صفحه 311 از 859 نخستنخست ... 211261301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321361411811 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,101 تا 3,110 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دارم، برای پذیرش+فاند مستر از کانادا به نظرتون کدوم کار عاقلانه تر ست ؟
    1- اینکه 8 ترمه تموم بکنم و زیر فشار سه ترم اخر با 20-19 واحد+مطالعه کنکور ارشد برم یا 2- یه ترم بیشتر صبر کنم و 9 ترمه تموم بکنم و یه سال دیر اپلای بکنم و تا معدلم هم بیشتر بشه ( چون کم کم واحد بردارم نمره هام هم میره بالا ) و به علاوه هم وقتم برای کنکور ارشد بیشتر باشه تا حداقل نتونستم فاند بگیرم کنکور اینجارو هم از دست نداده باشم؟

کدوم کار به نظرتون عاقلانه است؟
    همون طور که منم در شرایط شما قرار دارم، میتونم بگم:
    1.معدلت خو طبیعتا به فنا میره، چون هم زبان باید بخونی، هم درسات رو، هم دنبال اپلای و ایمیل به استاد و این بند و بساط ها باشی.
    2.این مملکت گل و بلبل معلوم نیس فرداش چه خبره، بعد میخوای واسه سال بعدت برنامه ریزی کنی؟!
    جفت پیشنهاداتت مشکل دارن، حالا بین بد و بدتر یکی رو انتخاب کن! به نظر من " بد " دومی هست.

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    میگم پیشنهادات مشکل دارن فکر نکن دارم روحیه ات رو خراب میکنم میگم نمیشه و اینا، نه!!!
    منظورم اینه سر اولی خب خیلی اذیت میشی سر دومی هم که اینجا بد قاراشمیشیه که وضعش معلوم نیس، کلا دست تو نیس چه خبر بشه آینده، به قول شاعر:
    Even when your hope is gone, Move along move along just to make it through
    و اشرف دانشمندان، امید مردمان گذشته، حضرت انیشتین که میفرمایند:
    Never, never, never, never give up
    من نمیدونم چرا علاوه بر دست تقدیر یه شست تقدیر هم هست که همش رو به منه!!! والا به قرعان!
    والا من خودم خیلی فکر کردم در این مورد اگر تصمیم سال 2008 اینا بود یه سال مشکلی نبود ولی الان یه مقدار وضع ناجوره ناجوره، من خودم از رفتنم برای مستر تا سال پیش مطمئن مطمئن بودم، می دونستم اگر حتی از کانادا و آمریکا هم نمیتونم پذیرش بگیرم حداقلش از نروژ یا ترکیه میتونم بگیرم - سال پیش با خودم میگفتم یه مستر از این کشورا 30-40 میلیون فوفش برام آب میخوره و بعدا میتونم برم یه دانشگاه رنک بالا تو آمریکا. ولی حالا همون مستر تو نروژ سالی 70-80 میلیون هزینه است! دانشگاه ساسکاچوانی که تا پارسال هزینه شهریه+زندگی سالی 15 هزار تا نمیشد الان به چشم یه غول بزرگ برام هست. 90 میلیون خداییش پول کمی نیست. حالا هم معلوم نیست سالی که من میخوام اپلای بکنم چقدر خواهد شد! استرس این که شرایطم رو فوق العاده بکنم خفه ام کرده به خدا. نمره خوب گرفتن هم محدویتی داره، کافی یه ترم از 17-18 واحدت یه استادی فاز و نولش مشکل داشته باشن و نتونی نمره خوبی بگیری ازش. قشنگ گند کشیده میشه به معدل و همه 18-17 هایی که گرفتی نیست میشن و به زور الف میشی! به مجموعه این مشکلات که فکر میکنم یه مقدار آدم دو دل میشم که چی کار بکنم، چی کار نکنم. الان سال سوم کارشناسی هستم، منی که تا دیروز مطمئن از رفتم بودم، افتادم دنبال منابع ارشد. یه پلن دومم اینکه ارشد رو اینجا بگیرم واسه دکترا اپلای بکنم.
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نمره تافل تون خیلی پایینه. معدل کارشناسی ارشدتون هم در بهترین حالت معمولیه. معدل لیسانستون چنده و از کجاست؟
    خودتون رو محدود به دانشگاههای تاپ نکنید. چند تا دانشگاه پایینتر مثل UOIT (که دانشکده مکانیک نسبتا خوبی داره) و ویندزور و نظیر اون رو هم امتحان کنید.
    ممنون از راهنماییتون. معدل کارشناسیم رو یادم رفت بنویسم.معدلم 16.52 از دانشگاه آزاد هست

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

Question پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام دوستان

من مهندس مکانیک گرایش طراحی کاربردی با تخصص در رباتیک وکنترل با معدل کارشناسی و ارشد، به ترتیب 14.22 و 17.11 از دانشگاه آزاد هستم.

• یک مقاله ISI به همراه 2 مقاله ISI سابمیت شده
    • یک مقاله ژورنالی غیر ISI
    • سه کنفرانس (یکی ملی و 2 تا بین المللی)
    • زبان رو هم چند ماه دیگه امتحان میدم

بنظرتون شانسم واسه گرفتن پذیرش با فاند برای Fall 2013 چقدره؟

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farsam1984 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من مهندس مکانیک گرایش طراحی کاربردی با تخصص در رباتیک وکنترل با معدل کارشناسی و ارشد، به ترتیب 14.22 و 17.11 از دانشگاه آزاد هستم.

• یک مقاله ISI به همراه 2 مقاله ISI سابمیت شده
    • یک مقاله ژورنالی غیر ISI
    • سه کنفرانس (یکی ملی و 2 تا بین المللی)
    • زبان رو هم چند ماه دیگه امتحان میدم

بنظرتون شانسم واسه گرفتن پذیرش با فاند برای Fall 2013 چقدره؟
    دوست گرامی، هیچ کس جواب این سوال رو دقیق نمیدونه و بهترین راه برای پیدا کردن جواب، شروع پروسه ایمیل زدن و اپلای کردنه.
    شما رزومه نسبتا خوبی دارین و باید نمره زبان خوبی رو هم اضافه کنید. بهر حال، از همین حالا دانشگاه ها رو به سه دسته 1- بالاتر ار سطح علمی رزومه خود 2- در سطح رزومه 3- ضعیفتر تقسیم بندی کنید و هر روز به چند تا از این دانشگاه ها درهر دسته ایمیل بزنید. اصل مهمی که نباید یادتون بره اینه که پشتکار و تلاش زیادی باید داشته باشین تا موفق بشین.
    با آرزوی شنیدن خبرای خوش ازشما

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member

دوستان عزیز لطف می کنید کمکم کنید.....
    من به یک استاد تو کانادا میل زدم جواب داده:....نمره تافل و مقاله هاتو بفرست واسم!!!!!......منم مقاله ها رو قرستادم و گفتم که 1.5 ماه بعد تافل میدم....
    نظر شما راجع به این جواب چیه؟.....چقذر احتمال داره منو قبول کنه؟.....و بهش میل دیگه بزنم یا اگه همینطور دیگه میلی نزنه تا موقع تافل دادن همینجوری صبر کنم؟

سلام
    من با یکی از اساتید کانادا میل زدم و اونم گفت بیا اسکایپ صحبت کنیم. صحبت کردیم که فوقم چیکار کردم و در مورد علاقه مندیم برای TA شدن پرسید و در نهایت به من پیشنهاد داد که برم اپلای کنم تو دانشگاه.
    حالا الان میبینم که آیلتس 7 می خواد در صورتیکه من آیلتسم 6.5 هست. چقدر احتمال داره قبول شم؟
    و میشه اگه مجبور شدم بگم بعداً دوباره امتحان میدم. الان خیلی خیلی گرفتارم

معدل دو سال آخر ۱۵ تافل ۸۸ ،جی آر ای بین ۱۱۰۰ تا ۱۲۰۰ و یک مقاله ISI شانسی برای پذیرش مستر عمران داره؟

Junior Member

سلام دوستان.............
    میخاستم ازتون بپرسم که واسه دانشگاهی مثل تورنتو توی رشته کامپیوتر شرایط معدل و اینا چطوری باشه میشه امیدوار بود که فول فاند گرفت؟؟؟؟؟؟
    من تافلم حدود 100 به بالاست....معدل هم 17 به بالاست ولی هنوز 2سال وقت دارم بکشمش بالا.......به نظرتون معدل و تافل چند کنم خوبه؟؟؟؟؟؟خیلییییییییییی ممنون....

Junior Member

سلام . من ایران ۳ سال معماری خوندم اومدم قبرس واحدامو ترنسفر کردم دارم ادامه میدم. می‌تونم برای یکی‌ از دانشگاهای تورنتو اقدام کنم و اینکه شانسم چه قدر؟ دانشگاهش برام خیلی‌ مهم نیست. ممنونم . اگه ممکنه ئه‌ لیست از دانشگاه‌های تورنتو هم لازم دارم .
    ویرایش توسط mohammad9 : November 1st, 2012 در ساعت 10:13 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)