشته مدیریت صنعتی واسه دکترا آشنایی داشته باشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)