صفحه 525 از 859 نخستنخست ... 25425475515516517518519520521522523524525526527528529530531532533534535575625 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,241 تا 5,250 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam.aero نمایش پست ها
    مي خواستم بدونم براي دانشگاه هاي خيلي خوب كانادا ايا مي تونم اميدوار باشم
    ليسانس هوافضا دانشگاه امير كبير معدل 15.15
    فوق ليسانس هوافضا دانشگاه صنعتي شريف معدل 18.19 شاگرد اول
    دو مقاله سابميت شده كه فكر كنم تا اخر تابستات جوابشون بياد
    فقط حس مي كنم معدل ليسانسم كمه اندكي دلسردم ميكنه
    ايا ممكنه از دانشگاه هايي مثل mcgill يا british columbia يا toronto پذيرش بگيرم
    شانس که دارید. باید بگردید استاد پیدا کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam.aero نمایش پست ها
    مي خواستم بدونم براي دانشگاه هاي خيلي خوب كانادا ايا مي تونم اميدوار باشم
    ليسانس هوافضا دانشگاه امير كبير معدل 15.15
    فوق ليسانس هوافضا دانشگاه صنعتي شريف معدل 18.19 شاگرد اول
    دو مقاله سابميت شده كه فكر كنم تا اخر تابستات جوابشون بياد
    فقط حس مي كنم معدل ليسانسم كمه اندكي دلسردم ميكنه
    ايا ممكنه از دانشگاه هايي مثل mcgill يا british columbia يا toronto پذيرش بگيرم

قطعا شانس بالایی دارید / یعنی شما از نظر معیار ها و حداقل های داشگاه های کانادا اوکی هستید اما توجه کنید که دانشگاه های کانادا استاد محور هستند و این هنر شماست که توانایی هاتون رو به استاد نشون بدید و بین رقبا برید بالا ( تو اون دانشگاه های تراز اول منظورمه) - استاد اگه اوکی رو به دانشگاه بده تمام هست - به نظرم اول بچسبید به زبان که دستتون برای انتخاب داشنگاه باز باشه و دوم اینکه هم زمان وقت های دیگرتون رو بذارید وب گردی تو سایت دانشگاه های کانادا و صفحه اساتید و رشته ها - به نظرم خلی خوبه که به دانشگاه های نامبردتون فک می کنید اما راه رو برای خودتون نبندید و به سایر دانشگاه ها هم سر بزنید ، شاید استادی که شما دنبالشید و با مسیر تحقیقی و علایق شما جور هست در دانشگاه های دیگه باشه -- من خودم یک فابل درست کرده بودم و توی سایت تمام داشنگاه های کانادا رفتم و طبق مزایا و چیزهای دیگه فولدر بندی کردم و در نهایت از یک لیست 50-60 تایی شاید 3-4 تا موند اما حداقل مطمئن بودم که چیزی رو از تو ننداختم و این 3-4 تا قطعا یکیش در رو برای من باز می کنه --

موفق باشید

شاید این به دردتون بخوره http://www.univcan.ca/canadian-unive...tudy-programs/

Junior Member

سلام دوستان

به توجه به خلاصه رزومه ی من بنظرتون توی کدوم دانشگاه ها شانس پذیرش دارم
    رشته مهندسی مکانیک گرایش سیالات - معدل کارشناسی 14.79 دانشگاه شیراز - ارشد 17.62 دانشگاه شاهرود - یه مقاله isi با امپکت 2.2 در زمینه شبیه سازی عددی خون
    امتحان زبان هنوز ندادم و دارم خودم رو اماده می کنم
    سابقه کار تو پالایشگاه و سابقه TA هم دارم

خواهرم ساکن آلبرتاست و خیلی خوبه اگه بتونم از آلبرتا یا کلگری پذیرش بگیرم

خیلی ممنونم

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

سلام دوستان، ممنون میشم راهنماییم کنید.
    لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی از شیراز با معدل 18.22
    ارشد ادبیات انگلیسی و آمریکا از آلمان. معدل تا الان A به سیستم آمریکا (و به سیستم آلمان 2.4)
    دوتا مقاله کنفرانسی آکسفورد و تامپره فنلاند
    یه کتاب که under review هست برای چاپ.
    7 سال سابقه کار تدریس
    زبان آلمانی(B2) و فرانسوی (A2)
    چقدر شانس پذیرش برای دکتری با فاند دارم؟
    ویرایش توسط le-ciel : May 16th, 2015 در ساعت 12:06 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط haghighyomid نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی میدونه حدوداً چند روز بعد از ددلاین یک برنامه نتیجه پذیرش میاد؟
    دانشگاههای مختلف تفاوت داره ولی عموما چیزی حدود هشت هفته باید حداقل در نظر بگیرید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amin144 نمایش پست ها
    سلام دوستان

به توجه به خلاصه رزومه ی من بنظرتون توی کدوم دانشگاه ها شانس پذیرش دارم
    رشته مهندسی مکانیک گرایش سیالات - معدل کارشناسی 14.79 دانشگاه شیراز - ارشد 17.62 دانشگاه شاهرود - یه مقاله isi با امپکت 2.2 در زمینه شبیه سازی عددی خون
    امتحان زبان هنوز ندادم و دارم خودم رو اماده می کنم
    سابقه کار تو پالایشگاه و سابقه TA هم دارم

خواهرم ساکن آلبرتاست و خیلی خوبه اگه بتونم از آلبرتا یا کلگری پذیرش بگیرم

خیلی ممنونم
    روی هر دو گزینه میتونید کار کنید. اگر استادی توی زمینه کاری تز ارشدتون پیداکنید و با مکاتبه پاسخ خوبی بگیرید قطعا میتونید شانس پذیرش داشته باشید به ویژه اینکه برای دوره مستر مجدد هم طبق اعلامتون توی یه تاپیک دیگر (ارشدمجدد)آمادگی دارید و این میتواند شانس شما را در یافتن پوزیشنهای احتمالی افرایش دهد. البته با توجه به داشتن فامیل درجه یک در کانادا بهتر است همان PhD را گزینه اولتان قرار دهید.
    موفق باشید
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران -سازه هیدرولیکی

سلام دوستان
    من ارشد عمران بامعدل16ومدرک ایلتس دارم 7میخواستم ببینم میتونم واسه دکترا برای کانادا پذیرش بگیرم ؟
    من رشته ام عمران هست در صورتی که دانشگاهی رو میتونین پیشنهاد بدین ممنون میشم.
    مراحل پذیرش رو هم اگه بگین خیلی خیلی ممنون میشم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط igo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشد عمران بامعدل16ومدرک ایلتس دارم 7میخواستم ببینم میتونم واسه دکترا برای کانادا پذیرش بگیرم ؟
    من رشته ام عمران هست در صورتی که دانشگاهی رو میتونین پیشنهاد بدین ممنون میشم.
    مراحل پذیرش رو هم اگه بگین خیلی خیلی ممنون میشم
    تقریبا به لحاظ مینیممها با آیلتس 7 و معدل 16 مشکلی ندارید
    باید رزومه خود را آماده کرده و با اساتیدی که در زمینه تز ارشد شما کار کرده اند و علاقه به همکاری با آنها دارید مکاتبه کنید و در صورت دریافت پاسخ مناسب می توانید به صورت رسمی با جمع آوری مدارکی که در سایت دانشگاه مورد نظر وجود دارد اپلای کنید.
    دانشگاه انتخابی بستگی به جایی است که شما بتوانید پذیرش بگیرید. تقریبا همه دانشگاههای معتبر و معروف به جز تعدادی محدود رشته عمران را دارند ولی برخی گرایشها نظیر راه و ترابری، حمل و نقل و تاحدودی مدیریت ساخت در کانادا محدودتر از امریکاست.
    اگر رزومه خوبی به لحاظ مقالات و دانشگاههای لیسانس و ارشد و... دارید دانشگاههای UBC, UToronto, UWaterloo و UWO را به شما برای بررسی اولیه پیشنهاد میکنم.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان عزیز. ممنون میشم جواب سوالم رو بدین یه 40 _50 صفحه ای خوندم ولی شرایط خیلی مختلفه.
    لیسانس عمران دانشگاه امیرکبیر با معدل 15/90 ،فوق لیسانس همون دانشگاه معدل 17/34 ،
    1 مقاله ISI ،
    1 ثبت اختراع
    رتبه کشوری پایان نامه ارشد
    نمره آیلتس حداقل 6.5 ، 4 سال سابقه کار، ریکامند خوب، آیا امکان پذیرش با فاند در master رشته خودم یا MBA وجود داره؟ فاند برام مهمه و نمیخام دکتری بخونم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fardaha نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. ممنون میشم جواب سوالم رو بدین یه 40 _50 صفحه ای خوندم ولی شرایط خیلی مختلفه.
    لیسانس عمران دانشگاه امیرکبیر با معدل 15/90 ،فوق لیسانس همون دانشگاه معدل 17/34 ،
    1 مقاله ISI ،
    1 ثبت اختراع
    رتبه کشوری پایان نامه ارشد
    نمره آیلتس حداقل 6.5 ، 4 سال سابقه کار، ریکامند خوب، آیا امکان پذیرش با فاند در master رشته خودم یا MBA وجود داره؟ فاند برام مهمه و نمیخام دکتری بخونم.
    برای MBA دنبال فاند نگردید. این رشته عموما فاندی ندارد و شهریه بالاتری نیز بایستی در نظر بگیرید.
    برای مستر مجدد رشته خودتان میتوانید اقدام کنید و شانس هم دارید اما برای بررسی میزان شانس شما اطلاعات دقیقتری نیاز است.
    در صورت تمایل با جزییات کامل طبق فرمت می توانید سوالتان را اینجا مطرح فرمایید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)