صفحه 297 از 859 نخستنخست ... 197247287288289290291292293294295296297298299300301302303304305306307347397797 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,961 تا 2,970 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت- دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام دوست عزیز
    ممنون که جواب سوال من را دادید
    اما متاسفانه با این قوانین جدید ویزا گرفتن از آمریکا هم برای رشته ی برق قدرت خیلی سخت خواهد بود.
    آیا پیشنهاد شما این است که روی اروپا تمرکز کنم؟
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    دوست عزیز، اگر می خوای وقتتو تلف کنی برای کانادا اقدام کن. چون مشکل اساسی ادمیشن نیست. شما اگر از بهترین دانشگاه هم پذیرش داشته باشی ممکنه که سر ویزا مدتها وقتت تلف بشه با خدای نکرده ریجکت بشی یا حتی ویزا بگیری و بعدش هلدش کنند. برای کانادا اقدام کردن گلوگاه اصلی ویزای است نه پذیرش. با این رزومه، شما بهترین شانس برای بهترین دانشگاه های کانادا را دارید اما شانس شما برای گرفتن ویزا با بقیه یکیه.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

دوست عزیز، اگر می خوای وقتتو تلف کنی برای کانادا اقدام کن. چون مشکل اساسی ادمیشن نیست. شما اگر از بهترین دانشگاه هم پذیرش داشته باشی ممکنه که سر ویزا مدتها وقتت تلف بشه با خدای نکرده ریجکت بشی یا حتی ویزا بگیری و بعدش هلدش کنند. برای کانادا اقدام کردن گلوگاه اصلی ویزای است نه پذیرش. با این رزومه، شما بهترین شانس برای بهترین دانشگاه های کانادا را دارید اما شانس شما برای گرفتن ویزا با بقیه یکیه.
    اینقده نا امید نباش .....درسته که ویزا سخته اما خوب اینم یه مرحله ای محسوب میشه....من بسیاری رو میشناسم که بدون مشکل ویزاشون اومده و البته عدا ای با مشکل مواجه شدن که دیفر کردن و در نهایت رفتن.... بالاخره یه طوری میشه رفت

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    اینقده نا امید نباش .....درسته که ویزا سخته اما خوب اینم یه مرحله ای محسوب میشه....من بسیاری رو میشناسم که بدون مشکل ویزاشون اومده و البته عدا ای با مشکل مواجه شدن که دیفر کردن و در نهایت رفتن.... بالاخره یه طوری میشه رفت
    دوست عزیز، نامید نیستم. اگر بتونیم ار سفید شدن موهامون بگذریم اما 4 یا 6 ماه زمانی نیست که بشه ازش چشم پوشی کرد البته اگه بیشتر نشه یا اگه ریجکت نشیم و یا اگه سکته نکنیم و یا ....
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

با سلام
    من کارشناسی رشته برق الکترونیک خوندم.
    از دانشگاه شریعتی تهران (یه دانشگاه مورد تایید وزارت علوم که غیر انتفاعی یا پیام نور نیست ! اما شناخته شده نیست)
    معدل کارشناسی: 17.45
    سنم 29 ساله که 3 سال سابقه کار مرتبط دارم .
    هیچ مقاله ای ندارم. دنبال زبانم هستم که حتما بالای 6.5 بگیرم.
    به نظر شما بدون مقاله خارجی شانسی برای پذیرش با فاند برای کانادا دارم یا اسم دانشگاه کارشناسیم کار دستم میده؟
    در حال حاضر دانشجوی ارشد الکترونیک دانشگاه آزاد دماوند هستم یک ترم خوندم معدلم 13.5 هست. به نظر شما اگه معدلم به 15 برسه آیا شانسی برای دکترا کانادا دارم یا کلا قید این ارشد رو بزنم؟ یا به نظر شما مقاله ای که ازش در میاد می تونه کمکم کنه که اونجا برای master با فاند اقدام کنم؟؟؟ (چون 29 سالمه و مقاله خودش یکی دو سال وقت من رو می گیره آیا به مشکل محدودیت سنی نمی خورم؟ )
    جواب این سوالات خیلی برام حیاتی هست چون باید تصمیماتی بگیرم که خیلی می تونه رو زندگیم تاثیر بگذاره .
    ممنون از توجه شما.

Junior Member

با توجه به تجربیات شما به نظرتون برای کسی با رشته برق الکترونیک که معدل کارشناسی بالا داره ، مقاله نداره اما 3 سال سابقه کار مرتبط داره ، دانشگاههایی وجود داره در کانادا که شانس پذیرش با فاند برای ارشد در آنها بالا باشه؟؟؟

با تشکر

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

[QUOTE=zini_zinparast;901628]دوست عزیز، اگر می خوای وقتتو تلف کنی برای کانادا اقدام کن. چون مشکل اساسی ادمیشن نیست. شما اگر از بهترین دانشگاه هم پذیرش داشته باشی ممکنه که سر ویزا مدتها وقتت تلف بشه با خدای نکرده ریجکت بشی یا حتی ویزا بگیری و بعدش هلدش کنند. برای کانادا اقدام کردن گلوگاه اصلی ویزای است نه پذیرش. با این رزومه، شما بهترین شانس برای بهترین دانشگاه های کانادا را دارید اما شانس شما برای گرفتن ویزا با بقیه یکیه.[/QUOT

به نظر بنده اگر تحقیقات قوی انجام دادی که موضوع روز باشه حتما از هر ددانشگاهی میتونی پذیرش بگیری

رشته و دانشگاه

محدودیت سنی ندارد مقاله مهم است بدون آن فاند نمیدهند اگرم بدهند باید معدل بالا مثلا 18 به بالا باشه
    ضمنا معدلت پایین خیلی یه فکری براش بکن زیر 15-16 نیاد سعی کن بالای 16 باشه

رشته و دانشگاه

اگر با فاند یه جایی برای مستر پیدا کنی عالی میشه

ApplyAbroad Veteran
    mohammad9 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aminc نمایش پست ها
    محدودیت سنی ندارد مقاله مهم است بدون آن فاند نمیدهند اگرم بدهند باید معدل بالا مثلا 18 به بالا باشه
    اگه به نتایج پذیرش دوستان تو همین فروم سر بزنید؛خواهید دید هستند دوستانی که بدون مقاله و معدل بالای 18 پذیرش فول فاند گرفتند.
    ویرایش توسط mohammad9 : September 13th, 2012 در ساعت 03:10 AM

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

سلام

اینقدر مجدانه بچه ها رو از هدفشون دور نکنید. مشکلات به وجود آمده در گرفتن ویزا امسال رو نباید تعمیم داد. امسال پروسه ویزا چند تا گیر اساسی داشت (انتقال به آنکارا و تعلیق روابط). چرا آخه انقدر احساسی برخورد می کنید و به بقیه هم انتقال میدید این مسائل رو؟

این ییران، اگه فکر می کنی موضوعاتی که دنبال می کنی تو کانادا خوب هست وضعیتش و کانادا رو هم دوست داری حتما برای کانادا "هم" اقدام کن. مشکل گرفتن ویزا مشکلی نیست که بتونه جلوی تو و رزومه خوبت رو بگیره. به احتمال زیاد فرایند گرفتن ویزا سال آینده از سرعت بیشتری برخوردار خواهد بود.

موفق باشی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)