صفحه 310 از 859 نخستنخست ... 210260300301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320360410810 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,091 تا 3,100 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط catapult نمایش پست ها
    وحید جان به نظرت اگه اصلان استادی پیدا نکردیم واسه کانادا اپلی نکنیم؟ من رشته مهندسی شیمی و تو زمینه گاز کار کردم. دانشگاه memorial new foundland دپارتمان مهندسی نفت و گاز داره ، به همشون ایمیل زدم ولی جوابی ندادن، به نظرت با این رزومه زیر بدون استاد اپلای کنم؟
    لیسانس دانشگاه آزاد 17.05
    ارشد دانشگاه نفت 16.45
    زبان تافل ۹۰
    جی ار ای ۳۰۲ والی این آزمون ک اول هفته دادیم به ۳۱۰ میرسه
    مقاله ۳ تا ISI که یکیش الزور شناخته شده است.
    سلام

اولا به نظرم بازم بهشون ایمیل بزن!
    دوما بدون ایمیل هم میشه اقدام کرد اگه فکر می کنی مناسبه دانشگاهش. من خودم از دانشگاه مموریال ادمیشن گرفتم بدون اینکه با استادا رابطه خاصی داشته باشم و رزومم از شما کمی ضعیفتر بود (زبان و جی آر ایم فکر کنم بهتر بود ولی کارهای تحقیقاتیم ضعیفتر بود). من از دانشگاه آلبرتا پذیرش گرفتم که اون هم استاد بعد از اینکه پذیرش گرفتم باهام اینترویو کرد و من شناختمش (با یکی دوتا از استادا مکاتبه کرده بودم و همینجوری بهم گفته بودن اگه می خوای اپلیکیشن بفرست بررسی کنیم).
    به نظرم شانست رو برای مموریال امتحان کن حتما. فاند نسبتا خوبی هم به من پیشنهاد کرده بود، البته من هم رشته ای شما نیستم. با توجه به رزومتون پیشنهاد می کنم برای دانشگاه های سطح بالاتر هم اقدام کنی.

موفق باشی

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط basiri نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبم
    من اگه خدا بخواد بصورت pr (اقامت دائم) تا چند ماه دیگه عازم کانادا هستم . می خواستم ببینم با شرایط زیر آیا من شانس ادامه تحصیل (کارشناسی ارشد) در این کشور رو دارم . وگرنه چه پیشنهادی واسم دارین ؟
    اخذ مدرک لیسانس مهندسی معدن از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 13.8
    آیلتس 6.5
    مقاله ای نداشتم اما حدود 8 سال سابقه کار مفید دارم
    و یه ثبت اختراع مرتبط با رشته که البته باید دنبالش برم اگه فایده داره
    ممنونم از توجهتون
    سلام!

حتما شانسش رو دارین! چرا که نه! معدلتون یکم پایینه، ولی اگه دنبال اختراع بری شاید بتونی بپوشونیش. البته با همین معدل هم می تونی ادامه تحصیل بدی، ولی تو دانشگاه هایی که راحتتر پذیرش می دن. کلا بستگی داره چه دانشگاهی و در کجا بخوای بری، ولی بدون که میشه ادامه داد.

موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان. من کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک با معدل 16.83 از دانشگاه شهید چمران اهواز هستم. 3 تا مقاله کنفرانس بین المللی داخلی دارم و یک مقاله ISI که تحت داوریه. نمره تافلم 80 است. 3 ترم هم سابقه تدریس تو دانشگاه رو دارم. زمینه کاریم health monitoring و vibration هست. تو آزمایشگاه آنالیز مودال تجربی هم کار کردم. به نظرتون برای دوره دکتری بهم تو ی دانشگاه خوب کانادا مثل Alberta و UBC یا torento پذیرش به همراه فاند میدن؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman.hidaji نمایش پست ها
    سلام!

حتما شانسش رو دارین! چرا که نه! معدلتون یکم پایینه، ولی اگه دنبال اختراع بری شاید بتونی بپوشونیش. البته با همین معدل هم می تونی ادامه تحصیل بدی، ولی تو دانشگاه هایی که راحتتر پذیرش می دن. کلا بستگی داره چه دانشگاهی و در کجا بخوای بری، ولی بدون که میشه ادامه داد.

موفق باشی
    دوست خوبم خیلی خوشحالم کردی می شه اسم چند تا دانشگاه رو واسم بزارین یا اگه سختتون هست راهنماییم کنید چکار کنم

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Tavaf_V نمایش پست ها
    سلام دوستان. من کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک با معدل 16.83 از دانشگاه شهید چمران اهواز هستم. 3 تا مقاله کنفرانس بین المللی داخلی دارم و یک مقاله ISI که تحت داوریه. نمره تافلم 80 است. 3 ترم هم سابقه تدریس تو دانشگاه رو دارم. زمینه کاریم health monitoring و vibration هست. تو آزمایشگاه آنالیز مودال تجربی هم کار کردم. به نظرتون برای دوره دکتری بهم تو ی دانشگاه خوب کانادا مثل Alberta و UBC یا torento پذیرش به همراه فاند میدن؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام

رزومت خوبه، فقط اگه بتونی زبانت رو بهبود بدی احتمال پذیرش گرفتنت از اون سه تا دانشگاه کم نیست. البته من در مورد مکانیک زیاد اطلاعات ندارم، ولی خوب اگه استادهایی پیدا کنی که تو همون زمینه کار کنن خیلی خوبه.

موفق باشی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Tavaf_V نمایش پست ها
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    نمره تافل تون خیلی پایینه. معدل کارشناسی ارشدتون هم در بهترین حالت معمولیه. معدل لیسانستون چنده و از کجاست؟
    خودتون رو محدود به دانشگاههای تاپ نکنید. چند تا دانشگاه پایینتر مثل UOIT (که دانشکده مکانیک نسبتا خوبی داره) و ویندزور و نظیر اون رو هم امتحان کنید.

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان خوبم
    من اگه خدا بخواد بصورت pr (اقامت دائم) تا چند ماه دیگه عازم کانادا هستم . می خواستم ببینم با شرایط زیر آیا من شانس ادامه تحصیل (کارشناسی ارشد) در این کشور رو دارم . وگرنه چه پیشنهادی واسم دارین ؟
    اخذ مدرک لیسانس مهندسی معدن از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 13.8
    آیلتس 6.5
    مقاله ای نداشتم اما حدود 8 سال سابقه کار مفید دارم
    و یه ثبت اختراع مرتبط با رشته که البته باید دنبالش برم اگه فایده داره
    ممنونم از توجهتون
    شما احتمالا موقعیتهای کاری بهتری نسبت به موقعیتهای تحصیلی پیدا خواهیدکرد چون مهندس معدن هم کمه و هم بسیار مورد نیاز. اول ایالتهایی مثل آلبرتا رو چک کنید ببینید موقعیتهای کاری در رشته تون چطوره.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

دوست خوبم خیلی خوشحالم کردی می شه اسم چند تا دانشگاه رو واسم بزارین یا اگه سختتون هست راهنماییم کنید چکار کنم
    من خودم خیلی راجع به معدن اطلاعاتی ندارم، ممکنه بقیه بچه ها بتونن کمکتون کنن. ولی راهش این هست که اول برین تو دانشگاه ها بچرخین و رشته هایی که ممکنه براتون مناسب باشه و دوست دارین رو نگاه کنید ببینید چه رشته هایی هستن. بعد دانشگاه های مختلف رو بگردین دنبال اون رشته و ببینید چه پیش نیاز هایی دارن. یه رزومه درست کنید و برای استادها بفرستین (خیلی زیاد بفرست که خیلی کم جواب بگیری!) و ببین مثلا نظر اونا چیه که اپلای کنی واسه اون رشته.
    یه لیست دانشگاه های کانادا تو این لینک هست (که به ترتیب تقریبی بر اساس خوبی و بدی مرتب شده مثلا، البته خیلی قابل اعتماد نیست!)، اما اگه از بچه هایی که برای ارشد از رشته معدن رفتن کمک بگیری کارت راحتتر می شه. یادت باشه وقتی اپلای می کنی تعداد کمی دانشگاه های خیلی خوب اپلای کن، تعداد بیشتری دانشگاه های خوب، تعداد بیشترتری دانشگاه های متوسط و تعداد کمتری دانشگاه های بد که بتونی شانس پذیرش گرفتنت رو زیاد کنی.

موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

سلام دوستان
    مهندسی شیمی. لیسانس دانشگاه شیراز(12). ارشد دانشگاه باهنر کرمان(15)
    یک مقاله چاپ شده isi و دوتا سابمیت
    3 مقاله کنفرانس داخلی
    5 سال سابقه کار 4 سالش پتروشیمی سمت فعلی سرپرست شیفت بهره برداری
    زبان یک ماه دیگه تافل دارم (احتمالا 600)
    داور ژرنال isi
    کجا تو كانادا شانس دکترا با فاند دارم؟
    اگه كسي اطلاع داره كجاها سابقه صنعتي واسش مهمه؟

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

دوستان یه سوال دارم، برای پذیرش+فاند مستر از کانادا به نظرتون کدوم کار عاقلانه تر ست ؟
    1- اینکه 8 ترمه تموم بکنم و زیر فشار سه ترم اخر با 20-19 واحد+مطالعه کنکور ارشد برم یا 2- یه ترم بیشتر صبر کنم و 9 ترمه تموم بکنم و یه سال دیر اپلای بکنم و تا معدلم هم بیشتر بشه ( چون کم کم واحد بردارم نمره هام هم میره بالا ) و به علاوه هم وقتم برای کنکور ارشد بیشتر باشه تا حداقل نتونستم فاند بگیرم کنکور اینجارو هم از دست نداده باشم؟

کدوم کار به نظرتون عاقلانه است؟
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)