صفحه 314 از 859 نخستنخست ... 214264304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323324364414814 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,131 تا 3,140 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط pafj نمایش پست ها
    معدلتون که خیلی‌ خوبه، اگر بتونید آیلتس رو ۷ بگیرید راحت میتونید ۹۰% دانشگاههای کانادا رو اپلای‌ کنید ، ولی‌ در مورد گرفتن فاند ، مقاله دارید؟ سابقه کار دارید؟

دانشگاهایی که آیلتس ۶.۵ میخواد تا آنجایی که یادمه (به شرطی که هیچ کدوم از سکیل‌هاتون زیر ۶ نگیرید) : Ottawa
    Western Ontario
    Waterloo
    Saskatchewan
    Memorial University of Newfoundland
    McMaster
    Concordia
    Regina
    Carleton University

فکر کنم همشون مهندسی عمران داشته باشن!
    آیا اسامی برخی از دانشگاههایی که GRE or GMAT نمیخوان رو خاطرتون هست؟

دوستان میشه اسامی برخی از دانشگاههای کانادایی رو که جی مت و یا جی آر ایی برای پذیرش گرفتن توشون الزامی نیست رو عنوان کنن؟

ApplyAbroad Veteran
    mohammad9 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanh نمایش پست ها
    دوستان میشه اسامی برخی از دانشگاههای کانادایی رو که جی مت و یا جی آر ایی برای پذیرش گرفتن توشون الزامی نیست رو عنوان کنن؟
    در مورد رشته ای که قصد اپلای دارید صحبت نکردید ولی از سوالتون اینجور برمیاد که قصد ادامه ی تحصیل در بیزنس اسکول ها رو دارید.در این رابطه اکثر بیزنس اسکول های دانشگاه های کانادا نیاز به نمره ی GMAT دارند و البته GRE نمی خواند.قبلا در این پست یه توضیحاتی در مورد بیزنس اسکولایی که GMAT نمی خوان و یا شرایط جایگزین دارند صحبت کردم ولی به طور کلی توصیه می کنم که GMAT رو امتحان بدید تا هم شانس پذیرشتون رو بالاتر ببرید و هم اینکه دایره ی انتخاب وسیعتری داشته باشید.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad9 نمایش پست ها
    در مورد رشته ای که قصد اپلای دارید صحبت نکردید ولی از سوالتون اینجور برمیاد که قصد ادامه ی تحصیل در بیزنس اسکول ها رو دارید.در این رابطه اکثر بیزنس اسکول های دانشگاه های کانادا نیاز به نمره ی GMAT دارند و البته GRE نمی خواند.قبلا در این پست یه توضیحاتی در مورد بیزنس اسکولایی که GMAT نمی خوان و یا شرایط جایگزین دارند صحبت کردم ولی به طور کلی توصیه می کنم که GMAT رو امتحان بدید تا هم شانس پذیرشتون رو بالاتر ببرید و هم اینکه دایره ی انتخاب وسیعتری داشته باشید.
    موفق باشید.
    ممنون از پاسختون...من ام بی ای دارم و باتوجه به سه سال سابقه کاریم، بیشتر دنبال اینفورمیشن سیستمز هستم که هم در بیزنس اسکولها یافت میشه و هم در دانشکده های آی تی...آیا اینهایی که گفتم در پاسخ قبلی شما تغییری ایجاد میکنه؟
    چرا میفرمایید جی مت دایره انتخاب وسیعتری میده؟

ApplyAbroad Veteran
    mohammad9 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanh نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون...من ام بی ای دارم و باتوجه به سه سال سابقه کاریم، بیشتر دنبال اینفورمیشن سیستمز هستم که هم در بیزنس اسکولها یافت میشه و هم در دانشکده های آی تی...آیا اینهایی که گفتم در پاسخ قبلی شما تغییری ایجاد میکنه؟
    چرا میفرمایید جی مت دایره انتخاب وسیعتری میده؟
    تعداد بیزنس اسکولایی که GMAT نمی خوان در براربر اونایی که GMAT رو الزامی میدونن کمه.مشخصا دانشگاه های تورنتو،یورک،آلبرتا،ویکتور یا،بریتیش کلمبیا و بسیاری از رشته های بیزنس دانشگاه مکگیل و واترلو این امتحان رو الزامی می دونند.بدین ترتیب اگه GMAT نداشته باشید عملا شانس انتخاب بسیاری از این دانشگاه ها(که از قضا مطرح ترین بیزنس اسکول ها رو دارند) از دست خواهید داد.از تعداد باقی مونده هم تعدادی به جای جی مت،GRE رو هم قبول می کنند و این دایره ی انتخاب شما رو تنگ تر هم خواهد کرد.
    در مورد دانشکده های IT کار شما آسانتر خواهد بود،از این جهت که این دانشکده ها GMAT نمی خواند و معمولا GRE رو هم الزامی نمی دونند و نهایتا شاید GRE رو توصیه کنند.البته ممکنه دانشکده ی IT در کانادا باشه که GRE رو الزامی بدونه و از نظر من دور مونده باشه ولی عموما دانشکده های مهندسی در کانادا GRE رو الزامی نمی دونند و دانشکده های علوم پایه ممکنه GRE جنرال و مخصوصا سابجکت رو الزامی بدونند.

Junior Member

سلام دوستان
    من یک سوال ضروری داشتم....
    من به استادی که تو کانادا میل زده بودم...جواب داده فردا بیا interview ....
    نظرتون را میخواستم بدونم....و اگه راهنمایی که کمکم کنه خیلی خوشحال میشم بشنوم....

Junior Member moro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    دوست من، اصلا نامید نشو چون این چیزا کاملا طبیعی هست. البته شما باید به 1-2 مورد توجه کنی. اول ازهمه، یه نگاهی به ایمیل ارسالیت بنداز و سعی کن یه تغییراتی توش بدی. دوم، با توجه به رزومه ای که داری واسه دانشگاه ها اپلای کن. مثلا اگه معدل 15 هست، نباید به دانشگاه های با رنکینگ زیر 100 ایمیل زد. سوم، در مورد کشورا وسواس نداشته باش و به همه جا ایمیل بزن.
    شما تا Fall 2013 زمان خوبی داری که باید ازش نهایت استفاده رو بکنی. پشتکار زیاد تو این پروسه به موفقیت منتهی خواهد شد.
    متن ایمیل ارسالی به اساتید عموما به این صورته:
    Dear Dr/Professor,
    I obtained my M.Sc degree in ....... from ...............University of Medical Sciences (GPA: 18.02/20).
    Regarding to your impressive research projects and my interests and research experiences, I am enthusiastic to apply for joining to your research group as a Ph.D. student. I would be grateful if you could grant me the honor of working under your supervision as a Ph.D. student and provide me with your kind comments about this inquiry. Attached is a copy of my curriculum vitae. Thanks for your consideration and I look forward to hearing from you. Yours Sincerely,full name
    ممنون میشم اگه مشکلی داره بهم کمک کنید.
    قابل توجه که معدل لیسانس 5/14 - معدل فوق 18 و حداقل 5 مقاله تاکنون.
    در ضمن آیا سن هم تاثیر داره تو نظر استاد و یا دانشگاه؟
    ویرایش توسط moro : November 7th, 2012 در ساعت 01:50 AM

Junior Member

کسی خبر داره که کدوم فیلد سیالات تو کانادا نسبتا راحت تر پذیرش میشه و فاند هم داده میشه؟(منظور به ایرانیاس). من می خوام Interest اصلیمو CFD بزنم. مشکلی نداره؟

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

سلام دوستان کانادایی!
    مدتی بود روی استرالیا تمرکز کرده بودم و از آنجا که به نتیجه ای نرسیدم متمایل شدم به سمت کانادا (به عشق کانادایی ها بر نخوره. به خاطر زمان های متفاوت ددلاین اپلای، تمرکزم روی استرالیا بود)
    می خواستم دوستان با تجربه شانس منو واسه پذیرش + فاند در مقطع دکترا در دانشگاه های متوسط و بالای کانادا محک بزنند. اگه که چند تا دانشگاه خاص رو هم معرفی کنند که عالیه.

لیسانس مکانیک: باهنر کرمان معدل 15.79
    فوق مکانیک (سیالات) : شیراز معدل 16.23
    مقاله ISI چاپ شده: 2 تا (ایمپکت 0.9 و 1.8)
    مقاله سابمیتی: یکی و 2 تا دیگه تا 2 ماه دیگه سابمیت میشه ولی هیچ کدوم تا 6 ماه دیگه جوابش نمیاد (البته می دونم که سابمیتی ارزشی نداره)
    مقاله کنفرانسی 7 تا
    آیلتس: 6.5 - GRE ندارم و نمیدم!!!!
    3-4 سال سابقه کار حق التدریس و research assitant بعد از فارغ التحصیلی

راستی ددلاین های اپلای چجوریه واسه سپتامبر 2013؟ از دسامبر 2012 تا فوریه 2013 ددلاین ها هست؟ درست میگم؟
    در ضمن پارسال UBC اپلای کردم (بدون استاد) که ریجکت شدم.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

سلام دوستان..
    برای گرفتن پذیرش از دانشگاه هایی مثل Alberta,Calgary,British Colombia و گرفتن بورس در مقطع دکتری چقدر شانس دارم؟
    فوق لیسانس از دانشگاه سراسری تبریز در رشته مهندسی برق-قدرت با معدل 17.44
    لیسانس دانشگاه آزاد در رشته مهندسی برق-قدرت با معدل 15.17
    مقاله ژورنال : 1 پذیرفته شده و دوتا ارسال شده
    کنفرانس: 1 پذیرفته شده و دوتا ارسال شده
    متولد 1365

ویرایش توسط mohammad9 : November 10th, 2012 در ساعت 05:30 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)