صفحه 50 از 859 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100150550 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member hosseinaminy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک-صنعتی اصفهان

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا

با عرض سلام خدمت دوستان
    ممنون میشم اگه راجع به وضعیت منم نظر بدین
    من لیسانس مهندسی شیمی دارم از دانشگاه گیلان با معدل 15.5 .فوق لیسانس مهندسی مکانیک -تبدیل انرژی از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 16.2 خواستم ببینم چقد شانس دارم واسه پذیرش دکترا تو رشته هایی مثل مکانیک و مهندسی شیمی و چه دانشگاهی, فعلا امتحان TOFEL ندادم ولی فکرکنم حدود 100 بتونم بیارم و GREحدود 400 و 1 مقاله خارجی

خیلی ممنونم

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

سلام .
    لیسانس صنایع علم و صنعت 14.79
    فوق صنایع آزاد 18.27
    ibt 90
    3 تا مقاله / 2 تا داخلی و1 کنفرانس خارجی
    واسه دکتری شانس دارم ؟ و اگه دارم کدوم دانشگاه ها؟ مجرد بودن یا متاهل بودن اثری تو شانسم میذاره؟

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.82 نمایش پست ها
    سلام .
    لیسانس صنایع علم و صنعت 14.79
    فوق صنایع آزاد 18.27
    ibt 90
    3 تا مقاله / 2 تا داخلی و1 کنفرانس خارجی
    واسه دکتری شانس دارم ؟ و اگه دارم کدوم دانشگاه ها؟ مجرد بودن یا متاهل بودن اثری تو شانسم میذاره؟
    بله. معدل فوقت عاليه. به نظر من اكثر دانشگاه هاي كانادا كه نمره تافل ٩٠ رو مي خوان شانس داري. مجرد و متاهل بودن تو گرفتن پذيرش اصلا نقشي نداره و در گرفتن ويزا هم اگر فاند گرفته باشي و مدرك مالي براي همسرت ارائه بدي راحت ويزاتو مي گيري.
    شاد باشي

پیش فرض پاسخ : چه دانشگاهی را بر اساس شرایط من برای پذیرش و فاند پیشنهاد میکنید؟

سلام من مهندسی برق دانشگاه تهران جنوب میخونم معدلم 16 و نمره زبانم هم ibt 100 است با یک مقاله submit میخواستم بدونم چقدر شانس برای گرفتن پذیرش + فاند کامل دارم از یک دانشگاه کانادا ترجیحا آلبرتا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرط معدل برای PhD دانشگاه SFU

با سلام
    در صورتیکه اختلاف بین معدل لیسانس با فوق لیسانس خیلی زیاد باشه آیا تاثیر منفی نمی ذاره؟ من فوق لیسانس معدلم 19 اما لیسانسم 14

Junior Member

سلام-می خواستم بدونم باشرایط من برای کدوم دانشګاههابرای ارشدبه خصوص دانشګاه های کانادا امکان ګرفتن fund هست؟چقدرمیتونم امیدارباشم اگرنتونستم fundبگیرم بعداز1یا2ترم fundبگیرم.برای دانشگاه هایی مثل mcmasterدریک سال کل هزینه تحصیل وزندگی چقدر می شه؟ممنون.

دانشګاه صنعتی سهند
    رشته مهندس ‍بی‍‍والکتریک ګرایش برق
    معدل دوره لیسانس:16.23
    IELTS:7.5
    مقاله داخلی وخارجی:0
    gre:1100

Junior Member

با سلام
    یه نظری هم در مورد من بدید ممنون میشممن الان سال 4 کارشناسی فیزیک هستم ولی کارشناسیم تا سال 5 طول میکشه )

دانشجوی فیزیک کارشناسی با معدل 15.5 ( شریف)

به نظرتون روی چه آیتمهایی(مقاله یا gre general یا gre subject ) کار کنم که سال دیگه که میخوام اپلای کنم بیشترین تاثیرو داشته باشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرط معدل برای PhD دانشگاه SFU

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazaninnf نمایش پست ها
    با سلام
    در صورتیکه اختلاف بین معدل لیسانس با فوق لیسانس خیلی زیاد باشه آیا تاثیر منفی نمی ذاره؟ من فوق لیسانس معدلم 19 اما لیسانسم 14
    اختلاف خیلی زیاد تاثیر منفی نمی ذاره، بلکه اون چیزی که تاثیر منفی می ذاره معدل کم شما در مقطع لیسانس هست که البته تا حد خیلی زیادی با معدل فوق جبران شده و پیشرفت شما رو نشون هست.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد دانشگاه های کانادا

سلام
    كدوم دانشگاه كانادامستر عمران داره كه Application fee نداشته باشه و نيازي نباشه مدارك رو براشون ارسال كنيم و آنلاين كافيه ؟
    مي خوام شانسم رو امتحان كنم‌! سنگ مفت و گنجيشك مفت

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد دانشگاه های کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    سلام
    كدوم دانشگاه كانادامستر عمران داره كه Application fee نداشته باشه و نيازي نباشه مدارك رو براشون ارسال كنيم و آنلاين كافيه ؟
    مي خوام شانسم رو امتحان كنم‌! سنگ مفت و گنجيشك مفت
    من اکثر دانشگاههای کانادا رو برای عمران دیدم ولی هیچ جا همچین شرایطی برای apply نداره دوست من
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)