صفحه 323 از 859 نخستنخست ... 223273313314315316317318319320321322323324325326327328329330331332333373423823 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,221 تا 3,230 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer-Software Azad University

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    از همین الان هم میتونید شروع کنید. در ضمن ترم دوم دانشگاههای کانادا از دی ماه (ژانویه) شروع میشه و ترم زمستان حساب میشه نه بهار (ترم بهار-تابستان از اردیبهشت است). ددلاینها برای ترم زمستان 92 حوالی اوایل تابستان خواهد بود.
    دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییت هات .راستش تا حالا برا دانشگا میل زدم و میدونم روند کار رو ولی برا استادا میل نزدم و کلا نمیدونم چی باید بگم و چیکار باید کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط BooMIraN نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییت هات .راستش تا حالا برا دانشگا میل زدم و میدونم روند کار رو ولی برا استادا میل نزدم و کلا نمیدونم چی باید بگم و چیکار باید کنم؟
    تاپیک های تماس با استادها را مطالعه کنید:

http://www.applyabroad.org/forum/for...AF%D8%A7%D9%86

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    تمام دانشجویان بین المللی درکانادا پس از یک ترم میتوانند برای 20 ساعت کار خارج از دانشگاه در هفته work permit بگیرند (و احتمال داده میشه که وزارت مهاجرت از سال اینده شرط یک ترم رو هم لغو کنه) .مطلبی که شما درمورد دانشجویان دکتری شنیده اید مربوط به اجازه اقدام برای اقامت دائم بعد از دو سال تحصیل است. همونطور که فرمودید این به دانشگاه بستگی ندارد و مربوط به اداره مهاجرت است.
    با تشکر ازشما ghlobe عزیز258216_thankyou.gif،
    مطلبی که من گفتم با استناد به این قسمت سایت CIC هست که یکی از شرایط لازم واسه Off-Campus Work Permit رو این طوری ذکر کرده:
    "have been a full-time student for at least six of the 12 months preceding the date of your work permit application"
    یعنی در طول 12 ماه آخر، شما باید حداقل 6 ماهش رو دانشجوی full-time بوده باشی. با این اوصاف، قبل از اتمام سال اول دانشجویی نمیشه Work Permit گرفت.
    ویرایش توسط vahid.chem : January 4th, 2013 در ساعت 02:08 AM

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    با تشکر ازشما ghlobe عزیز258216_thankyou.gif،
    مطلبی که من گفتم با استناد به این قسمت سایت CIC هست که یکی از شرایط لازم واسه Off-Campus Work Permit رو این طوری ذکر کرده:
    "have been a full-time student for at least six of the 12 months preceding the date of your work permit application"
    یعنی در طول 12 ماه آخر، شما باید حداقل 6 ماهش رو دانشجوی full-time بوده باشی. با این اوصاف، قبل از اتمام سال اول دانشجویی نمیشه Work Permit گرفت.
    نه دوست عزیز معنی اون جمله اینه که در طول 12 ماه قبل از اپلای برای ورک پرمیت، شش ماهش رو باید دانشجو بوده باشید.در نتیجه یعد از شش ماه بعد از شروع تحصیل شما میتونید اپلای کنید (این موضوع رو بنده بعینه دیده ام و مطمئنم). 12 ماه لازم نیست بعد از ورود شما به کانادا باشه.محدود به دانشجویان دکترا هم نیست و هر مقطعی میتونه باشه.
    ویرایش توسط ghlobe : January 4th, 2013 در ساعت 02:13 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - دانشگاه آزاد-Technische Universtiät Graz- utm

سلام. دوستان ETS مدرک زبان گذاشته؟؟؟ ترم قبل که چیزی نمی خواستش!!!!!

سلام
    می خواستم شانسمو برای دانشگاه های معتبر کانادا بدونم.ممنون میشم نظر بدین
    رشته مهندسی برق
    لیسانس علم و صنعت معدل 17.45
    فوق لیسانس صنعتی شاهرود معدل 17.3
    ielts 6.5
    3 تا ISI که یکیش اسم اولم

سلام دوستان، کسی اینجا هست که برای کالگری اقدام کرده باشه؟ اینطور که من تو سایتش خوندم باید برای مستر و دکتری حتما قبلش یه استاد سوپروایزر پیدا کنید. من 3 ماهه به کل استادای دپارتمان مد نظرم تک تک ایمیل زدم (با فاصله زمانی). اما دریغ از یه جواب! من کل مینیمم های درخواستیو دارم اما متأسفانه نمیتونم استادی پیدا کنم که سوپروایزرم بشه. میگن جواب ایرانیارو اخیرا نمیدن. بنظرتون من چیکار کنم؟ آیا

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad261 نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم شانسمو برای دانشگاه های معتبر کانادا بدونم.ممنون میشم نظر بدین
    رشته مهندسی برق
    لیسانس علم و صنعت معدل 17.45
    فوق لیسانس صنعتی شاهرود معدل 17.3
    ielts 6.5
    3 تا ISI که یکیش اسم اولم
    فکر کنم پذیرش راحت بگیرید. اگر آیلتس رو بالاتر هم می رفتید اوضاع بهتر می شد.
    چون مقاله و مدل دارید فاند هم دور از ذهن نیست.

تلاش کنید حتما سال دیگه کانادا هستید.
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک/آزاد تهران پزشکی

سلام دوستان
    من تابستون امسال لیسانس ژنتیک و تموم کردم (با معدل 13.80 دانشگاه آزاد تهران پزشکی ) و الان واسه بهمن همین امسال ارشد ژنتیک همین دانشگاه قبول شدم. الان یه سوالی که دارم اینه که همین که قبول شدمو برم؟؟ یا اینکه بخونم واسه ارشد سراسری؟ میخوام بعد از ارشد تو یکی از دانشگاههای معتبر کانادا پذیرش بگیرم فول فاند واسه phd
    چیکار کنم الان بهتره ؟
    و اینکه اگر من تو این دو سال تو یه آزمایشگاه کار کنم(کار دستیاری) تاثیری داره یا نه واسه پذیرش؟؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saharrahas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تابستون امسال لیسانس ژنتیک و تموم کردم (با معدل 13.80 دانشگاه آزاد تهران پزشکی ) و الان واسه بهمن همین امسال ارشد ژنتیک همین دانشگاه قبول شدم. الان یه سوالی که دارم اینه که همین که قبول شدمو برم؟؟ یا اینکه بخونم واسه ارشد سراسری؟ میخوام بعد از ارشد تو یکی از دانشگاههای معتبر کانادا پذیرش بگیرم فول فاند واسه phd
    چیکار کنم الان بهتره ؟
    و اینکه اگر من تو این دو سال تو یه آزمایشگاه کار کنم(کار دستیاری) تاثیری داره یا نه واسه پذیرش؟؟

سلام
    آزاد یا سراسری فرقی نمی کنه! مگه از 2-3 تا سوپر استارهای تهران باشه دانشگاه!
    هیچ چیز به اندازه معدل بالا مهم نیست ! در درجه دوم 1-2 تا مقاله جورنالی! و 1-2 تا کنفرانسی!
    دستیاری هم بدک نیست ولی تاثیر انچنانی نداره و اون رو همه می نویسند که آره ما خدای کاری آزمایشگاهی هستیم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)