صفحه 306 از 859 نخستنخست ... 206256296297298299300301302303304305306307308309310311312313314315316356406806 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,051 تا 3,060 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Senior Member pafj آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan_kp نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من لیسانس عمران از دانشگاه علوم و تحقیقات فارس دارم نمره تافل PBT هم 610 شده با معدل 16.75 می خواستم ببینم کجاها و تو چه رنکینگ دانشگاهی شانس پذیرش دارم برای گرایش سازه؟
    فقط پذیرش؟شانس اکثر جاها رو دارید برای پذیرش بدون فاند، ولی‌ برای فاند، مقاله‌؟ ثبت اختراعی ؟ کار تحقیقاتی‌، سابقه کاری چیزی ندارید؟ که بتونید با استفاده ازش به استادا ایمیل بزنید که بتونید فاند بگیرید؟
    اگرم نداشتید باز تلاش خودتون رو بکنید، و بجز ۳-۴ دانشگاه اول کانادا ، شروع کنید به بقیه دانشگاها ایمیل زدن و با استادا مکاتبه کنید،

راستی من نمی دونم PBT معادلش با IELTS چند هست، اگر در حد 7 هست که دیگه نگران نمره زبان هم نباشید
    Just find your dream and teach it how to fly

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pafj نمایش پست ها
    فقط پذیرش؟شانس اکثر جاها رو دارید برای پذیرش بدون فاند، ولی‌ برای فاند، مقاله‌؟ ثبت اختراعی ؟ کار تحقیقاتی‌، سابقه کاری چیزی ندارید؟ که بتونید با استفاده ازش به استادا ایمیل بزنید که بتونید فاند بگیرید؟
    اگرم نداشتید باز تلاش خودتون رو بکنید، و بجز ۳-۴ دانشگاه اول کانادا ، شروع کنید به بقیه دانشگاها ایمیل زدن و با استادا مکاتبه کنید،

راستی من نمی دونم PBT معادلش با IELTS چند هست، اگر در حد 7 هست که دیگه نگران نمره زبان هم نباشید
    معادل بین 7 و 7.5 میشه. نه متاسفانه نه مقاله دارم نه کار پژوهشی بدون فاند می خوام پذیرش بگیرم. چون فکر نمی کنم شانسی داشته باشم.
    4-5 تا دانشگاه اول منظورتون University of Torontoو McGill University و University of British Columbia و University of Waterloo و Queen's University ایناست؟

Senior Member pafj آواتار ها

معادل بین 7 و 7.5 میشه. نه متاسفانه نه مقاله دارم نه کار پژوهشی بدون فاند می خوام پذیرش بگیرم. چون فکر نمی کنم شانسی داشته باشم.
    4-5 تا دانشگاه اول منظورتون University of Torontoو McGill University و University of British Columbia و University of Waterloo و Queen's University ایناست؟
    بله البته بجز Queens و حتی برای Waterloo برای Master of Engineering شانس دارید. McMaster رو نفرستید پول Application Fee رو صرف جاهای دیگه بکنید، Alberta هم دانشگاه خیلی خوبیه مطمئن نیستم از اونجا بتونید پذیرش بگیرید یا نه
    در کل اگر فاند براتون مهم نیست و پول Application هم همینطور، 3 یا 4 جا رو apply کنید مطمئن باشید اگر به M.Eng راضی هستید پذیرش میگیرید.

این رو هم اضافه بکنم که شما میتونید پذیرش برای Master of Applied Science بگیرید و فاند هم نداشته باشه، یو همینطور میتونی‌ برای M.A.Sc اپلای‌ کنید و براشون بنویسید که اگر قبول نشدید من رو برای M.Eng قبول کنید. چون وقتی‌ برای M.A.Sc اقدام می‌کنید پروندهٔ شما بین اساتید پخش می‌شه و ممکن یکی‌ خوشش بیاد. ولی‌ بگم که در این صورت یه مقدار بیشتر طول میکشه تا جوابتون بیاد، و بعضی‌ از دانشگاها هم ممکن بعدش بهتون M.Eng رو نده و سریع رجکت کنن. (ممکن همه ی این اطلاعات رو بدونید ، ببخشید توضیحات اضافه دادم)
    ویرایش توسط pafj : October 11th, 2012 در ساعت 10:49 PM
    Just find your dream and teach it how to fly

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pafj نمایش پست ها
    بله البته بجز Queens و حتی برای Waterloo برای Master of Engineering شانس دارید. McMaster رو نفرستید پول Application Fee رو صرف جاهای دیگه بکنید، Alberta هم دانشگاه خیلی خوبیه مطمئن نیستم از اونجا بتونید پذیرش بگیرید یا نه
    در کل اگر فاند براتون مهم نیست و پول Application هم همینطور، 3 یا 4 جا رو apply کنید مطمئن باشید اگر به M.Eng راضی هستید پذیرش میگیرید.

این رو هم اضافه بکنم که شما میتونید پذیرش برای Master of Applied Science بگیرید و فاند هم نداشته باشه، یو همینطور میتونی‌ برای M.A.Sc اپلای‌ کنید و براشون بنویسید که اگر قبول نشدید من رو برای M.Eng قبول کنید. چون وقتی‌ برای M.A.Sc اقدام می‌کنید پروندهٔ شما بین اساتید پخش می‌شه و ممکن یکی‌ خوشش بیاد. ولی‌ بگم که در این صورت یه مقدار بیشتر طول میکشه تا جوابتون بیاد، و بعضی‌ از دانشگاها هم ممکن بعدش بهتون M.Eng رو نده و سریع رجکت کنن. (ممکن همه ی این اطلاعات رو بدونید ، ببخشید توضیحات اضافه دادم)
    واقعا ممنون واسه راهنماییتون میشه تو اینکه فرق MEng و M.Sc چیه؟ اگه برم MEng بعدا چه شانسهایی رو از دست میدم هم کمکم کنید؟ ممنون میشم

ApplyAbroad Guru

واقعا ممنون واسه راهنماییتون میشه تو اینکه فرق MEng و M.Sc چیه؟ اگه برم MEng بعدا چه شانسهایی رو از دست میدم هم کمکم کنید؟ ممنون میشم
    M.eng تز نداره و معادل کارشناس ارشد آموزشی ایران است.با این مدرک معمولا نمیتونید برای دکترا ادامه بدهید ولی از نظر بازار کار فرق زیادی ندارد.M.Sc.دوره تز دار است که امکان ادامه تحصیل را هم (با دارا بودن بقیه شرایط) به شما میدهد.

من معتقدم شما با استادهای همه دانشگاهها (منجمله 4-5تای اول) تماس بگیرید و رزومه بفرستید و ببینید قبول تان میکنند یا نه و اگر از استادی جواب مثبت گرفتید رسما اقدام کنید. اگر هیچ جواب مثبتی نگرفتید یک سبد ازدانشگاههای رنک های متوسط و پائین را انتخاب کنید و اقدام کنید چون نمره زبان و معدل شما خوب است.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

دوستان ؟ اگه كسي PR باشه در كانادا آيا بازم براي ادامه تحصيل معدلشو خيلي درنظر ميگيرن ؟ كسي مي تونه منو راهنمايي كنه با معدل 13 كارشناسي رياضي محض و داشتن اقامت كانادا ميتونم براي ارشد شانسي دارم ؟

GRE 1000 toefl iBT 79

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre61 نمایش پست ها
    دوستان ؟ اگه كسي PR باشه در كانادا آيا بازم براي ادامه تحصيل معدلشو خيلي درنظر ميگيرن ؟ كسي مي تونه منو راهنمايي كنه با معدل 13 كارشناسي رياضي محض و داشتن اقامت كانادا ميتونم براي ارشد اقدام كنم ؟ GRE 1000 toefl iBT 79 ممنون
    بله هم معدل و هم نمره زبان. شما هم معدلتون کمه هم نمره زبانتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله هم معدل و هم نمره زبان. شما هم معدلتون کمه هم نمره زبانتون.
    يعني كسايي كه از دانشگاههاي سراسري تهران فارغ التحصيل شدن فرقي با آزادوپيام نور ندارن ؟ همه باهم مقايسه ميشن ؟

نمره زبانو مي تونم بيارم بالا

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre61 نمایش پست ها
    يعني كسايي كه از دانشگاههاي سراسري تهران فارغ التحصيل شدن فرقي با آزادوپيام نور ندارن ؟ همه باهم مقايسه ميشن ؟

نمره زبانو مي تونم بيارم بالا
    مسلما اگر از شریف فارغ التحصیل شده باشید شانستون بیشتره ولی مینیمم معدل را باید بیارید حالا چه سراسری چه آزاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم آزمایشگاهی -علوم پزشکی قزوین

سلام دوستان . من ترم 7 کارشناسی علوم آزمایشگاهی هستم و دارم الان برای تافل آماده می شم معدل 18:30 هست و یه کار پژوهشی هم دارم که انشالله تا 1 ماه دیگه یه مقاله میشه .مشکلم اینه که تا الان به خیلی از اساتید میل زدم و رزومه ام رو فرستادم ولی متاسفانه جواب خیلی قطعی نگرفتم یکی دو مورد که تو آمریکا بود میگفتن بدون فاند میتونی اپلای کنی ، اغلبشون که لبشون پر بود و چند نفر هم گفتن اپلای کنم .راستش الان بیشتر امیدمو از دست دادم و نگران این هستم که از اون ور کنکور ارشد رو هم از دست بدم .می خواستم ببینیم بقیه دوستان هم تجربه من رو داشتن ؟ میشه واقعا امیدی داشت ؟ کسی تا حالا بدون اینکه از استادی قطعی نتیجه بگیره فقط با اپلای کردن تونسته پذیرش بگیره ؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)