صفحه 45 از 859 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595145545 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض پاسخ : ارشد مکانيک با شرايط متوسط

نقل قول نوشته اصلی توسط coding نمایش پست ها
    ممنون از جوابت.
    چند تا سوال دیگه هم دارم:
    1 معمولا نمره دانشگاههای کانادا حداقل چه نمره هایی برای این آزمونها میخوان؟
    2.اگه نمره زبانم خوب بشه،میشه به FUND امیدوار بود؟
    من یه سری زدم ننوشته بودن! فقط گفته بودن مدرک زبان میخوان ممنون میشم راهنماییم کنید.
    شما معدل کارشناسیتون خوبه و نمره زبان هم خوب بیارید می تونید امیدوار باشید برای فاند. شما حداقل رو 80 حساب کنید برای تافل ولی اگه دنبال TA هستید باید بالای 100 بیارید.

Junior Member

راستی دانشگاههای کانادا GRE می خواند یا نه ؟ /اگه میخواند چند باید باشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط coding نمایش پست ها
    راستی دانشگاههای کانادا GRE می خواند یا نه ؟ /اگه میخواند چند باید باشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید؟
    اکثرا GRE لازم نیست ولی چندتا دانشگاه هستند که برای بعضی رشته هاشون می خوان مثلا McGill و Alberta ولی تعدادشون کمه در کل

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

این کاملا به دانشگاه مقصد بستگی داره. ممکنه حضور در کلاس برای بعضیها مهم باشه و برای بعضیا نه. به هر حال حتما از دانشگاه مقصد بپرسید

Senior Member sara123 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : براي دانشگاه‌هاي كانادا اوضاعم چطوره؟

سلام
    میشه منو با شرایط زیر ارزیابی کنین و بگین در حال حاضر بهترین حالت اینه که برای کجا و کی اپلای کنم؟
    رشته:کارشناس ارشدمکانیک
    معدل لیسانس:17.2 (البته یه درس را به خاطر استاد افتادم ولی ترم بعد همون را 20 شدم
    معدل فوق :17.1
    در حال آمادگی برای دفاع پایان نامه (تا آخر امسال) و تا حالا مقاله ندارم ولی میتونم از تزم یکی در بیارم
    و تازه شروع کردم واسه تافل بخونم

ممنون ازر اهنماییتون

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

معدلتون خوبه. شما دو تا کار می تونید بکنید. اگر به کانادا و آمریکا خیلی علاقه دارید. به نظر من عجله نکنید و این مدت رو GRE و تافل رو روشون کار کنید تا نمره خوبی بیارید. تا اون موقع ایشاالله مقاله هم دادین و شرایطتون خوب میشه واسه آمریکا و کانادا. از طرفی برای 2010 هم چون دیر شده بعید بنظر برسه که امسال برسید. اما اگه عجله دارید:
    برای اروپا اقدام کنید و سعی کنید در آزمونهای زبان هر چه سریعتر شرکت کنید. بعضی از دانشگاه های اروپا deadline نداره و می تونید هر وقت که زبانتون آماده شد براشون اقدام کنید. تازه پذیرش مشروط به زبان هم می تونید بگیرید
    موفق باشید

یعنی نمی تونم واسه witer2010 هم برسم؟
    برنامه ریزی کردم 08 may تافل pbt بدم فکر کنم تا اون موقع بتونم نمره قابل قبول از تافل بگیرم ولی gre را نمی تونم . اگه اون موقع امتحان تافل بدم می تونم به ترم زمستون کاندا که اغلب دانشگاه هاش gre نمی خواد برسم و با توجه به شرایطم چقدر احتمال داره اونجا بتونم پذیرش بگیرم
    لطفا راهنمایی کنید من اصلا نمی خوام به 2011 بکشه و اروپا هم نمی خوام برم چون شنیدم خیلی نژادپرستن و تازه شهروند درجه دو و این حرفا میشیم!
    راستی یادم رفت بگم من حدود سه سال هم شرکت نفت سابقه کاری دارم
    مرسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    معدلتون خوبه. شما دو تا کار می تونید بکنید. اگر به کانادا و آمریکا خیلی علاقه دارید. به نظر من عجله نکنید و این مدت رو GRE و تافل رو روشون کار کنید تا نمره خوبی بیارید. تا اون موقع ایشاالله مقاله هم دادین و شرایطتون خوب میشه واسه آمریکا و کانادا. از طرفی برای 2010 هم چون دیر شده بعید بنظر برسه که امسال برسید. اما اگه عجله دارید:
    برای اروپا اقدام کنید و سعی کنید در آزمونهای زبان هر چه سریعتر شرکت کنید. بعضی از دانشگاه های اروپا deadline نداره و می تونید هر وقت که زبانتون آماده شد براشون اقدام کنید. تازه پذیرش مشروط به زبان هم می تونید بگیرید
    موفق باشید

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

خوب خیلی خوبه! اجازه بدین چند تا نکته رو یادآوری کنم:

1. ترم بهاره شانستون به مراتب برای فاند گرفتن کمتره تا ترم پاییزه
    2. اروپا لااقل خیلی از کشورهاش نژادپرست نیستند و برخوردشون واقعا خوبه
    3. کانادا دانشگاه هاش خوبه ولی تعدادش به مراتب کمتر از آمریکاست. اگه دنبال دانشگاه خوب هستید برای کانادا باز هم رقابت شدیدتر خواهد بود.
    4. مقاله ندارید و این یه کم کارو مشکل میکنه

اما...
    پیشنهادم اینه که شما حتما با اساتید مکاتبه نزدیک داشته باشید. سعی کنید مقالات اونا رو بخونید و خلاصه یه کاری کنید که ازتون خوششون بیاد. اساتیدی که زمینه کاری و مطالعاتی شما به اونا نزدیک باشه. در این صورت شانستون زیاد خواهد شد. ولی باز هم روی GRE و اپلای برای ترم پاییزه فکر کنید!
    همیشه امیدوار باشین من فقط می خوام مشکلات رو بگم و نه اینکه خدای نکرده شما رو دلسر کنم. معدلتون و سابقه کاریتون نکته بسیار مثبتی هست و نمره زبان خوب هم بهش اضافه بشه حتما شانستون زیاد خواهد شد
    موفق باشید

یه چیز دیگه من از چند نفری شنیدم که gre را فقط قسمت quantitative را می خونن و verbal را شانسی می زنن و برا gre نمی خونن نمره شون هم حدود 1000-1100 میشه. یه سری هم میگفتن که امریکا دست استادا بازه و اگه ازت خوششون بیاد ممکنه نمره gre ازت نخوان اگه این صحبت ها راسته یا حداقل در یه سری موارد وجود داشته باشه من میتونم واسه امریکا هم که تعداد دانشگاه های خوبش خیلی زیاده برا ژانویه اقدام کنم.
    یه سوال دیگه اگه یه بار برا یه استاد برای یه ترم email بزنی و قبولت نکنه برا ترم بعد هم میتونی اینکار را بکنی و یا فقط یه بار میتونی و شانست خیلی کم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    خوب خیلی خوبه! اجازه بدین چند تا نکته رو یادآوری کنم:

1. ترم بهاره شانستون به مراتب برای فاند گرفتن کمتره تا ترم پاییزه
    2. اروپا لااقل خیلی از کشورهاش نژادپرست نیستند و برخوردشون واقعا خوبه
    3. کانادا دانشگاه هاش خوبه ولی تعدادش به مراتب کمتر از آمریکاست. اگه دنبال دانشگاه خوب هستید برای کانادا باز هم رقابت شدیدتر خواهد بود.
    4. مقاله ندارید و این یه کم کارو مشکل میکنه

اما...
    پیشنهادم اینه که شما حتما با اساتید مکاتبه نزدیک داشته باشید. سعی کنید مقالات اونا رو بخونید و خلاصه یه کاری کنید که ازتون خوششون بیاد. اساتیدی که زمینه کاری و مطالعاتی شما به اونا نزدیک باشه. در این صورت شانستون زیاد خواهد شد. ولی باز هم روی GRE و اپلای برای ترم پاییزه فکر کنید!
    همیشه امیدوار باشین من فقط می خوام مشکلات رو بگم و نه اینکه خدای نکرده شما رو دلسر کنم. معدلتون و سابقه کاریتون نکته بسیار مثبتی هست و نمره زبان خوب هم بهش اضافه بشه حتما شانستون زیاد خواهد شد
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آموزش مجازی و پذیرش از کانادا

دوست عزیز من تا جایی که بلدم کمکت می کنم

از نظر سن مشکلی ندارید

برای زبان اگر می خواهید وارد دانشگاه باید مدرک زبان ارائه دهید مگر اینگه شما را مشروط ثبت نام می کنند تا مدرک زبان ارائه در غیر این صورت ثبت نام شما باطل می شود.

حالا برای چه مقطعی می خواهی اقدام کنی لیسانس یا فوق لیسانس اگر با این وضعیت بخواهی اقدام کنی بدون مدرک لیسانس باید از اول شروع کنی

پذیرش می توانی بگیری چرا که نه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)