صفحه 325 از 859 نخستنخست ... 225275315316317318319320321322323324325326327328329330331332333334335375425825 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,241 تا 3,250 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط moro نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه استادی تو اولین ایمیلش جواب داده که شرایط زندگی اونجا خیلی سخته و کلی هم در مورد مشکلات اونجا گفته. بعد گفت اگه می خوای اپلای کن. حالا خواستم بدونم به نظر شما اون داشته امتحان می کرده که چقدر تمایل دارم یا نه؟
    نه عزیز دلم. اونجا سیستمش اینجوری نیست که مردم دائم در حال امتحان شدن (چه الهی و چه غیر الهی! ) باشن. اون استاد خواسته شما رو راجع به فضای اونجا و سختیاش آشنا کنه تا تصمیمی نگیری که بعدا پشیمون بشی.

دوستان من خیلی گشتم اما جواب سوالمو پیدا نکردم! من سه ماهه دارم با استادای دانشگاههای کالگری کانادا مکاتبه میکنم. برای مستر میخوام اونجا پذیرش بگیرم و تمام مینیمم های درخواستیو دارم و رزومم هم بد نیست اما از 30-20 تا ایمیلی که زدم 3-2تا جواب دادن که گفتن ما پوزیشن خالی نداریم! شرط اپلای هم برای این دانشگاه اینه که از قبل یه استادی باید بتونی به عنوان سوپروایزور پیدا کنی. منم موندم چیکار کنم. دوستان کسی که تجربه پذیرش از این دانشگاه رو داره راهنمایم کنه....ممنون میشم

Junior Member

به نظر شما با این رزومه کدوم دانشگاه های کانادا میشه پذیرش با فاند گرفت (McMaster, Victoria and...d):
    لیسانس دولتی شهرستان حدود 13!
    ارشد دولتی تهران حدود 17
    5 مفاله ISI
    5-6 مقاله کنفرانسی
    سابقه 3 سال تدریس
    آیلتس 6.5

متشکر

Junior Member faraz a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    کاش یکی لطف میکرد و سوال مارو جواب میداد....
    دوست عزیز جواب گرفتن از اساتید به عوامل زیادی بستگی داره، مثلا اینکه رزومت رو چجوری نوشتی، ایمیلی که میزنی رو چجوری نوشتی، به استاد فیلد خودت باید میل بزنی‌ و اینکه مینیمم‌های دانشکده شون رو داشته باشی‌. اگر همهٔ این عوامل درست رعایت بشوند تازه ممکنه استاد جای خالی‌ نداشته باشه و جواب نده. معمولان اکثرا ایمیلت رو می‌بینن، وقتی‌ جواب نمیدن یعنی‌ یا جای خالی‌ نداشتن، یا از رزومت خوششون نیومده. باید اول پیش زمینت رو قوی کنی‌، بعد شروع کنی‌ ایمیل زدن حساب شده. خیلی ها الکی رزومشون رو برای 1000 نفر میفرستند که به نظر من خیلی اشتباهِ این کار.

Junior Member faraz a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط ali0078 نمایش پست ها
    به نظر شما با این رزومه کدوم دانشگاه های کانادا میشه پذیرش با فاند گرفت (McMaster, Victoria and...d):
    ارشد دولتی تهران حدود 17
    5 مفاله ISI
    5-6 مقاله کنفرانسی
    سابقه 3 سال تدریس
    آیلتس 6.5

متشکر
    خیلی از دانشگاه های درجه یک با توجه به معدل لیسانس شما رو رد میکنن، ولی از ویکتوریا، واترلو یا کونکوردیا و... ممکنه بتونی بگیری، البته باید یه استادی رو پیدا کنی که دقیقا تو فیلد شما کار میکنه و جای خالی داره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali0078 نمایش پست ها
    ارشد دولتی تهران حدود 17
    5 مفاله ISI
    5-6 مقاله کنفرانسی
    سابقه 3 سال تدریس
    آیلتس 6.5

متشکر
    رشته تان چیه و کدام دانشگاه ها درس خواندید؟
    برای افزایش شانستان نمره ایلتس تان را باید بالاتر ببرید و با استادها هم تماس بگیرید.

Junior Member

دوستان براي گرفتن پذيرش از دانشگاه هاي كانادا (مقطع دكتري) حتما بايد اول از يه استاد جواب مثبت بگيريم؟؟؟ اگه همينجوري اپلاي كنيم نميشه كه فاند بدن؟؟ من هرچي ايميل زدم بي پاسخ مونده!!! شرايط معدلم بد نيست آيلتسم اما خيلي خوب نيست(6.5) كه مينيمم چيزيه كه دانشگاه ميخواد.
    نظري داريد؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz a نمایش پست ها
    دوست عزیز جواب گرفتن از اساتید به عوامل زیادی بستگی داره، مثلا اینکه رزومت رو چجوری نوشتی، ایمیلی که میزنی رو چجوری نوشتی، به استاد فیلد خودت باید میل بزنی‌ و اینکه مینیمم‌های دانشکده شون رو داشته باشی‌. اگر همهٔ این عوامل درست رعایت بشوند تازه ممکنه استاد جای خالی‌ نداشته باشه و جواب نده. معمولان اکثرا ایمیلت رو می‌بینن، وقتی‌ جواب نمیدن یعنی‌ یا جای خالی‌ نداشتن، یا از رزومت خوششون نیومده. باید اول پیش زمینت رو قوی کنی‌، بعد شروع کنی‌ ایمیل زدن حساب شده. خیلی ها الکی رزومشون رو برای 1000 نفر میفرستند که به نظر من خیلی اشتباهِ این کار.
    اصلا اینجور نیست! من تمام مینیمم ها رو دارم و رزومم بد نیست تازه 3 سال سابقه کار خیلی خوبم دارم و خیلی از بچه ها رو دیدم که خیلی شرایطشون خوب نبوده اما از استادا جواب گرفتن! من نمیدونم این دانشگاه چرا اینطوره! البته 2تاشون جواب دادن و گفتن ما پوزیشن خالی نداریم. اما کالگری طوریه که باید حتما یه استاد پیدا کنی تا حتی بتونی بدون فاند هم پذیرش بگیری مثل دانشگاههای آمریکا نیست که در هرحالت بشه اپلای کرد. حالا ددلاینش داره میاد و من هنوز نتونستم استادی پیدا کنم، نمیدونم چیکار کنم؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rojza نمایش پست ها
    دوستان براي گرفتن پذيرش از دانشگاه هاي كانادا (مقطع دكتري) حتما بايد اول از يه استاد جواب مثبت بگيريم؟؟؟ اگه همينجوري اپلاي كنيم نميشه كه فاند بدن؟؟ من هرچي ايميل زدم بي پاسخ مونده!!! شرايط معدلم بد نيست آيلتسم اما خيلي خوب نيست(6.5) كه مينيمم چيزيه كه دانشگاه ميخواد.
    نظري داريد؟؟؟
    6.5 خوبه چون مینیمم دانشگاه هستش. شما هم مشکل منو دارین. ظاهرا استادای دانشگاههای کانادا تمایلی به جواب دادن ندارن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    رشته تان چیه و کدام دانشگاه ها درس خواندید؟
    برای افزایش شانستان نمره ایلتس تان را باید بالاتر ببرید و با استادها هم تماس بگیرید.
    سلام
    ممنون از جوابتون
    رزومه مربوط به یکی از دوستان هستش که ارشد برق علم و صنعت خونده. خودم در مورد اروپا اطلاعاتی دارم ولی از چند و چون کانادا نه زیاد...
    اگر با هزینه شخصی بخواد اقدام کنه شانسش چقدر بالا میره؟ در اینصورت استادی که زمینه کاری مشابه داشته باشه و توصیه به اپلای بکنه، میتونه مینیمم ها رو رد کنه؟ مثلا توی دانشگاهای درجه یک مثل تورنتو و مک گیل؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)