صفحه 52 از 859 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152552 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

من توصیه می کنم شما حتما با اساتید تماس بگیرید. مقالات چاپ شده شما می تونه در جلب توجه اساتید بسیار موثر باشه. در کل اگه نمرات زبان رو اونجوری که گفتین بیارین شانس بسیار خوبی برای فاند خواهید داشت

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش از New Brunswick؟

سلام .
    من امسال UNB فاند گرفتم. بله برای گرفتن فاند باید یه استاد پیدا کنید که حاضر باشه قبولتون کنه و بهتون فاند بده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش از New Brunswick؟

منم امسال از UNB پذیرش با فاند گرفتم. شما حتما باید یک استاد رو پیدا کنید تا باهاش بتونید کار کنید و اون فاند شما رو بده. در ضمن این دانشگاه خیلی در مورد ددلاینها سخت گیر نیست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

سلام
    کدوم دانشگاهها gre نمی خوان؟

سلام
    من کارشناسی ارشد شیمی با معدل 14.67 و 3 مقاله ISI و 12کنفرانس ایرانی و 4 کنفرانس خارجی دارم و IELTS = 5 دارم . به نظر شما میتونم برای کانادا پذیرش بگیرم ؟ ممنون از راهنمایی شما

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا

سلام
    من مدرك كارشناسي ارشد در رشته زيست سلولي-مولكولي با معدل 17.81 دارم. از كدوم دانشگاه كانادا شانس بيشتري براي گرفتن پذيرش در مقطع دكترا دارم؟ راستي براي كانادا بهتره نمره تافل داشته باشي يا IELTS ؟ ممنونم اگه راهنماييم كنيد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط raheleh نمایش پست ها
    سلام
    من مدرك كارشناسي ارشد در رشته زيست سلولي-مولكولي با معدل 17.81 دارم. از كدوم دانشگاه كانادا شانس بيشتري براي گرفتن پذيرش در مقطع دكترا دارم؟ راستي براي كانادا بهتره نمره تافل داشته باشي يا IELTS ؟ ممنونم اگه راهنماييم كنيد؟
    كدو دانشگاه ها درس خوندين؟

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

سلام دوستان
    ميشه منو راهنمايي كنيد!!!
    من تيرماه دفاع كارشناسي ارشدم هست. معدل ليسانس و فوقم 17/15 و 17/50 هست. خوب براي دفاعم يه مقاله داخلي مي تونم آماده كنم و نهايتاً براي اپلاي دوتا مقاله داخلي مي تونم داشته باشم.
    نمره زبان ندارم و الان پيگيرشم و البته زبانم تعريفي نداره اما خوب مي تونم تافل رو حد نصاب بيارم
    با اين حساب من مي خوام اول دانشگاه تورنتو برم و بعد مك گيل
    حالا به نظرتون امسال اپلاي كنم با اين رزومه يا بذارم براي سال ديگه تا لااقل تعداد مقالاتمو بيشتر كنم و خوب زبانمو بهتره كنم؟
    براي دانشگاه هاي كانادا محدوديت سني نيست؟
    راستي رشته من علوم سياسي هست
    ممنون از لطفتون
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

Junior Member

پیش فرض شرط ادامه تحصیل داروسازان در کانادا

سلام به همه

آیا امکان ادامه تحصیل برای کسایی که در ایران دکتری داروسازی گرفتن، در کانادا وجود داره؟ اگر داره ممنون می شم شرایطش رو بگین
    گرایش هایی مثل Clinical Pharmacy یا Hospital Pharmacy

پیشاپیش از همتون تشکر می کنم

Junior Member

من معدلم 16.52 از دانشگاه تبریز ،تافل 94 ،بدون مقاله ،برای مستر رشته صنایع غذایی اقدام کردم.به نظرتون شانس پذیرش تو دانشگاه البرتا بدون فاند رو دارم؟تقاضای فاند نکردم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)