صفحه 327 از 859 نخستنخست ... 227277317318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337377427827 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,261 تا 3,270 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بورس برای شهروندان هم قطعی نیست البته شانش آنها بالاتر است و در ضمن تحت شرایطی وام بدون بهره میتونند بگیرند.
    ایشان از طریق خواهرشان نمیتوانند مهاجرت خویشاوندی بگیرند و رشته شان هم جزو رشته های موردنیاز کارکنان ماهر نیست. ولی اگر دانشجوی دکترا در کانادا بشوند بعد از دوسال تحصیل میتوانند برای مهاجرت اقدام کنند.
    مرسی از راهنماییتون. بله می دانم که از طریق خویشاوندی نمی توانم اقدام کنم. می خوام اگر از طریق مهاجرت نشود از طریق دانشجویی اقدام کنم. پس اینطوری که می گویید بورس شامل حال من نمی شود چون من برای فوق می خواهم اقدام کنم.. درسته؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah001 نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون. بله می دانم که از طریق خویشاوندی نمی توانم اقدام کنم. می خوام اگر از طریق مهاجرت نشود از طریق دانشجویی اقدام کنم. پس اینطوری که می گویید بورس شامل حال من نمی شود چون من برای فوق می خواهم اقدام کنم.. درسته؟
    راستش بنده وضعیت بورس را در رشته شما نمی دانم باید از دانشکده موردنظر سوال کنید. شاید خواهرتان بتوانند این اطلاعات را برای شما بگیرند.

از دوستان عزیز کسی نیست اینجا که دانشجوی کالگری باشه؟ لطفا جواب بدید نیاز شدید دارم...

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    از دوستان عزیز کسی نیست اینجا که دانشجوی کالگری باشه؟ لطفا جواب بدید نیاز شدید دارم...
    لطفا کسی سوال مارو جواب بده..مدیریت محترم میشه شما راهنماییم کنین؟

Member samirast آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    agricultural economics

بچه ها به یک استادی در لاوال ایمیل زدم جواب داده:
    Thank you for the expression of interest toward our PhD program. First, you must know that my main area of interest is international trade, not finance and risk. Secondly, courses at Laval U. are given in French. If you are proficient in this language, you are most welcome to apply for admission. Otherwise, your chances of success would be low. Given that you are interested in finance, you may want to apply to Cornell U. (NY, USA) or U of Illinois (USA) or U. of Guelph (Ont. Canada).

Good luck with your search.
    هدفش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
    چیکار کنم الان؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samirast نمایش پست ها
    بچه ها به یک استادی در لاوال ایمیل زدم جواب داده:
    Thank you for the expression of interest toward our PhD program. First, you must know that my main area of interest is international trade, not finance and risk. Secondly, courses at Laval U. are given in French. If you are proficient in this language, you are most welcome to apply for admission. Otherwise, your chances of success would be low. Given that you are interested in finance, you may want to apply to Cornell U. (NY, USA) or U of Illinois (USA) or U. of Guelph (Ont. Canada).

Good luck with your search.
    هدفش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
    چیکار کنم الان؟؟؟؟
    خب مشخصه دیگه میگه فرانسه اگه بلد نیستی شانس زیادی نداری ولی اگه بلدی اپلای کن. و اگه میخوای در فاینانس ادامه بدی چند دانشگاهیو برات معرفی کرده.همین

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Calgary.
    کسانی که از دانشگاه calgary پذیرش دارند و عازم هستند
    .

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member

بچه ها من از بين دانشگاه كنكورديا و رجينا واسه يكيش ميخوام اپلاي كنم.براي استادهاي دانشگاه رجينا ايميل زدم و يكي حاضر شده Advisor ام بشه اما رنك رجينا خوب نيست. استادهاي كنكوريا هم اصلا جواب ندادن فقط مسئول Graduate خيلي كلي جوابم رو داد و گفت حالا Advisor هم پيدا نكردي اپلاي كن شايد پيدا شد!!! به نظر شما چيكار كنم دوستان؟؟؟؟؟
    كنكورديا براي PhD Information Systems Eng و رجينا رشته Industrial Systems Engineering
    ممنوم ميشم اگه اطلاعاتي داريد بگيد

Member samirast آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    agricultural economics

خب مشخصه دیگه میگه فرانسه اگه بلد نیستی شانس زیادی نداری ولی اگه بلدی اپلای کن. و اگه میخوای در فاینانس ادامه بدی چند دانشگاهیو برات معرفی کرده.همین
    ممنوم اما از چند تا از بچه هایی که لاوال درس می خونن میگن حرفش در مورد زبان فرانسه یک مقدار بیخود بوده حالا دوباره بهش ایمیل دادم و گفتم به زمینه کاریش علاقه دارم و رزومه فرستادم..... حالا ببینم جوابش چیه

Junior Member

سلام
    کسی که با معدل 12.5 از دانشگاه ازاد لسیانس سخت افزار داره،و pr هم داره (مقیم کانادا هستش)چطور میتونه از دانشگاه منیتبا پذیرش بگیره و دوباره از لیسانس بخونه؟دوره ی لیسانس برای کسی با این شرایط چقدر طول میکشه؟
    مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)