صفحه 46 از 859 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696146546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض پاسخ : براي دانشگاه‌هاي كانادا اوضاعم چطوره؟

در مورد GRE حرفتون تا حدودی درسته و داشتن نمره 800 تو ریاضی یه مزیت خوب حساب میشه. ولی اگه بتونید توی verbal هم بالای 400 بیارین خیلی بهتون کمک خواهد کرد.
    اما در مورد تماس با استاد: چون شما مقاله ندارید در نگاه اول ممکنه توجه استاد رو جلب نکنید. به همین خاطر برای تماس به اساتید وقت بذارید و مطمئن باشید که اگه استاد احساس کنه شما واقعا به کار کردن باهاش و تنها با اون استاد علاقه دارید بهتون خیلی کمک می کنه به همین خاطر ایمیلی که می زنید واقعا روش کار کنید و به قول معروف کیلویی میل نزنید!
    بابت رک بودنم عذر می خوام. امیدوارم بتونید خوب نتیجه بگیرید. فقط زمان رو از دست ندید هر روز با برنامه زبان بخونید و یه نیم ساعتی رو صرف مطالعه دنشگاه ها و استایدشون بکنید. فقط وقتو تلف نکنید تا بعدا پشیمون نشید

Member mamjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mech.eng Mazandaran.univ

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

با اين شرايط ايا مي شود از كانادا براي فوق ليسانس fund گرفت ؟ از كدوم دانشگاه بهتر ميشه ؟

دانشگاه مازندران و ليسانس مهندسي مكانيك و ايلتس 7 و معدل 15.55 .

Senior Member sara123 آواتار ها

ممنون از راهنماییهاتون
    ایمیلی که میز نم باید توضیح بدم که من به زمینه کاری علاقمندم یا فقط باید رزومه ام را بفرستم میشه یه نمونه ایمیل خوب برا من بفرستین البته یکی از دوستان برام یکی فرستاده اما زیاد توش اظهار علاقمندی نشده.
    از این که رک و پوست کنده حرف میزنین هم ممنونم چون فکر میکنم بیشتر کمکم میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    در مورد GRE حرفتون تا حدودی درسته و داشتن نمره 800 تو ریاضی یه مزیت خوب حساب میشه. ولی اگه بتونید توی verbal هم بالای 400 بیارین خیلی بهتون کمک خواهد کرد.
    اما در مورد تماس با استاد: چون شما مقاله ندارید در نگاه اول ممکنه توجه استاد رو جلب نکنید. به همین خاطر برای تماس به اساتید وقت بذارید و مطمئن باشید که اگه استاد احساس کنه شما واقعا به کار کردن باهاش و تنها با اون استاد علاقه دارید بهتون خیلی کمک می کنه به همین خاطر ایمیلی که می زنید واقعا روش کار کنید و به قول معروف کیلویی میل نزنید!
    بابت رک بودنم عذر می خوام. امیدوارم بتونید خوب نتیجه بگیرید. فقط زمان رو از دست ندید هر روز با برنامه زبان بخونید و یه نیم ساعتی رو صرف مطالعه دنشگاه ها و استایدشون بکنید. فقط وقتو تلف نکنید تا بعدا پشیمون نشید

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

چند تا نکته هست که باید در تماس با اساتید به یاد داشته باشید:

1. ایمیل باید کوتاه باشه تا استاد اونو بخونه! اکثر اساتید نمی خوان برای چک کردن یک ایمیل بیش از 30 ثانیه وقت بذارن
    2. استاد باید احساس کنه که ایمیل رو فقط برای اون استاد نوشتین نه برای همه!!
    3. باید استاد رو تشویق به خوندن رزومه خودتون بکنید
    4. اگه استاد جواب داد حتما مقالات اون رو مطالعه کنید و در مورد مباحثی که روشون کار کرده نظر بدید

ببینید از اینکه برای یک استاد وقت میذارید اصلا احساس نکنید که وقتتون رو دارید تلف کنید. یه ایمیل درست و حسابی به 100 تا ایمیل الکی میرزه! من این اشتباه رو قبلا مرتکب شدم و به همین خاطر تاکید می کنم که این کار رو نکنید. به جاش امسال با دو سه استاد مکاتبه کردم ولی براشون وقت گذاشتم. حتی مقاله یکیشون رو یه هفته تمام داشتم بررسی می کردم چون بهم گفته بود دقیقا چه چیزی رو می خواد ادامه بده. الان اون استاد دنبال کارامه حتی برام توصیه نامه هم نوشته و داده کمیته پذیرش!!
    به هر حال برای هدفتون تلاش کنید و شک نکنید که اگه واقعا بخواین میشه

ApplyAbroad Hero

کاربران گرامی لطفا در راستای موضع تاپیک بحث نمایید، پست نا مربوط حذف شد.

ممنون از همتون
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

سلام

من شرایطم اینه:
    مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه امیرکبیر
    معدل: 14.89
    جی آر ای: وربال 320 کوانت 750 و رایتینگ 2.0
    تافل: 77 آی بی تی
    چندتا ریکامندیشن از استادام دارم.
    تو کنکور کارشناسی ارشد صنایع هم 189 شدم(تاثیری داره؟)

معدلم تا آحرای آپریل و با رد شدن نمره پروژم 15.00 می شه.
    تافل هم دوباره دارم ثبت نام می کنم.

به نظرتون می تونم جایی با فاند پذیرش بگیرم. اگه جای خاصی سراغ دارین که بشه لطف کنین بگین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با این رزومه میرم کانادا ؟؟؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط bahador نمایش پست ها
    سلام
    ببینید رزومتون خوبه دانشگاه های کانادا معدل 15 به بالا می خوان که هستی و تافل هم که خوبه ولی ببینید من بودم حتما یه نکته ای رو توجه می کردم که یسری دانشگاه ها اقدام کنید ولی امید نداشته باشد چون انقد رقابت زیاده که به نظر من نمی تونید بگیرید مثلا toronto,ubc,sfu,Mcgill,alberta
    بخصوص مک گیل که اصلا نازش فوقالعاده بالاست. در ضمن متاسفانه بعضی دانشگاه ها هم مثل Alberta یا SFU انقد خوب دانشگاه های ایران رو می شناسن که بازم به نظر من در مقابل بچه های دیگه شانستون کمه ولی برای ما بقیه دانشگاه بخصوص دانشگاه هایی که دانشگاه های ایران رو نمی شناسن اقدام کنید.

موفق باشید
    چه دانشگاههایی دانشگاه های ایران رو نمیشناسن؟ چون من هم دانشگاه آزاد بودم. و اینکه آیا شانس برای ما که دانشگاه معتبر نبودیم امریکا بیشتر از کانا هست؟ اروپا چطور؟ البته با فاند منظورم هست

پیش فرض گرفتن پذیرش از New Brunswick؟

سلام
    کسی هست قبلا به UNB اپلای کرده باشه؟
    تو سایتش که مراحل اپلایشو نوشته به عنوان یکی از مراحل گفته که یک supervisor باید پیدا کنین که علایق کاریتون یکسان باشه و فاند هم داشته باشه! به نظزتون این مرحله اجباریه؟ راستی توی deadline هاش 15 dec رو واسه preapplication مشخص کرده که من از دست دادمش! نکنه اونم اجباری بود؟!
    هرچقدر هم بهشون میل میزنم جواب نمیدن!

ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترای Dalhousie بهتره یا فوق McGill ؟ هر دو با بورسه البته!

خیلی بستگی به رشته داره. مک گیل خوشنامه اما علت اصلی اش چند تا رشته معدود مثل حقوق و پزشکیشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس زمین شناسی کاربردی از دانشگاه میسور هند

پیش فرض پاسخ : آموزش مجازی و پذیرش از کانادا

اول ایلتس میخوای! راحت بگم! بی برو برگرد! تافل هم قبوله! ولی ایلتس اسونتره! و بیشتر تائیدت میکنن! حالا معدلت اگر پایین باشه ! خب باید چیزهای داشته باشی که اون رو بپوشونه! مثلا مقاله های ای اس ای یا مقاله هایی انگلیسی که حرفی واسه گفتن داشته باشه! باید رزومه خودت رو از همه چیز پر کنی! باید بتونی اونها رو قانع کنی که اگر تائیدت میکنن یه چیزی در دست خودت داری! همین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)