صفحه 301 از 859 نخستنخست ... 201251291292293294295296297298299300301302303304305306307308309310311351401801 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,001 تا 3,010 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط milanetto نمایش پست ها
    سلام

25 سالمه !

کارشناسی: دانشگاه تبریز - مهندسی مواد - معدل 13.01
    کارشناسی ارشد: پژوهشگاه مواد و انرژی - مهندسی مواد - معدل 17.98 ( نمره پروژه و سمینارم مونده هنوز)

3 تا ISI ( یه دونش ریویو هستش توی CCDT)
    3 تا ISI سابمیت
    1 کنفرانس خارجی

1 سال RA
    تافل و GRE هم تو نوامبر دارم!

Research Interest: Nanomedicine, Drug Delivery, Cancer Therapy, Tissue Engineering

به نظرتون از کجا ها می تونم ادمیشن با فاند برای دکترا بگیرم؟

مرسی
    اگه چند صفحه اخیر رو بخونید متوجه خواهید شد.

Junior Member

سلام دوستان عزیز....
    به نظر شما بنده با معدل کل دیپلم بین 13.50 تا 14 شانسی برای اخذ پذیرش از دانشگاه های خوب کانادا دارم؟
    به زبان فرانسه هم در سطح مبتدی مسلط هستم و دارم روش کار میکنم.
    پیشاپیش از یاریتون تشکر میکنم.

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Natural نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز....
    به نظر شما بنده با معدل کل دیپلم بین 13.50 تا 14 شانسی برای اخذ پذیرش از دانشگاه های خوب کانادا دارم؟
    به زبان فرانسه هم در سطح مبتدی مسلط هستم و دارم روش کار میکنم.
    پیشاپیش از یاریتون تشکر میکنم.
    بااین معدل باید واقع بین بود و به فکر دانشگاه های تراز اول نبود. اگه بخواین بصورت slef-funded برین یعنی هزینه های زندگی و شهریه رو خودتون بپردازین شانس بالاتری خواهید داشت. زبان فرانسه هم فقط اگه قصد تحصیل تو استان کبک رو دارید بکارتون میاد. بقیه جاها مدرک زبان انگلیسی TOEFL یا IELTS میخوان.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    بااین معدل باید واقع بین بود و به فکر دانشگاه های تراز اول نبود. اگه بخواین بصورت slef-funded برین یعنی هزینه های زندگی و شهریه رو خودتون بپردازین شانس بالاتری خواهید داشت. زبان فرانسه هم فقط اگه قصد تحصیل تو استان کبک رو دارید بکارتون میاد. بقیه جاها مدرک زبان انگلیسی TOEFL یا IELTS میخوان.
    خیلی ممنونم از یاریتون دوست عزیز....
    معدل رو اشتباه وارد کردم معدل 14.88 هست.به نظرتون با معدل 14.88 میتونم پذیرش بگیرم؟رشته ریاضی فیزیک.
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Natural نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از یاریتون دوست عزیز....
    معدل رو اشتباه وارد کردم معدل 14.88 هست.به نظرتون با معدل 14.88 میتونم پذیرش بگیرم؟رشته ریاضی فیزیک.
    ممنون
    برای پذیرش کانادا باید پیش دانشگاهی را گذرانده باشید. شانس شما با این معدل چندان بالا نیست. چه رشته ای میخواهید بخونید؟
    در ضمن در نظر داشته باشید که تحصیل مقطع لیسانس در کانادا هزینه فوق العاده بالایی دارد و با این معدل محال است بورس تحصیلی بتوانید بگیرید.

سلام به همه دوستای گلم تو رو خدا یکی منو راهنمایی کنه ببینم اصلا شانس پذیرش دارم در صورت داشتن از کدوم دانشگاه ها رو دارم
    کارشناس کامپیوتر معدل کارشناسی 16 ایلتس 6.5 و 1سال عضو هیت علمی دانشگاه 2 سالی هست یه عنوان مسئول ای تی یکی از بیمارستانها مشغول به کارم یه گرداوری کتاب و یک اختراع هم دارم و یک مقاله ای اس ای هم در دست اقدام دارم میتونم با این رزومه فاند بگیرم یا تحصیل رایگان برا مستر داشته باشم
    ممنون
    ترجیحا دانشگاه کلگری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Some question about Canadian Univ. (Electrical Eng

سلام
    مریم هستم و تازه امروز در این سایت عضو شدم. می خوام بدونم چطوری می تونم برای کانادا پذیرش برای دکترا بگیرم.
    کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارم
    معدلم 16 هست و موضوع شایان نامه ام هم مطالعه تطبیقی سرقت هویت در حقوق ایران و کانادا است.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Senior Member pafj آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alidariush نمایش پست ها
    سلام به همه دوستای گلم تو رو خدا یکی منو راهنمایی کنه ببینم اصلا شانس پذیرش دارم در صورت داشتن از کدوم دانشگاه ها رو دارم
    کارشناس کامپیوتر معدل کارشناسی 16 ایلتس 6.5 و 1سال عضو هیت علمی دانشگاه 2 سالی هست یه عنوان مسئول ای تی یکی از بیمارستانها مشغول به کارم یه گرداوری کتاب و یک اختراع هم دارم و یک مقاله ای اس ای هم در دست اقدام دارم میتونم با این رزومه فاند بگیرم یا تحصیل رایگان برا مستر داشته باشم
    ممنون
    ترجیحا دانشگاه کلگری
    شما شانس دارید، اون ۲ سال کارتون و مقاله‌ که دارید کار می‌کنید خیلی‌ مهم و می‌تونه تا حدی معدل رو جبران کنه. ولی‌ بستگی به خودتون داره که چقدر بخواید زحمت بکشید و هی‌ ایمیل بزنید به استادای دانشگاههای متفاوت. مهندسی‌ کامپیوتر و فکر کنم اتاوا، کنکوردیا، وسترن، کارلتون، ساسکاتچون،Windsorو.... داشته باشه، به سایتِ این دانشگاها برید ، برید تو پیجِ استادا و علایقشون و با سابقه کاری و مقالتون مقایسه کنید، اگه معدل دو سال آخرتون خوبه می تونید ذکر کنید تو نامه..

دانشگاه کلگری واسهٔ مهندسی‌ شیمی‌ که می‌خواستم اقدام کنم آیلتسِ ۷ می‌خواست!
    Just find your dream and teach it how to fly

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Some question about Canadian Univ. (Electrical Eng

شما باید یه رزومه از سابقه تحصیلی و مقاله و ... آماده کنی و این رو همراه ایمیل واسه اساتید ارسال میکنید.البته باید سایت دانشگاه ها رو اولش چک کنی و ببینی موضوع کاری کدومشون واستون جالبتره. توی ایمیل توضیح میدین که شما علاقه مند به کار کردن با استاد هستین و نظرشون رو در مورد رزومه خود می پرسید. اگه نظر استاد مثبت بود از طریق سایت دانشگاه اپلای می کنید. شما بایدایمیل های زیادی بزنید.انتظار نداشته باشین که زود اونا بهتون پاسخ مثبت بدن. تازه در صورت نظر مثبت استاد، تضمینی واسه گرفتن ادمیشن از دانشگاه نیست. اینا گفتم واسه اینکه بهتون بگم این راه زمان طولانی و تلاش و پشتکار زیاد میخواد. ولی مطمئن باشین که در صورت تلاش حتما موفق خواهیدشد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryamke نمایش پست ها
    سلام
    مریم هستم و تازه امروز در این سایت عضو شدم. می خوام بدونم چطوری می تونم برای کانادا پذیرش برای دکترا بگیرم.
    کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارم
    معدلم 16 هست و موضوع شایان نامه ام هم مطالعه تطبیقی سرقت هویت در حقوق ایران و کانادا است.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

سلام
    معدل لبسانس ۱۵.۶۵ از دانشگاه ازاد عمران- عمران
    ترم ۳ Transportation and Highways Engineering از دانشگاه UTM مالزی هستم تا الان معدل ۳.۶/۴ ولی بالاتر هم میره- ---ترم اخر
    ۲ کنفرانس خارجی
    ۱ ژورنال داخلی ایران به فارسی

اپلای برای fall 2013 فاند خیلی برام مهمه رنک نه !! :دی
    امتحان gre هم feb2013 میدم.

۱. کدوم ار دانشگاها شانس گرفتن فاند دارم؟--- (خیلی رنکش برام مهم نیست تا ۶۰۰-۷۰۰ هم OK مشکل سربازی دارم)
    ۲. ایا ممکنه از من تافل نخواهند جون فوق لیسانسو با زبان انگلیسی خوندم؟
    ۳.ایا من درسم تمام نشده و هنوز پروژمو تمام نکردم میتونم اپلای کنم؟
    ۴. میدونم gre را میشه بعد اپلای داد ولی با هم با این تاریخ به نظرتون میرسم به fall 2013.

ممنونم
    روزی پس از انکه بر نیروی بادها ، امواج،جزر و مد یا جاذبه مسلط شدیم ، نیروی عشق را متوجه خداوند خواهیم کرد. آنگاه برای دومین بار در تاریخ جهان ، انسان آتش را کشف خواهد کرد. تیلارد دوشاردن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)