صفحه 3 از 859 نخستنخست 1234567891011121353103503 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال؟؟؟؟

سلام
    به نظر من بهتره كه مدارك تكميل بشه
    در كانادا اگه مداركتون ناقص باشه پروندتون بررسي نمي شه. مخصوصا اگه تافل نداشته باشين conditional نمي دن. ولي اينكه مدرك رو نخريدين تو خيلي از دانشگاهها گير نمي دن. بعدا براشون مي فرستي.
    بدون تافل هم مي توني تو دانشگاههاييي كه تافل نمي خوان apply كني. (مثل مونترال، شربروك، لاوال)
    تو امريكا بدون تافل هم مي توني كارايي بكني.

مریم محمدی
    Guest

سلام.
    ببخشید چند روزی نبودم و تازه دارم جوابهای شما رو می خونم.
    متاسفانه آموزش دانشگاه ما گفت که دانشگاه ما ریز نمرات انگلیسی نداره و حتما باید مدرکتو بخری. ولی دوست عزیز من درست متوجه پیشنهاد شما نشدم یعنی کارنامه غیر رسمی رو ترجمه کنم و بذار داخل پاکت دانشگاه!! اینو بگم که تا دانشگاه ما جوهر مهرشو حروم نمی کنه و اصلا نمی شه ازشون خواست تا کارنامه ترجمه شده رو مهر کنن. ضمنا آدرس اون دار الترجمه رو میدید.
    از سایر دوستان هم ممنونم . به نظر می رسه فعلا باید صبر کرد.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoum
    دانشگاه تهران نمره ها رو خودش ترجمه شده میفرسته شما باید بقیه مدارکت رو هم به اونها بدی تا دو بار هزینه پست ندی. اینطوری هزینه هم به صرفه است.
    برید آموزش کل که تو 16 آذره.
    موفق باشید
    من تهران می خونم .. این موضوع رو می دونستم .. می شه در موردش بیشتر اطلاعات بدین !! .. یعنی من همه مدارکم رو بدم دسته آموزش تحصیلات تکمیلی !؟

شما باید تمام مدارکی که میخواهید پست کنید را همراه آدرس کامل دانشگاه ببرید واحد ترجمه توی ساختمان آموزش کل دانشگاه تهران . دانشگاه تهران مثل دانشگاههای دیگه نمره های مهر خورده و توی پاکت رو به خودمون نمیده و برای مثال من هم که لیسانس تهران بودم باید کارنامه فوق را هم ببرم اونها بفرستن یا اینکه دو بار پول پست بدم .

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

بدبختی دانشگاه خواجه نصیر اینه که یه مهر گنده un official
    میزنه رو ریز نمرات ترجمه شدتون و اونوقته که:
    you have no choice but to translate them to English
    و این مشکلو من فکر نمیکنم دانشگاهی بغیر از دانشگاه ما داشته باشه...

و من شنیدم با زدن این مهر غیر رسمی خیلی از بچه ها پذیرششون کنسل شده
    پس حواستون باشه اگه چیزی اینچنینی به دانشگاهی میفرستید بایستی بهشون قبل از deadline
    بگید که همچین مشکلی دارید...
    Don't wait for the perfect moments. Catch the moments and make them perfect

هم تهران هم شریف unofficial رو روی کارنامه ها میزنن همه جا همینه

من هم فکر می کنم که مریم خانم کمی صبر کنند! مریم جان اول از همه به سطح زبان فعلیت توجه کن! اگه زبانت قویه که می تونی بری کلاس و همزمان هم خوب درس بخونی و امتحان بدی. اگه زبانت زیر متوسطه سعی کن تا اونجایی که می تونی تقویتش کنی (حالا یا خودت یا این که کلاس های عمومی بری و بعد کلاس های تافل یا ایلتس)! الان واسه ی apply کردن کمی زوده!!! با صبر کردن و با تامل بیشتر جلو بری نتیجه ی بهتری می گیری! عجله کنی ممکنه شکست بخوری و اعتماد به نفست رو از دست بدی!
    تا نیک ندانی که سخن عین ثواب است / باید که به گفتن دهن از هم نگشایی / گر راست سخن گویی و در بند بمانی / به زان که دروغت دهد از بند رهایی

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

دوستی میگفت بقیه جاها اینجوری نیس که!؟ ???
    Don't wait for the perfect moments. Catch the moments and make them perfect

Junior Member

من که دانشگاه تهران بودم کارنامه رسمی انگلیسی با مهر و امضا آموزش دانشکده فنی میداد. شریف رو خبر ندارم.

مریم محمدی
    Guest

دوست عزیزم framezani2000مرسی از توجهت. از این که خوب راهنمایی می کنی. من زبانم خوبه. یعنی فکر می کنم. البته کانون زبان خوندم. حالا اینکه شما چی برداشت کنید، نمی دونم. اما مهم اینه که هنوز تافل ندارم و الان هم حسابی درگیر پروزه ی ارشدم هستم. به هر حال اشتباه من این بود که اول کارای دیگه یعنی همون تهیه مدارکو رو تو اولویت قرار دادم حالا اونا آماده است، اما....
    دیگه اینم از کارای عجیب که خودم هم توش موندم چی شد که این طوری شد. خیلی خیلی ممنون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)