صفحه 458 از 859 نخستنخست ... 358408448449450451452453454455456457458459460461462463464465466467468508558 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,571 تا 4,580 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط houman22 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما. حالا بین چه رنکی می تونم امیدوار باشم. آیا دانشگاهی مثل بریتیش کلمبیا امکان اپلای برای من هست؟
    در مورد رنک من نمیتونم نظر بدم و بهتره دوستانی که هم رشتۀ شما هستند اظهار نظر کنند. اما اگر بریتیش کلمبیا توی رشتۀ شما هم مثل رشتۀ خودم Top 3 باشه، به نظر میاد که شانستون بالا نباشه.
    اگر دپارتمان مهندسی عمران UBC به نمرۀ GRE بها بده، حتماً باید امتحان بدید؛ چون رقبای شما خیلی تاپ هستند و رقابت بالایی در انتظار شما خواهد بود.
    احساس میکنم با نمرۀ آیلتس فعلی و رکورد تنها یک مقالۀ خارجی، کارتون برای گرفتن پذیرش از UBC سخت باشه؛ توجه داشته باشید که این دانشگاه، محل توجه متقاضی های بسیار قوی از سراسر دنیاست و علاوه بر قوی بودن رقبای شما (که مجبورید برای غلبه بر اونها، رزومۀ قوی تری مهیا کنید) ممکنه این دانشگاه روی دانشگاه های قبلی شما کمی حساس باشه.

علیرغم تمام نداشته ها و نکات نه چندان قوی رزومۀ شما، معدل های خوب شما (خصوصاً معدل لیسانس) میتونه برگ برندۀ شما باشه حتی در فرآیند پذیرش و دریافت فاند از UBC.
    تلاش کنید که با استادهای مورد نظرتون مکاتبه کنید و نظرشون رو جلب کنید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

از دوستان عزیز که بی دریغ به بچه هایی مثل من لطف دارن خیلی ممنونم، لطفا نظرتون رو در مورد رزومه من هم بگین.

- 1 مقطع تحصیلی و دانشگاه: کارشناسی دانشگاه ارومیه (13.06) ------- کارشناسی ارشد دانشگاه علوم و تحقیقات تهران (17.86)
    - 2 معدل 13.06 --------- 17.86
    - 3 رشته عمران، محیط زیست با گرایش منابع آب و رودخانه
    - 4 نمره زبان 86 تافل
    - 5 نمره GRE شرکت نکرده ام
    - 6 تعداد مقاله و نوع: تالیف یک جلد کتاب با استاد راهنمام (در دست داوری) - 1 مقاله آی اس آی! - 3 تا مقاله ژورنال داخلی - 2 تا مقاله کنفرانسی خارجی پذیرش شده – 8 تا مقاله کنفرانسی داخلی ملی و بین المللی
    7- شرایط خاص : سابقه 4 سال کار مرتبط در شرکت مشاور + یک طرح تحقیقاتی با استادم برای شرکت مدیریت منابع آب ایران (وزارت نیرو – در دست انجام)
    فاکتورهایی که میخام مورد توجه قرار بگیره : فاند خوب برای هزینه زندگی و تحصیل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Power System Engineering

شانس من برای ارشد در دانشگاه های کانادا چقدر هست؟

كارشناسي مهندسي برق قدرت، دانشگاه آزاد واحد ابهر، معدل 15
    3 مقاله كنفرانس
    2 مقاله ژورنال
    تافل :86
    جي ار اي: فعلا امتحان ندادم

با تشکر

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

معدل لیسانس ۱۳.۵، دانشگاه آزاد نجف آباد، رشتهٔ عمران
    معدل فوق لیسانس ۲.۵ (معادل ۳.۳/۴) از دانشگاه وین، رشتهٔ حمل و نقل هوشمند
    مقاله : ۱ (غیر مرتبط با رشته)
    به نظر شما آیا شانسی دارم؟ چه نمرهٔ زبانی نیاد دارم، در حالیکه فوق من به زبان انگلیسی‌ بوده.

Member

دوستای گلم من در ضمینه کشور کانادا می خواستم اطلاعاتی بگیرم ، تاپ تن دانشگاه های کانادا برای پذیرش مستر !
    سایت های اکثر دانشگاه ها رو بررسی کردم و دیدم requirment که داشتن برای تافل 92/93 هست .

دانشگاه تهران مرکز ، معدل تبدیل شده به سیستم آمریکایی کانادایی با توجه به ویکی / وست 3.3 الی 3.5 از 4 هست ، مکانیک جامدات
    مقاله ای اس ای یک عدد
    تافل : 95
    TA استاد ریاضی ، مکانیک
    توصیه نامه ها هم یکیش استادی که از UCLA فارغ التحصیل شده هست

تاپ تن برای مستر پذیرش گرفتن چطوری هست ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی امیرکبیر

سلام من میخواستم واسه دکترا مکانیک سیالات اپلای کنن. معدلم 17.06، تافل 98 و مقاله کنفرانس دارم..کدوم دانشگاه شانس بیشتری واسه اپلای دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی امیرکبیر

سلام من میخواستم واسه دکترا مکانیک سیالات اپلای کنن. معدلم 17.06از دانشگاه امیرکبیر، تافل 98 و مقاله کنفرانس دارم..کدوم دانشگاه شانس بیشتری واسه اپلای دارم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

از دوستان عزیز که بی دریغ به بچه هایی مثل من لطف دارن خیلی ممنونم،
    مشکلی که من دارم برام یکم عجیبه!
    من برای PhD اروپای غربی، استرالیا و کانادا اپلای کردم و با استادای زیادی مکاتبه کردم. اما چیزیکه برام عجیبه اینه که اساساً درصد خیلی کمی از استادای کانادایی از دانشگاهای متوسط و متوسط به بالا (نه تاپ) بهم جواب دادن! حداقل بگن نمی خوایم!! حتی با وجود 2 بار ایمیل زدن! من رزومم رو هم گذاشتم که اگر مشکلی هست بهم یاداوزی کنید. شاید راهش فرق داره!!! و نظرتون رو در مورد اینکه برای فاند مناسب شانس دارم یا نه هم بگین بی زحمت!
    "البته" من تو ایمیل هام به نمره لیسانس اشاره نمی کنم! (با این امید که به خاطر معدل ارشد بیخیاش بشن!)

- 1 مقطع تحصیلی و دانشگاه: کارشناسی دانشگاه ارومیه (13.06) ------- کارشناسی ارشد دانشگاه علوم و تحقیقات تهران (17.86)
    - 2 معدل 13.06 --------- 17.86
    - 3 رشته عمران، محیط زیست با گرایش منابع آب و رودخانه
    - 4 نمره زبان 86 تافل
    - 5 نمره GRE شرکت نکرده ام
    - 6 تعداد مقاله و نوع: تالیف یک جلد کتاب با استاد راهنمام (در دست داوری) - 1 مقاله آی اس آی! - 3 تا مقاله ژورنال داخلی - 2 تا مقاله کنفرانسی خارجی پذیرش شده – 8 تا مقاله کنفرانسی داخلی ملی و بین المللی
    7- شرایط خاص : سابقه 4 سال کار مرتبط در شرکت مشاور + یک طرح تحقیقاتی با استادم برای شرکت مدیریت منابع آب ایران (وزارت نیرو – در دست انجام)

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak878 نمایش پست ها
    سلام من میخواستم واسه دکترا مکانیک سیالات اپلای کنن. معدلم 17.06، تافل 98 و مقاله کنفرانس دارم..کدوم دانشگاه شانس بیشتری واسه اپلای دارم؟
    ظاهراً که میتونید برای اکثر دانشگاه ها اقدام کنید. باید بررسی کنید که کدام استاد حاضر هست استاد راهنمای شما بشه. نمیشه گفت کجا شانس بیشتری دارید؛ چون اطلاعاتی که دادید ناقص و مبهم هست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام دوستان من لیسانس معدن و ارشد ژئوفیزیک دارم 2 تا آی اس آی و یکی هم سابمیت شده .و یک کنفرانس بین الملی آیلتس 6 و 3 سال سابقه کار مرتبط. به دنبال پوزیشن دکترا در اروپا بودم ولی میخوام شانسمو واسه کانادا امتحان کنم . آیا شانسی دارم ؟؟ معدلم هم به ترتیب 13 و 16.50 است
    ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)