صفحه 508 از 859 نخستنخست ... 8408458498499500501502503504505506507508509510511512513514515516517518558608 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,071 تا 5,080 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد نرم افزار
    معدل 17/08 بدون پایان نامه
    نمره IELTS 6/5
    GRE ندارم
    یک مقاله ISI
    لطفا در مورد شانس پذیرش بنده نظر بدید.ممنون

سلام. من رشته تربیت بدنی می خونم. دانشجوی ارشد فیزیولوژی دانشگاه مازندران هستم.
    معدل کارشناسی 18. دارم واسه مقاله نوشتن کار می کنم. احتمال خیلی زیاد کتاب هم ترجمه می کنم (با 1 گروه).
    می خوام بدونم می تونم از دانشگاه های کانادا پذیرش بگیرم؟ فاند چطور؟ کدوم دانشگاه؟ مدرک زبان هم می گیرم.

سلام دوستان من به یه استاد دانشکده شیمی واترلوو ایمیل زدم اونم از علاقه من به فیلدش تشکر و گفت اپلای کن منم با وجود اینکه مدرکم تا آخر Jan نرسید برای Fall 2015 با نمرات تایپ شده اپلای کردم بنظرتون چقدر شانس دارم در ضمن این تنها جایی بود که اپلای کردم چون تنها جواب درست وحسابی بود که گرفتم
    شرائط: لیسانس دانشگاه صنعتی شاهرود: معدل 15.6
    فوق لیسانس دانشگاه مازندران: معدل 16.83
    ا مقاله آی اس آی Impact factor=3.5 و دو سمینار داخلی
    آیلتس 7.0

ApplyAbroad Guru

سلام
    نمره زبان و معدل تو رنج هست
    مساله اصلی هم استاد هست که اوک داده
    در کل خیلی مقبت فکر کنید ولی یک نکته ای که در مورد این دانشگاه هست و مخصوصا دقت کنید اینه که بعد اپلای رسمیتون استاد با دریافت اپلیکیشنهای قوی تر شمارا فراموش کنه!
    این هم برمیگرده به حفظ ارتباط شما و اینکه بتونید بهترین گزینه براس بمونید تا زمان پذیرش
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط agol نمایش پست ها
    سلام دوستان من به یه استاد دانشکده شیمی واترلوو ایمیل زدم اونم از علاقه من به فیلدش تشکر و گفت اپلای کن منم با وجود اینکه مدرکم تا آخر Jan نرسید برای Fall 2015 با نمرات تایپ شده اپلای کردم بنظرتون چقدر شانس دارم در ضمن این تنها جایی بود که اپلای کردم چون تنها جواب درست وحسابی بود که گرفتم
    شرائط: لیسانس دانشگاه صنعتی شاهرود: معدل 15.6
    فوق لیسانس دانشگاه مازندران: معدل 16.83
    ا مقاله آی اس آی Impact factor=3.5 و دو سمینار داخلی
    آیلتس 7.0

Junior Member

با سلام

من در رشته نرم افزار دانشگاه آزاد کرج خوندم
    معدل 16.06 هست و نمره تالم هم 96 شده.
    می خوام واه کانادا اپلای کنم خواستم ببینم چقد شانس گرفتن فاند دارم؟
    و اینکه چه دانشگاهایی در زمینه IT و Networking یا communication ارشد ارایه میدن؟
    اگه ممکنه از دوستان که تجربه مشابه دارن کمکم کنن

مرسی

Junior Member

با سلام من کارشناسی مهندسی برق ار دانشگاه مازندران گرفتم. رتبه ارشدم شد 9 دانشگاه تهران (مهندسی برق) قبول شدم .
    4 تا مقاله دارم و معدل کارشناسیم 14.23 و ارشدم 15.2 و نمره تافل بنده 89 شده .میخوام دوباره Master بگیرم.آیا شانسی برای گرفتن Fund دارم.
    بسیار متشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

سلام دوستان

من به تازگی دوره ی فوق لیسانسو در رشته الکترونیک در دانشگاه Kyungpook National University به همراه Full Scholarship در کشور کره جنوبی شروع کردم و بر اساس آخرین رنکینگ USNews، رنکیگ این دانشگاه 432 هستش. زمینه ی کاری بنده در لابراتوار سنسورهای پزشکی ( bio sensors and gas sensors based on semi-conductors) هست. میخوام بدونم با این موقعیتی که دارم و همین طور با توجه به سوابقی که در ادامه میگم چقدر برای پذیرش گرفتن به همراه ّّّFull Fund در مقطع دکتری در همین زمینه ی کاری،از جایی مثل آمریکا، کانادا، آلمان، استرالیا،...یا هر جایی که شما پیشنهاد میدید( اولویتم با کشورهای انگلیسی زبان با توجه به آینده ی کاری خوب هست)، شانس خواهم داشت.
    کاردانی: الکترونیک روزانه دانشکده فنی. معدل :14.77
    کارشناسی: دانشگاه آزاد. معدل: 16.32
    کارشناسی ارشد: دانشگاه Kyungpook National University. معدل: تلاش می کنم برای معدل خوب!!
    مقاله: تعداد 5 مقاله بین المللی که با زمینه کاری الانم نامرتبط هستش( در زمینه ی کنترل) و مربوط میشه به دوره ی لیسانسم!
    با توجه به حجم کار زیاد لابراتوار به نظر میاد شانس نوشتن مقاله پایین باشه، اما تمام تلاشمو میکنم که از تزم1-2تا در بیارم و فکر نمی کنم تا یکسال و نیم آینده که می خوام برای پذیرش اقدام کنم آماده باشن!!

زبان: آیلتس 6.5 دارم که تا زمان اپلای واسه دکتری باطل میشه و تمام سعیمو می کنم که برسونمش به 7
    GRE: ندارم!

مجهولات معادله زیاد هستن، اما ممنون میشم تا جایی که امکان داره منو راهنمایی کنید.

بسیار بسیار سپاسگذارم
    آِرادتمند شما.

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_ak369 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من به تازگی دوره ی فوق لیسانسو در رشته الکترونیک در دانشگاه Kyungpook National University به همراه Full Scholarship در کشور کره جنوبی شروع کردم و بر اساس آخرین رنکینگ USNews، رنکیگ این دانشگاه 432 هستش. زمینه ی کاری بنده در لابراتوار سنسورهای پزشکی ( bio sensors and gas sensors based on semi-conductors) هست. میخوام بدونم با این موقعیتی که دارم و همین طور با توجه به سوابقی که در ادامه میگم چقدر برای پذیرش گرفتن به همراه ّّّFull Fund در مقطع دکتری در همین زمینه ی کاری،از جایی مثل آمریکا، کانادا، آلمان، استرالیا،...یا هر جایی که شما پیشنهاد میدید( اولویتم با کشورهای انگلیسی زبان با توجه به آینده ی کاری خوب هست)، شانس خواهم داشت.
    کاردانی: الکترونیک روزانه دانشکده فنی. معدل :14.77
    کارشناسی: دانشگاه آزاد. معدل: 16.32
    کارشناسی ارشد: دانشگاه Kyungpook National University. معدل: تلاش می کنم برای معدل خوب!!
    مقاله: تعداد 5 مقاله بین المللی که با زمینه کاری الانم نامرتبط هستش( در زمینه ی کنترل) و مربوط میشه به دوره ی لیسانسم!
    با توجه به حجم کار زیاد لابراتوار به نظر میاد شانس نوشتن مقاله پایین باشه، اما تمام تلاشمو میکنم که از تزم1-2تا در بیارم و فکر نمی کنم تا یکسال و نیم آینده که می خوام برای پذیرش اقدام کنم آماده باشن!!

زبان: آیلتس 6.5 دارم که تا زمان اپلای واسه دکتری باطل میشه و تمام سعیمو می کنم که برسونمش به 7
    GRE: ندارم!

مجهولات معادله زیاد هستن، اما ممنون میشم تا جایی که امکان داره منو راهنمایی کنید.

بسیار بسیار سپاسگذارم
    آِرادتمند شما.
    شما موقعیت خیلی خوبی دارید، ازش استفاده کنید و از الان نگران چیزی نباشید، تمام تلاشتون رو برای یه معدل عالی و حداقل داشتن یه مقاله خوب بکنید مطمئن باشید که از یه دانشگاه رنک خیلی بالای آمریکا (یا کانادا یا استرالیا) پذیرش میگیرید، موقعیتتون عالیه قدرشو بدونید، موفق باشید

رشته و دانشگاه
    Chem Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط smam نمایش پست ها
    با سلام من کارشناسی مهندسی برق ار دانشگاه مازندران گرفتم. رتبه ارشدم شد 9 دانشگاه تهران (مهندسی برق) قبول شدم .
    4 تا مقاله دارم و معدل کارشناسیم 14.23 و ارشدم 15.2 و نمره تافل بنده 89 شده .میخوام دوباره Master بگیرم.آیا شانسی برای گرفتن Fund دارم.
    بسیار متشکر
    دوست عزیز، معدل ارشدتون پایینه ولی برای استادا ایمیل بفرستید و نظرشون رو جلب کنید، با داشتن این مقالات شانس دارید، به خصوص اگر برای استادی که زمینه کاریش با شما یکیه شانس شما بالا میره، متاسفانه جفت معدلاتون پایینن ولی شانس دارین، با استادایی که گفتم مکاتبه کنید و اگه میتونید بهشون زنگ بزنید، به نظرم این میتونه راه پذیرش گرفتن شما با فاند باشه

رشته و دانشگاه
    Chem Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mehriana نمایش پست ها
    دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد نرم افزار
    معدل 17/08 بدون پایان نامه
    نمره IELTS 6/5
    GRE ندارم
    یک مقاله ISI
    لطفا در مورد شانس پذیرش بنده نظر بدید.ممنون
    شانس شما خوبه و میتونید از کانادا پذیرش با فاند بگیرید، برای همه دانشگاهها اپلای کنید، باید پیگیر باشید، خیلی زیاد، زمینه کاری هم خیلی برای استادا (البته نه همشون) مهم هست، موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)