صفحه 48 از 859 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898148548 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    چرا نکته منفی باشه؟! شما PhD رو به خوبی گذروندین و تمایل به شرکت دوباره در PhD علاقه به تحقیق رو نشون میده. من فکر نکنم کسی براتون ایراد بگیره. تماس با استاد رو هر چه زودتر شروع کنید به نفعتونه. حتی قبل از اینکه روند فرستادن مدارک شروع بشه این کار رو شروع کنید. این رو هم بگم اساتید وقتی سرشون شلوغه خیلی کم جواب می دن و بهتره تا سرشون شلوغ نشده شما با هاشون در ارتباط باشین.
    برای رشته شما دانشگاه نمی تونم پیشنهاد کنم مهم استاده که بهتون جواب بده. اگه بتونید از اساتید جواب خوبی بگیرید شانستون خیلی زیاد خواهد شد. زبان رو هم به صورت مرتب بخونید ان شاالله نمره خوبی بیارید
    موفق باشید
    اميدوارم کرديد. پس از يک روز جستجو در زمينه تحقيقاتی مورد علاقه ام حدود 10 استاد را پيدا کردم و برايشان email خواهم زد. يک متن کوتاه درباره اينکه تمايل دارم در زمينه تحقيقاتی آن استاد ادامه تحصيل بدهم به همراه CV کفايت می کند؟ منتظر می مانم ببينم چی خواهد شد. باز هم ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

سلام دوستان ایا من با 17.5 فوق شیراز و لیسانس 15.9 علم و صنعت واسه دانشگاههای WATERLOO,MCGILL,ALBERTA ,CALGARYشانسی دارم یا برم سراغ رنکهای پایینتر در ضمن IELTS:7منتظر پاسختان هستم با تشکر

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط andia نمایش پست ها
    سلام دوستان ایا من با 17.5 فوق شیراز و لیسانس 15.9 علم و صنعت واسه دانشگاههای WATERLOO,MCGILL,ALBERTA ,CALGARYشانسی دارم یا برم سراغ رنکهای پایینتر در ضمن IELTS:7منتظر پاسختان هستم با تشکر
    دوست عزیز، بهتره شروع به مکاتبه کنی، شما شرایطت معقول برای این دانشگاه هاست، اما همه چیز بستگی به مکاتبه شما با استاد ها داره، اگه استادی به شما OK بده، کلی از مسیر رو رفتی، البته برای اطمینان، توصیه میکنم با یکی دوتا دانشگاه های رنک پایینتر هم همزمان مکاتبه کنی.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

خیلی ممنون از پاسختون در ضمن برای رشته من مهندسی شیمی چه دانشگاههای دیگری در کانادا توصیه می کنید

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط andia نمایش پست ها
    آلبرتا و مک گیل یکم سخت میگیرن بهتره با احتیاط برای اونا اقدام کنید. دانشکده شیمی آلبرتا که راحت میشه گفت قوی ترین گروه تحقیقاتی رو داره و مشتری هم زیاد داره. در ضمن GRE هم می خواد.
    همیشه یه در پشتی هم در نظر بگیرید تو انتخابهاتون

موفق باشید

Junior Member hamid_m3546 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Faculdade de Engenharia da Universidade do Porto

با سلام خدمت دوستان

اگر ممکن است شرایط من رو هم ارزیابی کنید
    کارشناسی ارشد کامپیوتر نرم افزار تهران جنوب 16.36
    کارشناسی کامبپوتر نرم افزار آزاد مشهد 15.8
    5 سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد، علمی کاربردی و غیرانتفاعی و پیام نور
    Ielts 6.0
    مقاله ندارم

میخواستم ببینم که در کدام دانشگاهها امکان پذیرشم برای دکترا بیشتر است
    البته تا سالی 25 میلیون رو میتونم خرج کنم هم برای هزینه زندگی و دانشگاه
    ممنون میشوم اگر بنده را راهنمایی بفرمائید

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

با سلام آیا من با این شرایط می توانم از دانشگاه های کانادا پذیرش بگیریم
    و از چه نوع دانشگاههای می توانم پذیرش بگیریم

من دیپلم هنرستان و فوق دیپلم در رشته الکترونیک دارم
    معدل دیپلم 14.5 و معدل کاردانی 13.86 متاسفانه 3 ترم اول دانشگاه را نتواستنم درست درس بخوانم ولی 2 ترم آخر را خیلی خوب معدل گرفتم میانگین دو ترم روی 16 است آیا امیدی هست .

و هزینه تحصیل و اقامت سالی چقدر در میاید ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    با سلام آیا من با این شرایط می توانم از دانشگاه های کانادا پذیرش بگیریم
    و از چه نوع دانشگاههای می توانم پذیرش بگیریم

من دیپلم هنرستان و فوق دیپلم در رشته الکترونیک دارم
    معدل دیپلم 14.5 و معدل کاردانی 13.86 متاسفانه 3 ترم اول دانشگاه را نتواستنم درست درس بخوانم ولی 2 ترم آخر را خیلی خوب معدل گرفتم میانگین دو ترم روی 16 است آیا امیدی هست .

و هزینه تحصیل و اقامت سالی چقدر در میاید ؟

دوست من ، شما اطمینان داشته باشید درس خوندن در اون کشورهایی که تو ذهنتون هست ، خیلی خیلی سخت تره . خیلی ها بودن که رفتن دانشگاه های رنک پاین سوئد ولی بعد از 1 ترم یا برگشتن یا اخراج شدن . من به شما پیشنهاد میکنم دسته کم کارشناسی رو اینجا بخونید و معدل بالای 16 کسب کنید ، بعد بفکر اونطرف باشید . افسانه ای فکر نکنید
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Junior Member

سلام . من 19 سال دارم و دیپلم دارم . ( دیپلم ریاضی با معدل کل 18.82) و پیش دانشگاهی تجربی با معدل کل 18.19
    IELTS : 7
    تو مسابقات علمی پژوهشی هم رتبه دارم (رزومه قوی)
    واسه رشته ی پرستاری یا پزشکی می خوام پذیرش بگیرم . ( دانشگاه mcgill) خواستم ببینم چقدر شانس دارم ؟؟ اصلا امکانش هست یا نه ؟؟
    خوشجال می شم راهنماییم کنید .

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_m3546 نمایش پست ها
    دوستان کسی نیست لطف کنه و یه کمکی بکنه به ما !
    بنظرم بتونید برای بعضی از دانشگاه های آمریکا اقدام کنید . دانشگاه های کشورهای اروپایی هم اگه خرج تحصیل و ... رو خودتون بدید کاری به معدل و ... ندارند و بهتون پذیرش میدن
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)