صفحه 49 از 859 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999149549 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ayda_asi نمایش پست ها
    سلام . من 19 سال دارم و دیپلم دارم . ( دیپلم ریاضی با معدل کل 18.82) و پیش دانشگاهی تجربی با معدل کل 18.19
    IELTS : 7
    تو مسابقات علمی پژوهشی هم رتبه دارم (رزومه قوی)
    واسه رشته ی پرستاری یا پزشکی می خوام پذیرش بگیرم . ( دانشگاه mcgill) خواستم ببینم چقدر شانس دارم ؟؟ اصلا امکانش هست یا نه ؟؟
    خوشجال می شم راهنماییم کنید .

توی همین انجمن بحثی درمورد پذیرش پزشکی با مدرک دیپلم هست . شما اگر بتونید این نمره IELTS رو کسب کنید بسیار مفید خواهد بود براتون . درضمن اگر برای کانادا اقدام میکنید از require ها مطمئن بشید که IELTS هم قبول کنند
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

توی همین انجمن بحثی درمورد پذیرش پزشکی با مدرک دیپلم هست . شما اگر بتونید این نمره IELTS رو کسب کنید بسیار مفید خواهد بود براتون . درضمن اگر برای کانادا اقدام میکنید از require ها مطمئن بشید که IELTS هم قبول کنند
    متاسفانه من موفق نشدم چیزی پیدا کنم . ممنون می شم بیشتر کمکم کنید .

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط iBT نمایش پست ها
    I think all the universities in CA accept IELTS
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_m3546 نمایش پست ها
    دوستان کسی نیست لطف کنه و یه کمکی بکنه به ما !
    باید بری سراغ دانشگاههایی که رنک پایینی دارن و البته نمره آیلتس 6 رو قبول دارن چون اکثر دانشگاههای معروف با رنک بالا آیلتس بالاتری می خوان و برای دکترا به مقاله زیاد توجه می کنن.
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد-تهران

سلام

من دانشجوی ارشد اقتصاد دانشگاه تهران هستم. کارشناسی هم همونجا بودم. ترم آخر هستم و دارم روی پایان نامم کار می کنم. فکر کنم یک مقاله از پایان نامم در بیاد. معدل کارشناسی 17.80 و ارشد تا الان 17.60 بوده. درصدد شرکت در تافل و GRE هم هستم. فعلا فقط و فقط کانادا مد نظرم هست. بنظرتون چقدر شانس دارم از یکی از دانشگاه های کانادا در ذیل پذیرش با فاند برای دکتری بگیرم؟

1- Toronto ( که احتمالا کار هر کس نیست و فقط پول الکی باید بدم پس در خواست ندم بهتره بنظرتون؟)
    2- British Columbia ( که این هم دست کمی از اولی نداره)
    3-Calgary
    4-McGill
    5-Waterloo
    6-Western Ontario
    7-McMaster
    8-Alberta
    9-Saskatchewan
    10-Manitoba
    11-York
    12-Dalhousie
    13-Ottawa
    14-Simon Fraser
    15-Victoria British Columbia
    16-Queen's university kingston
    17-Carleton
    18-Concordia

ضمن نظر دادن راجع به شانس قبولیم لطفا اگر کسی اطلاعات داره می تونه بگه واسه کدوم یکی از دانشگاه های بالا که گفتم شانس بیشتری دارم؟

یک سوال دیگه هم دارم: Processing fee برای دانشگاه های کانادا معمولا چقدره؟ اگه 100$ باشه فکر کنم 1 میلیون تومن برای 10 دانشگاه باید بدم

ممنون از توجهتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Optics, University of Central Florida

با سلام خدمت دوستان

اگر ممکن است شرایط من رو هم ارزیابی کنید
    کارشناسی ارشد کامپیوتر نرم افزار تهران جنوب 16.36
    کارشناسی کامبپوتر نرم افزار آزاد مشهد 15.8
    5 سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد، علمی کاربردی و غیرانتفاعی و پیام نور
    Ielts 6.0
    مقاله ندارم

میخواستم ببینم که در کدام دانشگاهها امکان پذیرشم برای دکترا بیشتر است
    البته تا سالی 25 میلیون رو میتونم خرج کنم هم برای هزینه زندگی و دانشگاه
    ممنون میشوم اگر بنده را راهنمایی بفرمائید

اگه بتونین برای سال اول 40 میلیون جور کنین میتونین یک دانشگاه خوب (رنک 40، 50 به بعد) تو آمریکا پذیرش بگیرید. اگه سال اول همون 25 رو دارید میتونید یه دانشگاه متوسط یا خوب کانادا (مثلا آلبرتا یا مک مستر) رو پدیرش بگیرید، چون این پول برای شهریه+هزینه زندگی در آمریکا کافی نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanic

سلام
    به كمكتون احتياج دارم
    من كارشناسي مكانيك گيلان-معدل 2 سال آخرم 15.70-(كلا 14.66-ترماي اول درسخون نبودم)-يك مقاله در ISME
    ارشد هوافضا خواجه نصير -معدل 17.30-( 2ترم شاگرد اول-تاثير داره؟!! )-1مقاله درISI
    حالا هم ميخوام واسه دكتراي مكانيك اقدام كنم(فعاليتم تو ارشد ديناميكي و كنترلي بوده)...بين دانشگاههاي ممتاز كانادا كجاها شانس دارم...البته با فاند
    ویرایش توسط whitegirl : March 3rd, 2010 در ساعت 11:25 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط andia نمایش پست ها
    سلام دوستان ایا من با 17.5 فوق شیراز و لیسانس 15.9 علم و صنعت واسه دانشگاههای WATERLOO,MCGILL,ALBERTA ,CALGARYشانسی دارم یا برم سراغ رنکهای پایینتر در ضمن IELTS:7منتظر پاسختان هستم با تشکر
    کلا شانس خوبی برای قبول شدن دارید ولی خوب فکر نکنم شانس معقولی برای قبولی از دانشگاهایی مثل تورنتو، یوبی سی، واترلو، مک گیل و حتی آلبرتا داشته باشید. من اگه جای شما بودم جاهایی مثل کالگری، مک مستر و کنکوردیا اپلای می کردم.

اما همه اینا به این بستگی داره که مقاله دارید یا نه و اگه دارید مقاله هاتون در چه سطحی است

Junior Member

با 25 می تونید خرج دانشگاه و زندگی در هر کدام از دانشگاه ها رو بدید ولی رزومتون برای قبولی در دانشگاه های خوب کانادا ضعیفه. به نظر من اصلا شانسی برای دانشگاه های 1-5 کانادا ندارید و برای 6-10 هم کمه.
    به نظر من با تماس با استادای دانشگاه های رده های بعدی کانادا می تونید به راحتی قبول بشید. دانشگاه هایی مثل Concordia، Carleton, Western Ontario، Dalhousie رو پیشنهاد می کنم

دوستان کسی نیست لطف کنه و یه کمکی بکنه به ما !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Optics, University of Central Florida

شانس برای دانشگاههای ممتاز خیلی کمه. کالگری، مک مستر، کنکوردیا، وسترن انتاریو، اتاوا و sfu گزینه های خوبین

نقل قول نوشته اصلی توسط whitegirl نمایش پست ها
    چرا جواب منو نداديد؟؟):

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)