صفحه 300 از 859 نخستنخست ... 200250290291292293294295296297298299300301302303304305306307308309310350400800 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,991 تا 3,000 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام

میخوام بدونم با معدل 16 مکانیک فردوسی و 3-4 تا حل تمرین و یکی دوتا مقاله داخلی احتمال فاند هست از منیتوبا و اوتاوا و اینا؟؟!

مدرک زبان رو اگه نتونی تا موقع خواسته شده بگیری پذیرش میوفته واسه سال آینده یا کلا رد میشی؟

پیشاپیش خیلی ممنون

Senior Member pafj آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sahnd89 نمایش پست ها
    سلام

میخوام بدونم با معدل 16 مکانیک فردوسی و 3-4 تا حل تمرین و یکی دوتا مقاله داخلی احتمال فاند هست از منیتوبا و اوتاوا و اینا؟؟!

مدرک زبان رو اگه نتونی تا موقع خواسته شده بگیری پذیرش میوفته واسه سال آینده یا کلا رد میشی؟

پیشاپیش خیلی ممنون
    اولا اینکه شرایطت تقریبا بد نیست. ولی‌ خیلی‌ خوبم نیست به خاطره اینکه هنوز نمرهٔ زبانت نیومد. ولی‌ همچی‌ بستگی به ایمیل‌هایی‌ داره که به استادای دانشگاه میزنی‌، اونجا قید کن که تاریخِ امتحان زبانت کیه و تا کی‌ نتیجه اش میاد.

برای Admission هم میتونی‌ ایمیل بزنی‌ و تاریخ امتحانتم به اونا بدی و احتمال زیاد قبول می‌کنن اکثر دانشگاههای کانادا که بعدا بفرستی مدرکشو

دانشگاه کنکوردیا، وسترن ،Saskatchewan، Dalhousie و حتی مک مستر رو هم حتما ایمیل بزن به استاداش. دانشگاه ویکتوریا هم اگه اشتباه نکنم مهندسی‌ مکانیک داشت. انقدر ایمیل بزن تا جواب بگیری! این تاپیک رو هم بخون حتما
    ویرایش توسط pafj : September 21st, 2012 در ساعت 02:58 PM
    Just find your dream and teach it how to fly

Junior Member

راستش من میخوام مطمئن بشم که فاند میدن بعد واسه زبان اقدام بکنم.

واسه زمینه کاریم هم توی منیتوبا یه استاد پیدا کردم که دارم روی آخرین مقالش به عنوان تز کارشناسی ام کار میکنم.میخواستم بدونم شانسم کلا چجوریه؟؟

اصلا میشه پیش بینی کرد چیزی رو یا نه؟

ممنون از پاسختون

Member
    رشته و دانشگاه
    FIU

سلام و درود
    می خواستم بدونم شانسم برای پذیرش دکترا با فاند برای دانشگاه های کانادا چقدره؟ دنبال چه رنکینگی باشم؟

لیسانس مهندسی برق-الکترونیک ، معدل 17.15 از دانشگاه آزاد کرج
    دانشجوی ترم آخر ارشد نانو الکترونیک ؛ معدل 17.52 از دانشگاه شریف
    آشنائی و سابقه کار در محیط نانولب به مدت دو سال
    روی یک مقاله دارم کار می کنم نمی دونم می رسه یا نه!
    تافل : یکبار قبلاً دادم 82 شدم ، می خوام یکبار دیگه بدم اگه باز شد تو نوامبر ، اگه مدرگ زبان رو بعد از ددلاین بفرستیم قبول می کنن ؟؟؟
    GRE : آبان می دم

سلام

25 سالمه !

کارشناسی: دانشگاه تبریز - مهندسی مواد - معدل 13.01
    کارشناسی ارشد: پژوهشگاه مواد و انرژی - مهندسی مواد - معدل 17.98 ( نمره پروژه و سمینارم مونده هنوز)

3 تا ISI ( یه دونش ریویو هستش توی CCDT)
    3 تا ISI سابمیت
    1 کنفرانس خارجی

1 سال RA
    تافل و GRE هم تو نوامبر دارم!

Research Interest: Nanomedicine, Drug Delivery, Cancer Therapy, Tissue Engineering

به نظرتون از کجا ها می تونم ادمیشن با فاند برای دکترا بگیرم؟

مرسی
    ! The dream is not what you see in sleep, the dream is which does not let you sleep

راستش من میخوام مطمئن بشم که فاند میدن بعد واسه زبان اقدام بکنم.

واسه زمینه کاریم هم توی منیتوبا یه استاد پیدا کردم که دارم روی آخرین مقالش به عنوان تز کارشناسی ام کار میکنم.میخواستم بدونم شانسم کلا چجوریه؟؟

اصلا میشه پیش بینی کرد چیزی رو یا نه؟

ممنون از پاسختون
    شما اصلا تو نامهایی که به اساتید میزنید چیزی نمیگید که مدرک زبان دارم یا نه. فقط راجب پروژه‌ها مقاله‌ها و علاقتون صحبت می‌کنید و به استاد می‌گید که از Research Interest ایشون خوشتون اومده همین. حالا CV رو که Attach می‌کنید به ایمیل تو اون جلوی مدرک زبان فقط تاریخ امتحان و بزنید .

نه اصلا قابل پیشبینی‌ نیست، کسایی‌ بودن با شرایط بهتر از شما نتونستن فاند بگیرن و از اونطرفم کسایی‌ بودن که با شرایطی بدتر از شما تونستن فاند بگیرن

موفق باشید

Junior Member

شما توی کامنت قبلیتون گفتید بعدا واسشون نمره رو می فرستم.بعدا یعنی کی؟موقع فرستادن مدارک هست؟

یعنی پذیرش کاندیشنال میدن؟درسته؟

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

شما توی کامنت قبلیتون گفتید بعدا واسشون نمره رو می فرستم.بعدا یعنی کی؟موقع فرستادن مدارک هست؟

آره، کندیشنال هم میدن.در مورد زمانی که نمره مورد نظر رو میخوان باید بگم معمولا زمانی که بهتون آفر رو دادن و شما میخوای رسما ثبت نام کنی باید تمام مدارکت حاضر باشه. ولی به نظر من امتحان زبان رو حتما بدین چون این طوری هم تکلیف خودتون و هم تکلیف دانشگاه معلومه. مثلا اومدیم و شما یه جا ادمیشن و فاند گرفتی ولی نتونستی نمره زبان مورد نیاز رو بیاری، اونوقت کلی زمان ازدست دادی و یه ضد حال اساسی میخوری. ولی وقتی نمرت مشخصه از اول میدونی که آیا میشه با این نمره واسه فلان دانشگاه اقدام کرد یا نه. اگه آره، خوب اپلای میکنی.اگه هم نه بیخیال اون دانشگاه میشی و میری سراغ اونی که به شرایطت میخوره.

، حتما باید مدرک زبان داشته باشید. شما اول مدارکتون رو میفرستید بدون مدرک زبان و میل میزنید به بخش Admission و بهشون می‌گید فلان تاریخ آماده می‌شه. فکر کنم معمولا حداکثر تا ۱ ماه بعد از ددلاین باید بفرستید. که این موضوع به هر دانشگاهی بستگی داره. حتما یادتون باشه اگر استادی جواب مثبت بهتون داد و خواستید اپلای‌ کنید به قسمت ادمیشنِ دانشگاه ایمیل بزنید و بپرسید تا کی‌ وقت دارم مدرک زبان رو بفرستم.

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_1987 نمایش پست ها
    سلام و درود
    می خواستم بدونم شانسم برای پذیرش دکترا با فاند برای دانشگاه های کانادا چقدره؟ دنبال چه رنکینگی باشم؟

لیسانس مهندسی برق-الکترونیک ، معدل 17.15 از دانشگاه آزاد کرج
    دانشجوی ترم آخر ارشد نانو الکترونیک ؛ معدل 17.52 از دانشگاه شریف
    آشنائی و سابقه کار در محیط نانولب به مدت دو سال
    روی یک مقاله دارم کار می کنم نمی دونم می رسه یا نه!
    تافل : یکبار قبلاً دادم 82 شدم ، می خوام یکبار دیگه بدم اگه باز شد تو نوامبر ، اگه مدرگ زبان رو بعد از ددلاین بفرستیم قبول می کنن ؟؟؟
    GRE : آبان می دم

شما رزومه خوبی دارین. بطور قطع نمیشه یه رنکینگ خاص اعلام کرد.از هر رنجی به چند استاد ایمیل بزنید و تو اینکار پشتکار داشته باشید. در مورد زبان،با توجه به اینکه یه بار امتحان دادی و یه نمره ای داری زیاد نگران نباش، شما همین نمره رو بهشون اعلام کن و بگو فلان تاریخ امتحان دارم و بعدا نمره جدیدو بهشون بده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)